Pierwsi kandydaci na radnych

25 wrz 2014

W dniu dzisiejszym w Gminnej Komisji Wyborczej zostali zarejestrowani pierwsi kandydaci na radnych.

z Komitetu Wyborczego Wyborców Pawła Gębicza.

Okręg nr 1  – Józef Mokrzyński

Okręg nr 2  – Anna Mozdrzeń

Okręg nr 3  – Teresa Karecka

Okręg nr 5  – Marzena Sierko

Okręg nr 6  – Małgorzata Felicjańska

Okręg nr 7  – Wanda Pełka

Okręg nr 8  – Stefan Flaszka

Okręg nr 9  – Marek Tazbir

Okręg nr 10 – Joanna Dratwa

Okręg nr 11  – Ewa Sobieraj

Okręg nr 13  – Sylwia Janowska – Kopcik

Okręg nr 14  – Edwin Krawczyk

 

24 komentarze to Pierwsi kandydaci na radnych

Avatar

Marek

wrzesień 25th, 2014 at 15:25

Mocny skład, gratuluję mądrych kandydatów na radnych.
Powodzenia.

Avatar

Paulina

wrzesień 26th, 2014 at 13:23

Z takimi ludźmi może Pan wygrać w pierwszej turze – powodzenia
ciekawe kto wystartuje na słupa

Avatar

Zrezygnowany

wrzesień 26th, 2014 at 14:47

Całkowita zmiana, brak starych radnych??? Przejęci przez gospodarza? Czy może już się dorobili?

Avatar

jaclaw

wrzesień 26th, 2014 at 16:57

Gratulacje same pływaki i krzykacze jak są wybory to się przemalowują .Panie Gębicz co pan zrobił dla Gomunic .Mam jedno pytanie ile ludzi pan zwolnił z Famegu .

Avatar

Paweł Gębicz

wrzesień 26th, 2014 at 20:25

Szanowny Komentatorze „jacław” – Kiedyś Mahatma Gandhi powiedział ” NAJPIERW CIĘ IGNORUJĄ, POTEM ŚMIEJĄ SIĘ Z CIEBIE, PÓŹNIEJ Z TOBĄ WALCZĄ, PÓŹNIEJ WYGRYWASZ”. Twój komentarz nie pozostawia wątpliwości – pozostało mi tylko WYGRAĆ. Atakujesz moich kandydatów, więc odpowiem punkt po punkcie:
Okręg nr 1 – Józef Mokrzyński – Nigdy nie pływał z obecnym Wójtem
Okręg nr 2 – Anna Mozdrzeń – Nigdy nie pływała z obecnym Wójtem
Okręg nr 3 – Teresa Karecka – Nigdy nie pływała z obecnym Wójtem
Okręg nr 5 – Marzena Sierko – Nigdy nie pływała z obecnym Wójtem
Okręg nr 6 – Małgorzata Felicjańska – Nigdy nie pływała z obecnym Wójtem
Okręg nr 7 – Wanda Pełka – Nigdy nie pływała z obecnym Wójtem
Okręg nr 8 – Stefan Flaszka – Nigdy nie pływał z obecnym Wójtem
Okręg nr 9 – Marek Tazbir – Nigdy nie pływał z obecnym Wójtem
Okręg nr 10 – Joanna Dratwa – Nigdy nie pływała z obecnym Wójtem
Okręg nr 11 – Ewa Sobieraj – Nigdy nie pływała z obecnym Wójtem
Okręg nr 13 – Sylwia Janowska – Kopcik – Nigdy nie pływała z obecnym Wójtem
Okręg nr 14 – Edwin Krawczyk – Nigdy nie pływała z obecnym Wójtem
Każdy z powyższych kandydatów, to poważny człowiek. Ogromne doświadczenie życiowe tych ludzi i dojrzałość, wyklucza również zarzut pieniactwa, kóry padł w Twoim komentarzu. Jeżeli jest inaczej – proszę podzielić się z czytelnikami i moją skromną osobą, wiedzą na ten temat…
Ilu ludzi zwolniłem z Famegu? Gdybym ja rządził Famegiem, zakład kwitłby do dzisiaj. Niestety byłem „tylko” szefem produkcji i jedyne co zwalniałem, to gotowe meble do magazynu wyrobów gotowych.
Chcesz zmienić Gminę Gomunice – zaryzykuj i zaufaj sile, której nie da się już powstrzymać – zagłosuj na Pawła Gębicza!
O ostatnich czterech latach pisałem już wcześniej (5sierpnia) zapraszam.

Avatar

ciekawy

wrzesień 28th, 2014 at 14:44

proszę przedstawić Pana karierę zawodową w ciągu ostatnich czterech lat i na jakich warunkach odchodził Pan z pracy, nie chodzi o prywatne Pana sprawy w sądach

Avatar

indianin wietrzący spisek

wrzesień 28th, 2014 at 18:14

No „Ciekawy” pojechałeś. Może jeszcze lampą w oczy zaświecisz, kajdankami skujesz? Zapytasz czy mu się w rodzinie układa i co robi między 2 a 6 w nocy? Masz jakiś interes, by status qwo trwało kolejne cztery lata?

Avatar

Paweł Gębicz

wrzesień 28th, 2014 at 20:50

Zdziwił mnie ten komentarz, przecież życie zawodowe przeplata się z życiem prywatnym, a w „sądach” nie walczyłem prywatnie tylko zawodowo. W dobie wszechobecnych kamer, internetu nasza prywatność zostaje wystawiana na działanie publiczne. Nie jestem osobą ,której pomysł na gminę polega na śledzeniu i zadawaniu pytań: kto?, co? kiedy? z kim? i gdzie?, ale jeżeli „ciekawy” należy do grupy osób zadające te pytania, to lepiej niech pyta u źródła niż słucha plotek.
Przez ostatnie 5 lata prowadziłem działalność gospodarczą, to było moje główne zajęcie (cały czas, aż do 30.06.2014r.) ,ale z racji sezonowości produkcji pracowałem z przerwami na etacie:
1.Tomacointro 2011
2.Ford 2012/13
3 W Firmie Barda od lipca 2013 do dzisiaj pracuję na stanowisku specjalisty ds. BHP.
Gdy zostanę nowym Wójtem gminy Gomunice to zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne, nie będę mógł już pełnić tej funkcji.
Pracę na etat podejmowałem i kończyłem zawsze z własnej woli, każda nowa praca daje doświadczenie, każdy pracodawca jest inny. Z tej różnorodności można wiele wykorzystać dla siebie; inne relacje międzyludzkie, inna dyscyplina pracy, inne podejście do pracownika.
Czemu się zwalniałem? Bo mój czas, w sezonie jest wyjątkowo cenny, a doba ma tylko 24h. Jeśli ktoś kiedyś pracował chociaż przez miesiąc po 14-16h to wie o czym mówię. Jedyne odstępstwo to Barda wynika to z przepisów o pracownikach BHP – można poczytać w internecie.
Działalność gospodarczą zamknąłem przed wakacjami, by całą energię poświęcić Gminie Gomunice. Pierwszym krokiem do tego, jest zwycięstwo w wyborach. O tym jak wykorzystuję czas, by do tego doprowadzić, pisałem już niejednokrotnie. Mam nadzieję, że powyższe wyjaśnienia, zaspokoją „ciekawego”
Wracając jeszcze do Sądów – nie miałem zarówno w ostatnich 4 latach, jak i wcześniej, prywatnych spraw w Sądach. Miałem jak już pisałem sprawę w Sądzie, pomiędzy moją Firmą i Firmą konkurencyjną o ochronę własności Wzoru Użytkowego. Sprawę tą wygrałem sam, a wyrok jest prawomocny.
 
Na marginesie – pojawiają się w komentarzach pytania, mające na celu doszukanie się w moim życiu prywatnym i zawodowym, niejasnych sytuacji i zdarzeń. Rozumiem, że wraz z rosnącymi pozytywnymi nastrojami, wobec mojej osoby i coraz bardziej prawdopodobną zmianą, na stanowisku Wójta, tego rodzaju „pytania”, a nazywając rzeczy po imieniu – ATAKI, będą się powtarzać. Paradoksalnie – bardzo się cieszę, że muszę przyjmować tego rodzaju ciosy. Im ich więcej, tym większe we mnie przekonanie, że panika w obozie obecnej władzy samorządowej sięga zenitu, a nowa jakość w zarządzaniu naszą Gminą, jest na wyciągnięcie ręki.  
Jestem przekonany, że Mieszkańcy – Wyborcy, śledzący ten blog, dochodzą do takiego samego przekonania. Mobilizujmy się – namawiajmy rodziny i znajomych! Idźmy na wybory! Wysoka frekwencja zburzy „beton” i pozwoli nam pokonać degrengoladę, której jesteśmy świadkami. I w końcu nasza Gmina, wreszcie po latach zastoju, zacznie kwitnąć!  

Avatar

jurek

wrzesień 29th, 2014 at 07:49

Czy ktoś jeszcze będzie startował na Wójta

Avatar

Papilot

wrzesień 29th, 2014 at 21:12

Słupy????!!!!Z niejednego słupa można zrobić kandydata na wójta.

Avatar

Papilot

wrzesień 29th, 2014 at 21:13

Dobry słup nie jest zły

Avatar

Pan Nikt

wrzesień 29th, 2014 at 21:16

na słupie można oprzeć niejeden dach, niejedną budowlę, niejeden pomysł i inicjatywę. Papilot – dobry słup (mocny, silny) nie jest zły – zgadzam się zawsze odbierze trochę głosów.

Avatar

Pan Nikt

wrzesień 29th, 2014 at 21:35

Panie Pawle! Pisze Pan u góry tego forum, że już kiedyś Pan komuś zaufał, kogoś poparł – Ci ludzie chyba nie byli „słupami”, a jednak…..
Skąd więc pewność, że potencjalne „słupy” nie okażą się cennym nabytkiem dla nowego wójta?!

Avatar

Paweł Gębicz

wrzesień 29th, 2014 at 21:51

Wszystko na to wskazuje, że to ja będę nowym Wójtem. Ważne jest aby wiedzieć dokąd iść. Trzymać się wyznaczonego celu i przekonać pozostałych do swojej racji. Ja mam wizję i mam swoich radnych, z którymi chcę tę wizję urzeczywistniać. Będą na pewno tacy z odmiennym zdaniem, ale mam nadzieję, że doświadczenie, upór w dążeniu do celu pozwoli mi przekonać i tych.

Avatar

Pan Nikt

wrzesień 29th, 2014 at 21:58

Informującym mnie o wygranej zapomniał Pan udzielić mi odpowiedzi na zadane pytanie, albo jej nie zrozumiałem, albo jej nie widzę. Cóż, w takim razie niech więc głosują na Pana rodziny Pana kandydatów na radnych, skoro o innych nie chce Pan powalczyć. Życzę, pomimo wszystko powodzenia, bo oczekuję zmian.

Avatar

Nika

wrzesień 29th, 2014 at 23:00

Panie Pawle!Pomysł z utworzeniem targowiska bardzo trafiony.A co z lokalizacją?

Avatar

Paweł Gębicz

wrzesień 29th, 2014 at 23:20

Wszystko jest do przedyskutowania, ale mam takie miejsce obok przedszkola. W tygodniu to świetne miejsce na parking dla rodziców przywożących dzieci do przedszkola i klas 1-3. W sobotę – myślę, że to dobry termin na dzień targowy. Ten sam parking pomieściłby klientów targowiska.

Avatar

Marek

wrzesień 30th, 2014 at 09:32

do Pan Nikt
Myślę, że Pan Gębicz może być tak samo pewnym swoich kandydatów na radnych jak i pozostali kandydaci na Wójta.
Jak mówi powiedzenie, pewne są w życiu tylko śmierć i podatki 🙂

Co prawda pamięć ludzka nie jest doskonała, ale przez 4 lata da się zapamiętać, który radny nas oszukał albo zawiódł.

Radni firmują swoim nazwiskiem wszystkie uchwały: budżet, podatki, inwestycje. To im „zawdzięczamy” stan w jakim jest gmina. Wyrażają zgodę na kolejne kredyty a przy tym brak u nich jakiejkolwiek inicjatywy. Byle tylko kasiura za podnoszenie ręki wpłynęła.

Ten kto zdradził – niech się wstydzi sam za siebie- w nadchodzących wyborach otrzymają zapłatę za swoje postępowanie. Bo ludzie głosowali na nich licząc, ze coś zmienią, ze będą opozycją. Zawiedli nas podwójnie!

Avatar

Sławek

październik 3rd, 2014 at 21:17

Panie Gębicz, przypomnij sobie kto Cię wypromował cztery lata temu,tego nie pamiętasz.

Avatar

Paweł Gębicz

październik 3rd, 2014 at 22:00

No bardzo jestem Ciekaw kto, liczę na podpowiedź

Avatar

Zrezygnowany

październik 4th, 2014 at 09:11

Paweł nie pamiętasz???? 🙁 Jest mi bardzo przykro. ,,Było nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam CEL…” Pamiętasz????

Avatar

marian

październik 4th, 2014 at 09:28

Już historia pokazuje że w naszym otoczeniu bywają ludzie że”nim czwarty kur zapieje…” Czy to wina tego, którego się zdradziło czy Judasza?

Avatar

Felicjańska Małgorzata

październik 16th, 2014 at 20:54

widzę że pan jaclaw , jak raczył się nam przedstawić zna nas jak własnych kolegów z podwórka. Może ja dużo i szybko mówię, ale zawsze to co myślę, a nie to co inni chcieliby usłyszeć. Pozdrawiam.
Ps. pływać nie potrafię, boję się mętnej wody.

Avatar

Anna

Listopad 26th, 2014 at 20:48

Likwidacja Cefolu nie miała nic wspólnego z Gminą i wójtem. Cefol należał do NFI i został wykupiony przez Wabrzeźno.Nikt tu nie miał nic do gadania.Sprawy odgórne.

Dodaj komentarz

  • smieci: czy cos już wiadomo o cenach smieci na ten rok u nas, bo są gminy gdzie od paru lat oplaty nie ros [...]
  • Gomunice: Nasz pan wielmozny P. O. Zatrudnia tylko ludzi po znajomość nawet spojrAc na referat komunalny kob [...]
  • Gomunice: Brawo wojcie za to co robisz ale jednocześnie nie myśląc że przez te twoje inwestycje gmina jest [...]
  • Poinformowany: Połowa to zawsze więcej niż nic.. To raz, dwa to jest dotacja nie prezent.. Czy zawsze musi się [...]
  • Poinformowany: Oczywiście, na profilu Pana Wójta jest stosowna informacja [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 289124Gości razem:
  • 33Gości dzisiaj:
  • 384Gości miesięcznie:
  • 50Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online: