Wyrok Sądu – Olejniczak skłamał

18 Paź 2018

Sąd Okręgowy w Piotrkowie Tryb. wydał wyrok w którym nakazał Pawłowi Olejniczakowi zamieszczenie przeprosin. Za co?

Otóż, wbrew roztaczanej przed Mieszkańcami wizji super-gminy  – drugiej w rankingu woj. łódzkiego w pozyskiwaniu funduszy unijnych jesteśmy daaaaaleko, bo na 21 miejscu. Może to miejsce nie byłoby tak ważne, gdyby nie skala kłamstwa. Wszem i wobec Pan Olejniczak opowiada Wam, że pozyskał ponad 10mln złotych. Rzeczywistość jest jednak brutalna – pozyskano około 3,6 mln. Kłamstwo warte grubo ponad 6mln  poszło w świat.

Sąd nie uwzględnił jeszcze  dwóch innych punktów z mojego pozwu – o dług i kanalizację. To co ważne, Sąd nie miał wątpliwości ,że to że nadal macie szamba, to nie jest wina państwa Pełków. Materiał dowodowy odnośnie długu i kanalizacji wg. Sądu był za słaby, wg mnie wystarczający, dlatego postanowiłem złożyć apelację. Oznacza to, że Pan Olejniczak nie zdąży przeprosić mnie w kampanii wyborczej. Mała strata w końcu co warte są przeprosiny od kogoś takiego.

postanowienie:

IMGP7478

 

21 komentarzy to Wyrok Sądu – Olejniczak skłamał

Avatar

@

Październik 18th, 2018 at 19:34

Brawo, brawo, brawo

Avatar

No nie wiem

Październik 18th, 2018 at 20:22

jak wreszcie jest, Olejniczak pisze inaczej !!!

Avatar

@

Październik 18th, 2018 at 20:27

A Olejniczak co? Wygrałem!

Avatar

zygmunt

Październik 18th, 2018 at 21:27

Wójt pisał 2 dni temu o 10 mln pozyskanych z zew.na fb, dziś dalej kłamie, że nie napisał a pisze jak byk w poście poniżej. Pozyskał pan 3,5 z czego zwrot z termomodernizacji gminy to nie pana zasługa tylko poprzednika zostaje już tylko 2,9 mln, bo tam było coś koło 600 tys. Wie ktoś ile może zwrotu wpadło wójtowi jeszcze z poprzednika?Co do zadłużenia w lipcu to uczeń szkoły podstawowej by wyliczył, że po zaciągnięciu kredytu 30 lipca w wysokości 1,7mln przy długu 4,8mln daje coś koło 6,5 mln więc tam chodzi pewnie o daty kiedy co było pisane.

Avatar

Rudy Rydz

Październik 18th, 2018 at 22:01

Panie Pawle dziękuję ze pokazał i wykazał Pan fakty.Musi Pan wygrać Panie Gębicz.Pozdrawiam.

Avatar

Kasia

Październik 18th, 2018 at 22:35

Jak czytam jego profil na FB to się zastanawiam, czy ten Pan ma nas za idiotów.

Avatar

syn zygmunta

Październik 18th, 2018 at 22:43

Wójt zachowuje się i pisze jakby przed sobą miał dzieci z akademii smyka, którymi można manipulować i tłumaczyć: masz dwa jabłka, jedno zjesz ile jabłek zostało. My wiemy, ze jedno jest zjedzone drugie zostało, a pan uważa że były dwa plus jedno zjedzone to razem trzy. Dość niech pan przestanie proszę

Avatar

zibi

Październik 18th, 2018 at 23:34

Pan Olejniczak zrobił się nerwowy usuwa wpisy z fejsa

Avatar

Dawid

Październik 19th, 2018 at 00:15

Drogi Pawle bardzo Ci dziękuję za upór, profesjonalizm i rzetelną pracę dzięki której wykazałeś, że bezpodstawnie było szargane dobre imię moich rodziców w związku z kanalizacją, której Paweł Olejniczak jako wójt gminie nie zapewnił podczas swojej kadencji .
Jest to jeden z licznych przykładów jakich manipulacji próbuje dokonywać ten pan, który dla mnie, po bliskim kontakcie podczas spotkania wyborczego, okazał się typowym „wilkiem w owczej skórze”, który znalazł sobie ciepły przyczółek w naszej gminie, traktując mieszkańców jak ciemny lud.
Przykro było słuchać tych bajek które wygłosił, jak również zarozumiałego stwierdzenia, że sąd jemu przyzna rację.
Życzę Ci Pawle sukcesu w tych wyborach i gratuluję rozwoju oraz postępu jakiego dokonałeś przez te wszystkie lata. Przypuszczam ile trudu musiało Cię to kosztować, a twoja ulotka jest profesjonalną wizytówką człowieka, który ma konkretną wizję rozwoju naszej gminy i wskazuje na realne możliwości bez kłamstw i manipulacji.
Trzymaj się!

Avatar

ciekawy

Październik 19th, 2018 at 08:22

Do Zygmunta i nie tylko.
Obecny Wójt dzięki działaniom poprzednika otrzymał zwrot /o ile się nie mylę za niesłusznie pobrany wat przy kanalizacji / około 900 tyś.zł. Również otrzymał około 100 tyś. zł. z Funduszu Ochrony Środowiska / kanalizacja, termomodernizacja Urzędu Gminy/ co wynikało z umów podpisanych przez Pana Sewerynka .Czyli dzięki poprzednikowi otrzymał około 1 mil. zł.Biorąc to pod uwagę należy zadłużenie z 2014 r. pomniejszyć o tą kwotę ponieważ , pieniądze te wpłynęły do kasy Gminy dzięki mądrym działaniom poprzedniego Wójta a nie obecnego.
To wszystka znajduje się w dokumentach Urzędu Gminy i łatwo to sprawdzić.

Avatar

ciekawy

Październik 19th, 2018 at 08:41

Panie Olejniczak z wyrokami Sądowymi się nie dyskutuje wyroki się wykonuje i to powinien Pn niezwłocznie uczynić . Prawdy nie da się zakłamać, nie 10 mil. zł. a 3552370,50 zł. nie 2 miejsce a 21. Drobna pomyłka o 6447629,50 zł. i o 19-naście miejsc. Szczęście dla nas,że poprzednik zostawił Panu dobrego skarbnika. Bo na Pana wyliczankach byśmy wylądowali z ręką w nocniku.

Avatar

jaca

Październik 19th, 2018 at 08:47

Wójt ogłosił zwycięstwo a musi przeprosić ,Gębicz przegrał musi być przeproszony ,trochę pokrętna logika i jeszcze zachwycone komentarze klakierów i pana co zjadł zęby na dokumentach.

Avatar

ciekawy

Październik 19th, 2018 at 08:57

I jeszcze jedno Panie Wójcie, skoro Pan Gębicz kłamie/ tak jak Pan pisze/ to dlaczego Sąd nakazał Panu przeprosić Pana Gębicza nie Panu Gębiczowi przeprosić Pana.

Avatar

Ssssyk

Październik 19th, 2018 at 09:15

Wójt jest pewny siebie, bo ma za sobą rzeszę fanów. Czytając na Facebooku jak go wychwalają pod niebiosa i bronią jego dobrego imienia to niczym (bez urazy) ojciec dyrektor i jego babcie haha!!! Jak czytam np. jedną panią która zwraca panu Pełce uwagę, że mu nie przystoi źle mówić o PO a sama uważa i udostępnia non stop jacy to Pisowcy ciemni i w ogóle be, to śmiech mnie ogarnia!!! Ciekawie się robi w tych Gomunicach, oj ciekawie!!!

Avatar

Do Jaca

Październik 19th, 2018 at 09:20

Dobre! Też zwróciłam uwagę na tego pana od czytania dokumentów. Czyżby chciał się pochwalić jaki to on oczytany?

Avatar

@

Październik 19th, 2018 at 09:56

Tak, tak. Ten co zjadł zęby na analizowaniu dokumentów powinien nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

Avatar

Daniel Świerkowski

Październik 19th, 2018 at 10:28

A ja Poproszę Panie Pawle o udostępnienie opinii publicznej pełnego orzeczenia wraz z uzasadnieniem wtedy nie będzie żadnych niedomówień w tym który z Panów mówi w tej sprawie całą Prawdę, bo jak na razie każdy z Panów udostępnia tylko te fragmenty które popierają „prawdy” przedstawiającego je kandydata.

Avatar

Dociekliwa

Październik 19th, 2018 at 11:58

„Jak czytam np. jedną panią która zwraca panu Pełce uwagę, że mu nie przystoi źle mówić o PO a sama uważa i udostępnia non stop jacy to Pisowcy ciemni i w ogóle be, to śmiech mnie ogarnia!!! „

Avatar

Dociekliwa

Październik 19th, 2018 at 12:40

TYLKO GĘBICZ NA WÓJTA!!!

Avatar

@@@

Październik 19th, 2018 at 12:44

Jak będzie pięknie… aż boję się myśleć, że nasze marzenia spełnią się już w poniedziałek.

Avatar

Piotr Dąbrowski

Październik 19th, 2018 at 13:46

Cóż zgadzam się z ,,ciekawym,, wyrok jest wyrokiem, kłamstwo kłamstwem a nikt nie lubi być okłamywany i tyle w temacie.Miejmy nadzieję że kolejny wójt będzie człowiekiem prawdomównym ze swego rodzaju misją społeczną by nam wszystkim w gminie żyło się lepiej bo można są możliwości wystarczy tylko (albo aż) robić to co należy i robić to dobrze w 100%

Dodaj komentarz

  • smieci: czy cos już wiadomo o cenach smieci na ten rok u nas, bo są gminy gdzie od paru lat oplaty nie ros [...]
  • Gomunice: Nasz pan wielmozny P. O. Zatrudnia tylko ludzi po znajomość nawet spojrAc na referat komunalny kob [...]
  • Gomunice: Brawo wojcie za to co robisz ale jednocześnie nie myśląc że przez te twoje inwestycje gmina jest [...]
  • Poinformowany: Połowa to zawsze więcej niż nic.. To raz, dwa to jest dotacja nie prezent.. Czy zawsze musi się [...]
  • Poinformowany: Oczywiście, na profilu Pana Wójta jest stosowna informacja [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 269585Gości razem:
  • 7Gości dzisiaj:
  • 1253Gości miesięcznie:
  • 50Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online: