Gmina Gomunice „Gmina na 6” – co tym myślą mieszkańcy? – w komentarzach

1 Gru 2017

Gmina Gomunice „Gmina na 6”
ze stron UG:

W dniu 29.11.2017r. w Urzędzie Marszałkowskim odbyła się uroczysta gala, na której ogłoszono wyniki konkursu pod nazwą „Gmina na szóstkę”. W konkursie udział wzięło osiem Gmin (Gomunice, Rząśnia, Szczerców, Uniejów, Bełchatów, Drzewica, Poświętne, Poddębice), które rywalizowały między sobą w czterech kategoriach :
• „Gmina przyjazna Turystom”
• „Gmina przyjazna Inwestorom”
• „Gmina przyjazna Mieszkańcom”
• „Gmina przyjazna Środowisku”

Gmina Gomunice, reprezentowana osobiście przez wójta Pawła Olejniczaka, otrzymała zaszczytny tytuł „Gmina na 6” w kategorii „Gmina przyjazna Mieszkańcom”. W nagrodę otrzymaliśmy 15 tyś. zł na promocję naszej Gminy.

15 komentarzy to Gmina Gomunice „Gmina na 6” – co tym myślą mieszkańcy? – w komentarzach

Avatar

Gomuniczanka

Grudzień 1st, 2017 at 17:52

Taka gmina na 6,a ciągle brak zasilania awaryjnego, gdy pozrywa linie energetyczne. Ulice wyglądają jak ser, a remont asfaltu na odcinku stacja – „krzyżówka” o tej porze roku to pomyłka albo żart

Avatar

mieszkaniec

Grudzień 1st, 2017 at 23:57

ja bym nie dal 6 może max 4 a choćby dla tego ze mamy dziurawe drogi, nierówne i brudne, zaniedbane chodniki, brak kanalizacji deszczowej i po byle deszczu wojska polskiego, słowackiego, konopnickiej, orzeszkowej, kolejowa, mickiewicza zalana, jak już wcześniej napisane brak zasilania awaryjnego szkół, gminy i ośrodka zdrowia

Avatar

Mieszkanka

Grudzień 2nd, 2017 at 11:51

6 za popsute zawieszenie w samochodach, takie dziury na drodze- osiedle za cmentarzem. 6 za kurz. Czy władze Gminy o NAS zapomniały?

Avatar

mieszkanka

Grudzień 2nd, 2017 at 16:55

Panie Wójcie zapraszam na spacer na osiedle przy Cmentarzu -niech Pan przyjdzie z żoną tylko zabierzcie ze sobą kalosze z długimi cholewkami ,ponieważ będziecie zachlapani po tyłek .Gdzie obiecana kanalizacja na którą dostała gmina 4 miliony!. Kto i za co dał Panu 6- według mnie to należy się Panu słaba 3. Wiadomo że Pan dba tylko o okolice przy blokach- wiadomo ,że chodzi o głosy wyborców.

Avatar

do Gomuniczanki

Grudzień 2nd, 2017 at 17:48

będąc sprawiedliwym trzeba przypomnieć że droga między krzyżówką a stacją PKP to droga powiatowa a nie gminna, więc inwestorem jest powiat a nie gmina.

Avatar

Xmen

Grudzień 2nd, 2017 at 18:52

Do Gomuniczanki.Remont asfaltu na odcinku stacja-krzyżówka o tej porze roku , jak chwalił się Wójt na facebooku to efekt dobrej współpracy między Gminą a Starostwem Powiatowym.Moim zdaniem remont drogi w takich warunkach to marnotrawstwo,trzeba dodać, że Gmina współfinansuje ten remont,choć nie należy to obowiązków Gminy.Widoczny efekt dobrej współpracy między Wójtem a Starostwem to zatrudnienie drugiego prawnika -żony Wicestarosty.

Avatar

Mieszkaniec

Grudzień 3rd, 2017 at 13:23

Wiadomo że dba się o elektorat wyborczy to w końcu ponad 230 rodzin dlatego robi się wszelkie remonty koło bloków zrywa dobry asfalt kładzie drugi , trzeba było dogadać się że starostą i zrobić kawałek ul. Wojska Polskiego gdzie jest łata na łapie drogą do Słostowic to samo ale bloki są najważniejsze.

Avatar

gitara

Grudzień 3rd, 2017 at 23:11

Nie spinajcie się chłopaki, wiadomo jak były przyznawane te nagrody, ….
Najlepsza ta kategoria ” przyjazna mieszkańcom”, może jeszcze sms-em?
Bo tu nie chodzi o lans lecz o konkrety, a w tym przypadku, to może być co najwyżej asfalt pod blokami i żel na irokezie

HOWGH!

Avatar

mieszkanka

Grudzień 4th, 2017 at 20:06

W Gminie na 6 remont ulic Dworcowej i Orzeszkowej wykonuje się w grudniu,a w normalnej gminie Kamieńsk o remontach już zapomnieli,choć wyremontowali znacznie więcej ulic powiatowych i gminnych.U nas wcześniej wyremontowano ul Główną w Kletni za ok.0.5mil/zł jak to w Gminie na 6 najpierw asfalt,a następnie kanalizacja.

Avatar

Zdziwiona

Grudzień 5th, 2017 at 18:08

A na Kopernika asfalt pamiętający czasy naczelnika Tazbira, o kanalizacji ani słychu, ani dychu.

Avatar

Poeta

Grudzień 5th, 2017 at 22:05

Przy dziurawej Kopernika chodnika nie przybywa. Nowych domow coraz wiecej, w kazdym dzieci coraz mniejsze ,rozpedzonych samochodów znacznie przybyło i niestety na nasze życie sie to przełożyło. Domy się trzęsą, mury pękają bo samochody stary asfalt rozjezdzaja. Pamiętajcie jednak wszyscy budżet gminy tworzący mówiąc dosadniej gminą władający: o bezpieczenstwo mieszkancow nalezy dbac, bo elektorat będzie się gniewac. Wszyscy ulica ta jezdzicie, a za jej wyglad się nie wstydzicie?

Avatar

mieszkanka

Grudzień 10th, 2017 at 19:07

W Gminie na 6 proszę zwrócić uwagę na okolice cmentarza,z jednej strony wysypisko a z drugiej błocisko. Morze by proboszcz dogadał się ze swym protegowanym i zrobili by porządek wokół (parking) jak i na cmentarzu(ogrodzenie -alejki z kostki). Obecnie oceniając porządek wokół cmentarza można dopasować powiedzenie, Jaki pan taki kram.

Avatar

Ciekawy

Grudzień 12th, 2017 at 14:57

Ktoś wie co komunalna kopie pod lasem na ul. Północnej?

Avatar

W. G.

Grudzień 13th, 2017 at 20:40

Przy dziurawej informacji to i nie ma demokracji,
Tak jak sądy się zamyka, tak sędzią moralność znika.
Kiedyś miałeś przeciwnika, a dziś cichego wspólnika,
Nie ma dobrej informacji, przy cenzurze, infiltracji.

Avatar

apacz

Grudzień 14th, 2017 at 20:45

15 tyś pozyskane na promocję irokeza na głowie nieźle

Dodaj komentarz

  • ciekawy: Od Ciekawy : ja nie przesądzam kto zostanie Wójtem Gminy Gomunice dzisiaj obaj Panowie mają 50 [...]
  • ciekawy: Do Kopernik. Myślę,że twoje wpisy czytałem ze zrozumieniem i również tak do nich się odniosł [...]
  • Ruda: Do okręgów po jednym kandydacie niech o stanowisko radnego ubiegają die tez inni a ludzie wybior [...]
  • Ruda: Gratulacje dla p.Darka Poteralskiego. [...]
  • Piotr Dąbrowski: Gmina jest bodajże zadłużona na 7mln.zł w tej sytuacji żaden ,,Paweł,, cudów nie zdziała m [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 199080Gości razem:
  • 109Gości dzisiaj:
  • 5579Gości miesięcznie:
  • 340Gości dziennie:
  • 2Goście obecnie online: