Gmina na 6-stkę?

29 Paź 2017

Gmina na 6-stkę
Bardzo mi się ogólnie podoba tylko….Nie żebym się czepiał ale Akademia Smyka to nie żłobek tylko dzienny punkt opieki.
Prawdę mówiąc to wolałbym wyremontowaną ulicę Wojska Polskiego.
Można obejrzeć:

5 komentarzy to Gmina na 6-stkę?

Avatar

Mieszkaniec

Listopad 6th, 2017 at 20:26

Ludzie jaka gmina na 6 !!!! bałagan, syf i rozgrzebane roboty, ulice nie posprzątane choć jest jakiś nowy nabytek do tego, jak trochę popada to wojska polskiego nieprzejezdna, dziury na większości ulic, chodnik w opłakanym stanie, orlik nie oświetlony w nocy – niepilnowany, do przedszkola wózkiem z małym dzieckiem brak możliwości wjazdu a już nie mówię o wózku inwalidzkim, Stasiak i Kodrewex robią syf na wojska polskiego i nikt się za to nie potrafi zabrać, ponoć mamy dzielnicowego jeszcze ani razu go nie widziałem żeby spacerował i pilnował porządku. Dobra kończę bo jak mi się tu przypomina to do jutra bym nie skończył.

Avatar

ciekawy

Listopad 14th, 2017 at 12:58

Skoro gmina jest ekologiczna to rozumiem,że czysta .a jeśli tak to wystarczy przejść ul.Wojska Polskiego, główną ulicą Gomunic.Przekonamy się jak jest czysto i ekologicznie. Śmieci na chodnikach, jezdnia ubłocona przez samochody wyjeżdżające z rampy kolejowej, kałuże zalewające chodniki przy BAK-POL,dziury na jezdni, nierówne i dziurawe chodniki.Skrzyżowanie ulic Krasińskiego i Konopnickiej po pracach służb gminnych w tragicznym stanie, trudno przejść czy przejechać,pomiędzy Kościołem a przedszkolem ciemno, do tego dziurawy chodnik Na placu zabaw przy ul. Fabrycznej gałęzie leża od kilku miesięcy, zalegają opadnięte liście. Zamontowane dwu funkcyjne urządzenie do ćwiczeń nie spełnia swojej roli bo jeden ćwiczący uderza w drugiego. Są ulice jak na przykład/ Leśna ,Sienkiewicza,Kochanowskiego,Reya / wyposażone we wszystkie media nie mogą doczekać się utwardzenia.Natomiast na dobry asfalt / na Krasińskiego przy blokach Spółdzielni gdzie Prezesem był Wójt kładzie się nowy asfalt, zrywa dobry chodnik i kładzie się nowy .To tylko część przykładów wskazujących jak przyjazna jest Gmina i Pan Wójt dla mieszkańców jej stolicy – Gomunic .

Avatar

Emigrant

Listopad 20th, 2017 at 23:02

Witam, szkoda tylko, że żłobek jest dla dzieci, których mamy chca wrócić do pracy. A co z dziećmi, ktorych rodzice już pracują i dziadkowie też sa czynni zawodowo?

Avatar

Robi

Grudzień 3rd, 2017 at 23:27

Jak to co Emigrancie? Niech się wyprowadzą do Radomska lub jeszcze lepiej do Kleszczowa i nie psują projektów wójtowi 😉

Avatar

do Robi

Grudzień 4th, 2017 at 16:39

Jakich projektów ??? wyremontowanie już istniejącego lokum to żaden wyczyn, zresztą to żaden żłobek tylko dzienny punkt opieki dla dzieci , pod opieką pań niewiadomo z jakimi kwalifikacjiami !!!

Dodaj komentarz

  • do Kasi: znowu powtórzę no cóż wiecej Olejniczak potrafi, już z niejednym sie sądzil ???????????? [...]
  • Kasia: Pan Olejniczak na zebraniu w Chrzanowicach mówił ,że poda pana Gębicza do sądu bo nakłamał w [...]
  • ciekawy: Brawo Ela ,że wytknęłaś kłamstwa Olejniczaka ale to nie są jedyne, na które wskazujesz.Myśl [...]
  • Ciekawa: To jest chamstwo i oszustwo. Ludzie otrząśnijcie się i zagłosujcie na człowieka który jest pra [...]
  • Znudzony: Moim skromnym zdaniem bardzo dobre pomysły czyli propozycja kontaktu z mieszkańcami - "rower" oraz [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 205369Gości razem:
  • 251Gości dzisiaj:
  • 4451Gości miesięcznie:
  • 325Gości dziennie:
  • 9Goście obecnie online: