Wśród Swoich czyli KOD-owiec we wsi.

11 Paź 2018

Jakiś czas temu, jeden z czytelników podesłał mi informację o uczestnictwie Wójta Gminy Gomunice w marszu KODu (Komitetu Obrony Demokracji).

Nasuwają się pytania:

Kto chodzi na marsze KODu i czy Ty drogi czytelniku poszedłbyś w takim towarzystwie.

film i wypowiedź pana Olejniczaka:

https://dzienniklodzki.pl/marsz-kodu-w-lodzi-ratujmy-samorzad-mateusz-kijowski-hanna-zdanowska-i-witold-stepien-zdjecia/ar/11805627

kod7 kod 3

źródła:

Fotorelacja z marszu „Ratujmy Samorządy”

29 komentarzy to Wśród Swoich czyli KOD-owiec we wsi.

Avatar

Wojtek

Październik 11th, 2018 at 11:39

Ale jaja!!! Czyli wszystko jasne! Obłuda i syf do kwadratu!

Lanser wśród swoich. A on próbował wciskać kity, że jest apolityczny i nawet za PIS, a tu zakamuflowany PO-wiec u klamki kolegi Stępnia urzędu marszałkowskiego w Łodzi. Nie miał nawet odwagi się ujawnić – tchórz!

Nie ma się co dziwić jego anty działaniom w gminie. Dobrze, że jej nie przehandlował jak próbował Tusk z kolegami.
Wydaje mi się, że teraz nie ma nawet co dyskutować o jego programie – którego i tak nie ma. No może kolejna podwyżka jego pensji za nic nierobienie.
Społeczność w naszej gminie powinna wyciągnąć wnioski – temu panu już dziękujemy!

Avatar

@

Październik 11th, 2018 at 13:15

A taki był ładny-apolityczny.

Avatar

ciekawy

Październik 11th, 2018 at 13:40

W takim towarzystwie się obraca a wniosek na kanalizację koledzy mu odrzucili .

Avatar

polityczny

Październik 11th, 2018 at 17:07

Czyli popiera tych złodziei i czyścicieli kamienic?? Nie, nie wierzę, chodzi z ludźmi którzy chcą zlikwidować 500 plus, między innymi tym maluszkom z fb na swoim koncie i prawie 4 mln dzieciom w całej Polsce. Co, z ludźmi, którzy sprzedać chcieli lot, górnictwo, stocznie, PKL, banki, wszystko przynosiło straty według tej sekty?? Popiera Zdanowską z wyrokiem sądu, przecież zwykły urzędnik musi być niekaralny, a ta pani chce być prezydentem miasta?? Towarzystwo w jakim się wójt obraca mówi wszystko!!!Wspólny samorząd dla nas, bez was! Do szatni z nimi, do szatni. Pomożecie ich przegonić?? Tak przegonić sami nie odejdą.

Avatar

@

Październik 11th, 2018 at 18:41

Paweł widzisz jak twoje radne przytulają się do władzy? Wybory,wybory-Chorągiewki powiewają na wietrze (choć wiatru brak)

Avatar

Gęba otwarta na oścież

Październik 11th, 2018 at 20:19

Dzisiaj w wielu domach w naszej Gminie runie mit. To jest doskonały przykład, że w wyborach powszechnych, kierowanie się zasadą „jest ryzyko, jest zabawa”, może być bardzo niebezpieczne. Mleko się rozlało, trzeba dalej żyć. Mam nadzieję, że tym razem Wyborcy użyją własnych mózgów i nie poddadzą się podszeptom…

Avatar

mieszkaniec

Październik 11th, 2018 at 20:39

I jak ja mam mu w cokolwiek wierzyć

Avatar

Mariola

Październik 11th, 2018 at 21:27

Prawda zawsze wcześniej czy później wyjdzie na jaw. Niedoszły k….. a teraz świecki wójt w KODzie. Nie można takim ludziom ufać ….to faryzeusze i judasze w jednym. Boże chroń nasza Gminę i jej mieszkańców

Avatar

Darek

Październik 11th, 2018 at 21:32

Teraz już wiem na kogo oddać swój głos .
Pięknie się ukrywał.

Avatar

obserwator

Październik 12th, 2018 at 06:29

Ten wspólny samorząd to taki twór założony w 2016 r. przed wyborami, żeby pokazać apolityczność i łatwość wygrania wyborów i wieloletnie rządzenie. Skoro apolityczni to po co do tej małej polityki się pchacie? Bo teraz wszystko zależy, kto wygra wybory i trudno się zdecydować czy być w PiS czy w PO, wy rude lisy jedne.

Avatar

ciekawy

Październik 12th, 2018 at 07:46

Panie Wójcie gdyby Pan tak nie wyrósł to nie byłoby Pana widać na tych fotografiach i byłoby OK. A tak wszyscy poznali Pana prawdziwe oblicze .

Avatar

Do Gęby

Październik 12th, 2018 at 07:57

Jakby Gębicz prowadził kampanię wśród ludzi to może by się dowiedzieli i mit by runął. A tak kilkadziesiąt osób wejdzie na bloga, poczyta pośmieje się x wpisów, i koniec. Losie zeslij w końcu kiedyś prawdziwego kandydata na wójta!!!

Avatar

Gęba otwarta na oścież

Październik 12th, 2018 at 08:28

Nie napisałem, że we wszystkich domach, tylko w wielu:). Osób odwiedzających to miejsce jest kilkaset dziennie, nie kilkadziesiąt – masz statystyki po prawej stronie ekranu.

Ale..
Myślę, że kandydat na Wójta Paweł Gębicz, powinien poważnie potraktować Twoją sugestię. Social media mają siłę, ale jak pokazuje historia, to za mało by dotrzeć do wszystkich mieszkańców.

Avatar

Do Gęby

Październik 12th, 2018 at 09:37

Nie podchodzilbym do statystyki tak optymistycznie. Wystarczy, że dwie osoby z domu wchodzą na stronę z trzech IP (komórka,dom,w pracy nikt nie wchodzi 🙂 i docierasz nie do 300stu, tylko do 60-100 gospodarstw. Takie abecadło marketingu, pozdrawiam.

Avatar

Gęba otwarta na oścież

Październik 12th, 2018 at 10:41

To samo abecadło mówi, że zasięg buduje się również na ilości powtórzeń. W tej chwili mamy 3360 wejść w miesiącu październiku. Oczywiście licznik codziennie zlicza IP od nowa, co nie oznacza, że codziennie zliczane są te same osoby. Licznik, jak przed każdymi wyborami codziennie pokazuje lepszy wynik, czyli rośnie grupa użytkowników.

Nie zmienia to oczywiście podstawowego Twojego wniosku, z którym się zgadzam – jak Gębicz nie pójdzie do ludzi fizycznie, to mu ten virtual niewiele da.

Avatar

Wartości

Październik 13th, 2018 at 19:37

Jakie ten pan ma wartości – może ktoś by wskazał bo ja jakoś nie mogę.

Avatar

pamiętliwy

Październik 13th, 2018 at 20:22

Jak to mawiał p.Sewerynek człowiekiem się jest, a wójtem się bywa, niekiedy nawet 24 lata. Obecnemu wójtowi brakuje odruchów ludzkich, którzy to ludzie zrobili go wójtem.Jak masz pan takie doświadczenie to zacznij pan wypełniać wnioski na dofinansowania unijne, tam gadanie nie pomoże, tam trzeba mieć wiedze, której z pewnością pan nie ma. Kiedyś, ktoś zadawał ciągle pytanie, co jest lepsze: Zgrzeszyć i żałować, czy żałować, że się nie zgrzeszyło, pytał wielu, aż podpadł tym pytaniem, bo odpowiedź była trudna…….Wójtowi po zostało tylko żałować, że nie był zwykłym człowiekiem dla zwykłych ludzi, to takie proste wystarczy chcieć.

Avatar

Gęba otwarta na oścież

Październik 13th, 2018 at 20:44

Wartości to ma człowiek, który w coś wierzy przez …naście albo …dzieścia lat. Olejniczak 4 lata temu budował wizerunek w oparciu o rodzinę i wiarę, by po trzech latach pójść ramię w ramię, ze środowiskami zwalczającymi tradycyjne wartości. Ja mam ten emocjonalny komfort, że cztery lata temu twierdziłem, że to pozer bez wizji i kręgosłupa. Nie zazdroszczę dzisiaj Wyborcom, którzy cztery lata temu zaufali i oddali na niego głos. Dzisiaj trzeba tą żabę zjeść i pozwolić na nowe otwarcie… W końcu nie myli się ten, kto nic nie robi, tutaj – ten kto nie głosuje.

Avatar

ciekawy

Październik 14th, 2018 at 09:04

Widziałem ulotkę kandydatów na radnych z ramienia Pana Wójta ,wygląda prawie jak Wałęsa z przed lat kiedy fotografował się z kandydatami na posłów .Ale to nie ta półka Panie Wójcie .
A my już wiemy kto będzie tak tańczył jak mu Pan zagra.

Avatar

Do Gęby

Październik 14th, 2018 at 09:54

Naprawdę? Naprawdę Ty o tradycyjnych wartościach????

Avatar

Gęba otwarta na oścież

Październik 14th, 2018 at 12:28

Przeczytaj proszę jeszcze raz mój post, tym razem ze zrozumieniem. Jak już przeczytasz odpowiedz sobie na pytanie, w którym miejscu piszę o sobie…

Avatar

pragmatyczny

Październik 14th, 2018 at 14:20

Pan Gebicz nie jest z mojej bajki, ale będąc pragmatycznym zagłosuję na niego bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić że KODowcowi rząd PiS da pieniądze na cokolwiek

Avatar

Mariola

Październik 14th, 2018 at 15:49

Kochani jeszcze kilka dni rządów kodziarzy w naszym województwie, powiecie i gminach. Wyobraźcie sobie poniedziałek 22 października. Całkowite odsunięcie od władzy w województwie duetu PO PSL i kodziarzy. Podobnie w Powiecie i w Gminach. Oni przegrają na pewno. Ten chory układ ma jeszcze kilka dni życia. Obudźcie się i oddajcie głos na P. Gębicza i ludzi z jego listy. Obecnie jeszcze nam ,,panujący,, wójt zrobił chwyt na który się już mieszkańcy nie nabiorą. Pamiętamy pierwsze pookrągłostołowe wybory, gdy polecani kandydaci przez Wałęsę robili sobie zdjęcia z nim i potem reklamowali się w terenie. Wówczas chodził dowcip o nas o społeczności, o Polakach, że gdyby krowa zrobiła sobie zdjęcie z Wałęsą to Polacy by na nią zagłosowali…hmm…może wtedy tak, ale teraz jesteśmy mądrzejsi i nie damy się wyrolować tylko dlatego że ktoś ma zdjęcie z wójtem. A co niby wójt stanowi dla mieszkańców gminy jakiś autorytet? Czytamy tu na blogu jaki to autorytet i jaka moc tego autorytetu dla mieszkańców. Klakierów w Radzie już poznaliśmy i tych co byli i tych co chcą dalej klaskać. Chcemy odważnych radnych, wytykających błędy na bieżąco i mobilizujących samorząd do skutecznego działania i ubiegania się o środki na inwestycje które już dawno powinny być za nami. Nie jakieś doplomiki i laurki. My chcemy zmian.

Avatar

Zwolenniczka

Październik 14th, 2018 at 18:29

Brawo Panie Wojcie!Udzial w marszu przekonał mnie do tego ,że warto na Pana głosować.

Avatar

Ela

Październik 14th, 2018 at 21:51

Szanowni państwo, czytając BIULETYN INFORMACYJNY GMINY GOMUNICE #6(biuletyn wyborczy Pana Olejniczaka, wydany za wasze pieniądze) odniosę się do manipulacji ,jaką stosuje Pan Wójt odnośnie doinwestowania inwestycji wykonanych w tej kadencji.
Rok 2015.
Pierwsze kłamstwo
Wójt pisze że starostwo nam coś dofinansowuje, ale drogi o których pisze są własnością Starostwa!!! i to gmina Gomunice dofinansowuje Starostwo a nie odwrotnie. Jest-Remont drogi asfaltowej Hucisko-Pudzików.Całkowita wartość zadania 185 000,00zł.Kwota dofinansowania 165 000,00zł.Źródło dofinansowania.Starostwo Powiatowe w Radomsku. Powinno być-Całkowita wartość zadania 185 000,00zł.Kwota dofinansowania 20 000,00zł.Źródło dofinansowania.Urząd Gminy Gomunice.

Drugie kłamstwo
Jest-Budowa chodnika w miejscowości Kletnia.Cał.war. zad.70383,83zł.Kw.do.34 383,83 Star.Pow. Powinno być-Cał.war.70383,83zł.Kw.dof.36 000,00zł.UG.GM.Gomunice.
Rok 2016.
Trzecie kłamstwo
Budowa chodnika przy drodze powiatowej w miejscowości Kocierzowy.Jest-Cał.war.zad.73 746,84zł.Kw.dof.31 056,89zł.Star.Pow. w Radomsku. Powinno być-Cał.war.zad.73 746,84zł.Kw.dof.42 689,95zł.UG.GM.Gomunice
Czwarte kłamstwo

Budowa chodnika przy drodze powiatowej w miejscowości Piaszczyce. Jest-Cał.wart. zad.67 029,71zł.Kw.dof.19 240,58zł.Star.Pow.w Radomsku. Powinno być-Cał.wart.zad.67 029,71zł.Kw.dof.47 789,13zł.UG.GM.Gomunice.
Piąte kłamstwo

Budowa chodnika przy drodze powiatowej w miejscowości Wąglin.
Jest-Cał.wart.zad. 68 253,17zł.Kw.dof. 23 339,25zł.Star.Pow. w Radomsku. Powinno być-Cał.war. zad. 68 253,17 zł.Kw.dof. 44 913,92 zł.UG.GM.Gomunice.
Czy ktoś kto tak manipuluje ludźmi powinien być dalej Wójtem – odpowiedź 21.października

Avatar

Ciekawa

Październik 14th, 2018 at 22:52

To jest chamstwo i oszustwo. Ludzie otrząśnijcie się i zagłosujcie na człowieka który jest prawy i sprawiedliwy. Nigdy was nie oszuka i ma w swoim otoczeniu ludzi prawych i sprawiedliwych. Tylko Gebicz Paweł daje gwarancje końca klakierstwa i poczatek pozytywnych zmian

Avatar

ciekawy

Październik 15th, 2018 at 08:52

Brawo Ela ,że wytknęłaś kłamstwa Olejniczaka ale to nie są jedyne, na które wskazujesz.Myślę,że jest ich więcej . I fakt on robi sobie kampanię za nasze /podatników/ pieniądze .

Avatar

Gęba otwarta na oścież

Październik 16th, 2018 at 10:43

Do Anonima, wybacz chłopie nie mogłem się oprzec:)
https://www.youtube.com/watch?v=LqAkLnZ4BTI

A poważnie – zwróć uwagę, że Olejniczak ma zawieszkę organizatorów na szyi. To jest ZAPROSZONY GOŚĆ a nie jakiś szary uczestnik marszu tudzież przechodzący bokiem tragarz:)

A Panią Magdalenę popieram – proszę PG o przedstawienie planu dla seniorów. Sam mieszkam na końcu świata i bardzo sobie cenię to oderwanie od rzeczywistości.

Avatar

Piotr

Październik 16th, 2018 at 18:03

Powiedzcie mi czy człowiek, który zmienia poglądy jak rękawiczki może być wiarygodny i uczciwy. Przecież wielu obecnych jeszcze samorządowców to ludzie przemalowani po kilka razy. Niektórzy nie chwalą się ale maja bogata przeszłość.Niektórzy byli proszę państwa w partii PZPR. Po drodze zapisywali się tam gdzie dawali więcej. Służyli komunistom, potem byli , o dziwo, w solidarności, następnie w formacjach lewo i prawicowych. Jedynym kryterium była kasa a nie ideologia. Proszę państwa to farbowane lisy. Nie ważne jakiego koloru jest lis. Lis jest zwierzęciem agresywnym i nieprzewidywalnym a gdy jest chory na wściekliznę rani śmiertelnie

Dodaj komentarz

  • smieci: czy cos już wiadomo o cenach smieci na ten rok u nas, bo są gminy gdzie od paru lat oplaty nie ros [...]
  • Gomunice: Nasz pan wielmozny P. O. Zatrudnia tylko ludzi po znajomość nawet spojrAc na referat komunalny kob [...]
  • Gomunice: Brawo wojcie za to co robisz ale jednocześnie nie myśląc że przez te twoje inwestycje gmina jest [...]
  • Poinformowany: Połowa to zawsze więcej niż nic.. To raz, dwa to jest dotacja nie prezent.. Czy zawsze musi się [...]
  • Poinformowany: Oczywiście, na profilu Pana Wójta jest stosowna informacja [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 269585Gości razem:
  • 7Gości dzisiaj:
  • 1253Gości miesięcznie:
  • 50Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online: