5 Komitetów

27 sie 2018

Na stronach Państwowej Komisji Wyborczej zarejestrowano w naszej gminie 5 Komitetów Wyborczych:

KWW Przyjaciół Gminy

KWW Pawła Gębicza

KWW Jana Lisieckiego

KWW Dariusza Dyja

KWW Agnieszki Kułak

To oczywiście nie wszystkie komitety, które będą brały udział w wyborach  na pewno wezmą w nich udział jeszcze partie polityczne i inne organizacje

 

17 komentarzy to 5 Komitetów

Avatar

Wyborca

sierpień 28th, 2018 at 08:42

O! Jest Pan Gębicz! To już chyba trzeci raz? Może się uda, a jak nie, to: już za 4 lata, już za 4 lata… Nie, za pięć ????

Avatar

do wyborcy

sierpień 28th, 2018 at 11:27

Minęło 4 lata i nic się nie zmieniło, kanalizacji nie ma, Wojska Polskiego dziurawa jak ser tylko zabawa i Piar, Obecny Wójt jest dobry tylko w organizowaniu imprez, w promowaniu PSLu i własnej osoby. Pan Gębicz jeszcze nie rządził chętnie zobaczę co potrafi.

Avatar

Wyborca

sierpień 28th, 2018 at 12:47

Moim oczekiwaniem jest zrobienie wiecej niż wybudowanie chodników, wyremontowanie dróg, które zostały wykonane m.in. w Chrzanowicach,Kletni,Gomunicach,Hucisku. Powinno być pozyskane więcej środkow zewnetrznych (pewnie obecny wójt podsumuje ile pozyskal). Zgadza się,że kanalizacja leży, ale niestety nie w ziemi. Potrzeb jest bez liku i trzeba tę gminę mądrze prowadzić. To, że nic się nie zmieniło to czysty populizm. Mam nadzieję,że po oficjalnym ujawnieniu się kandydatów na poszczególne stanowiska pokażą nam swoje KONRETNE programy, ponieważ tego od nich należy oczekiwać żeby wybrać, ale również rozliczyć po upływie kadencji. Podkreślam jeszcze raz mówienie,że nic się nie zmieniło to jest poziom psa z budą ujadajacego na Wiejskiej.

Avatar

do wyborcy

sierpień 28th, 2018 at 13:24

Ale populizm droga do Chrzanowic to droga powiatowa, Hucisko powiatowa, droga w Kletni położony nowy dywanik za prawie pół miliona na drodze gdzie nie ma kanalizacji, a osiedle leśne nie ma nawet chodnika. Droga wyremontowana to pewnie ta przy blokach w Gomunicach gdzie był chyba najlepszy asfalt w gminie, a dalej łaty jak były tak są. A co do kanalizacji to nawet nie leży na ziemi. W jednym się z Tobą zgadzam gminę trzeba prowadzić mądrze, a środki z unii pozyskiwać na rzeczy ważne dla ogółu, a nie na zbędne remonty.
Zobaczymy jakie będą programy kandydatów, a rozliczać to można jedynie obecnego Wójta, bo nikt inny władzy w Gomunicach nie miał.
Jest przecież napisane „po owocach ich poznacie”, a te owoce to musisz przyznać marne.

Avatar

Wyborca

sierpień 28th, 2018 at 14:19

Aaaaa już rozumiem, remont tych dróg powiatowych to pewnie posłowie naszej ziemi wydeptali, albo nie! Powiat z własnej inicjatywy wykonał. Tej publikacji owocach nie znam.

Avatar

do wyborcy

sierpień 28th, 2018 at 15:55

Może tak być, jeśli sobie dobrze przypominam to nikt inny jak poseł Maciejewski umieścił panią Pokorową w Starostwie, dyrektorem biura poselskiego u posła Maciejewskiego jest pan Gębicz – to ma sens. Może się odwdzięczyła w końcu od dawna się znają.

Avatar

Wyborca

sierpień 28th, 2018 at 16:30

Za chwilę dowiemy się,że wszystko co ,,przez osiem ostatnich lat,, pozytwnego wydarzyło się w gminie Gomunice to zasługa Pawła Gębicza i jego pryncypała! Fantasmagoria…

Avatar

Gęba otwarta na oścież

sierpień 28th, 2018 at 17:23

Bardzo ciekawa dyskusja, bardzo. Czyżbym wyczuwał delikatną nutkę Zakodowanego Obywatela w Wyborcy?
A swoją drogą fantasmagoria, to może być ciekawy kierunek w nadchodzącej kampanii wyborczej obecnego Wójta.

Jedyne co można powiedzieć o ostatnich ośmiu latach w życiu naszej Gminy, to że rządziło nią dwóch złych wójtów.

Avatar

Wyborca

sierpień 28th, 2018 at 21:18

KOD, Czort lub co gorsza Korwin, nie ważne. Czekamy na programy, oj nie mogę się doczekać!

Avatar

do Gęby

sierpień 28th, 2018 at 21:23

Myślę,że należy zająć się obecnym Wójtem,a p.Sewerynka tu nie mieszać, ja bynajmniej za złego Wójta Go nie uważam- wręcz przeciwnie!

Avatar

KOD

sierpień 28th, 2018 at 22:38

KOD to byłe SB i UB i ich potomkowie (dzieci wnuki) nie wolno pisać że to nieważne, a tym bardziej porównywać ich do Korwina ,który siedział w więzieniu za komuny. A programy poczekamy zobaczymy.

Avatar

Paweł Gebicz

sierpień 29th, 2018 at 09:10

W tej ciekawej dyskusji pojawia się zarówno moje nazwisko jak i posła Krzysztofa Maciejewskiego i pomyślałem, że warto niektóre rzeczy doprecyzować tak aby czytelnik mógł poznać fakty i sam wyrobić sobie zdanie.
W 2010 roku razem z panią Pokorową, panem Pluteckim i wieloma innymi osobami startowaliśmy z listy PiS-u w wyborach Samorządowych był to czas, w którym PiS był szkalowany a osoby startujące z list PiSu wyśmiewane. Po wyborach 2010r pan Plutecki został vice Starostą a pani Pokorowa Członkiem Zarządu Powiatu. Osoby te objęły swoje funkcje z namaszczenia pana Posła Krzysztofa Maciejwskiego. Po kolejnych wyborach w 2014 roku pan Plutecki został Starostą a pani Pokorowa nadal była Członkiem Zarządu. W tym czasie wielokrotnie spotykałem się ze Starostą i trudno sobie wyobrazić sytuacje abym tematów związanych z gminą nie poruszał. Na ile był skuteczne te rozmowy – to pytanie pozostawię bez odpowiedzi.
Odnośnie rozliczeń – drogi „Wyborco” nie wiem skąd przyszedł pomysł rozliczać 8 ostatnich lat, pan Olejniczak rządzi 4 lata Gminą i jest to czas na którym należy się skupić, poza tym jak ktoś napisał pana Sewerynka nie ma co tu mieszać, bo jego sytuacja jest taka sama jak wszystkich osób w gminie – jest mieszkańcem nie mającym wpływu na to co dzieje się w Urzędzie Gminy.

Avatar

Ssssyk

sierpień 29th, 2018 at 13:33

Mam nadzieję, że przynajmniej połowę radnych zmienią wyborcy. Czekam na nowe twarze i nowe programy!

Avatar

Powstały z kolan

wrzesień 2nd, 2018 at 20:32

Czy to prawda, że nie publikuje Pan niewygodnych wpisów?

Avatar

Paweł Gębicz

wrzesień 2nd, 2018 at 20:45

Wpisów z k..,ch.. pi…. obrażających innych – nie publikuję – chyba jest to oczywiste

Avatar

bajka

wrzesień 10th, 2018 at 17:10

Radnych to wszystkich do wymiany

Avatar

Ruda

wrzesień 14th, 2018 at 21:08

Przynajmniej połowę!

Dodaj komentarz

  • smieci: czy cos już wiadomo o cenach smieci na ten rok u nas, bo są gminy gdzie od paru lat oplaty nie ros [...]
  • Gomunice: Nasz pan wielmozny P. O. Zatrudnia tylko ludzi po znajomość nawet spojrAc na referat komunalny kob [...]
  • Gomunice: Brawo wojcie za to co robisz ale jednocześnie nie myśląc że przez te twoje inwestycje gmina jest [...]
  • Poinformowany: Połowa to zawsze więcej niż nic.. To raz, dwa to jest dotacja nie prezent.. Czy zawsze musi się [...]
  • Poinformowany: Oczywiście, na profilu Pana Wójta jest stosowna informacja [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 298991Gości razem:
  • 27Gości dzisiaj:
  • 1593Gości miesięcznie:
  • 66Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online: