Wywiad

27 Wrz 2014

W Dzienniku Łódzkim ukazał się kolejny wywiad z Pawłem Gębiczem

wywiad

32 komentarze to Wywiad

Avatar

Ari

Wrzesień 27th, 2014 at 21:10

Tak trzymać Panie Pawle! Konsekwentnie i do przodu!
I przede wszystkim nie zwracać uwagi na na głupie zaczepki zawistnych nieudaczników, tylko trzeba robić swoje.
Wśród ludzi w naszej gminie czuć potrzebę zmiany, to już nie to samo co cztery lata temu. Oby tylko nie rozbiły się głosy i ludzie poszli głosować.
Powodzenia życzę!

Avatar

Rademenes

Wrzesień 29th, 2014 at 09:22

Szanowny Panie Gębicz,

Obserwując Pana od dłuższego czasu, dochodzę do wniosku, że jest Pan bardzo dobrą alternatywą i wyrażając swoje osobiste zdanie jedyną słuszną drogą dla Gomunic. Czas najwyższy skończyć rządy tego Pija….y, który doprowadził Gminę do ruiny i wreszcie pomyśleć o przyszłości naszych dzieci, bo chodzą do wspólnej szkoły.

Życzę wszelkiej pomyślności i powodzenia.

Moja rodzina jest z Panem.

Avatar

Zrezygnowany

Wrzesień 29th, 2014 at 10:42

Witam.
Panie Pawle jak dużo ludzi z poprzedniej ekipy wyborczej się panu wykrzaczyło???? Ilu zmieniło barwy? a ilu zmieniło miejsce zamieszkania???
Popieram Pana i całą ekipę. Powodzenia!!!
,,Zło dobrem zwyciężaj”

Avatar

Paweł Gębicz

Wrzesień 29th, 2014 at 12:46

Paweł Gębicz do „Zrezygnowany” – w poprzedniej kadencji „wprowadziłem 5 Radnych” : 4 z mojego komitetu i jednego poparłem z PSL-u – Pana Górnicza. Poparcie udzieliłem temu Panu na spotkaniu z wyborcami w Piaszczycach. Po oficjalnym poparciu mój billboard, który znajdował się na posesji Pana Górnicza, został przez tego Pana usunięty.
Skład osób, które weszły wtedy z ramienia mojego komitetu do Rady Gminy : P. Olborski Wojciech, P. Bartnicka Agnieszka, P. Wolnicki Wiesław, P. Pełka Dawid. Z tych wszystkich osób tylko P. Dawid Pełka został wierny ideałom, które nam przyświecały. Pozostali, szczególnie Pan Wolnicki i P. Olborski poczuli „parcie na szkło” i stali się gwiazdorami NTLu, odsuwając się jednocześnie zupełnie ode mnie. W życiu kieruję się zasadą, że należy w miarę możliwości dać każdemu szansę, ale jak ktoś raz zdradzi, okłamie, oszuka, to zrobi to po raz kolejny. Dlatego tych Państwa nie ma na moich listach.
Największa strata to Pan Dawid Pełka, który z przyczyn osobistych, musiał wyprowadzić się z Gomunic. Dobra wiadomość jest taka, że zgodziła się kandydować na radnego jego mama, Pani Wanda Pełka -okręg nr 7, na którą naprawdę warto głosować.

Avatar

Arek

Wrzesień 30th, 2014 at 10:06

Skatepark – jest Pan jedyną osobą która pomyślała o młodzieży – bardzo mi się ten pomysł podoba.

Avatar

Zrezygnowany

Wrzesień 30th, 2014 at 13:28

Panie Pawle, opisał pan p. Olborskiego i Wolnickiego to typowi karierowicze i pływacy!!! Co z p. Bartnicką a może w jej miejsce Darek Bartnicki to typowy walczak. Pana Dawida szkoda, mam nadzieję że na sesjach pokazał im klasę!

Avatar

Paweł Gębicz

Wrzesień 30th, 2014 at 13:53

Pani Agnieszka Bartnicka na tle pozostałych radnych niczym się nie wyróżniała.

Avatar

Zrezygnowany

Wrzesień 30th, 2014 at 20:00

ale na plus czy na minus? Bo ją ciągle widzę, a to w szkole a to wycieczki rowerowe itp. Jak rozumiem stała mężnie przy boku Pana Dawida? Czy raczej zjechała na lewo czytać Zielone Partie Ludowe. To mój okręg wyborczy więc dopytuję.

Avatar

Paweł Gębicz

Wrzesień 30th, 2014 at 20:15

Nie podejmowała decyzji, nie angażowała się, nie wtórowała Dawidowi, a z tego co się orientuję to podobno ta Pani ma startować do Rady Powiatu, ale z jakiego komitetu to nie wiem.

Avatar

Dana

Wrzesień 30th, 2014 at 20:36

co do tej Pani o którą Pan pyta to powiem więcej – w NTLu wypowiadała się, że jest zwolenniczką wykonania budżetu i jest za absolutorium dla Wójta. Jak dla mnie jednoznacznie opowiedziała się po stronie Wójta – a to ciężko nazwać opozycją. Brak było dociekliwości w sprawy Gminy: podatki, opłaty, przetargi, wykonanie inwestycji.
chetnie za to wręczała medale na turniejach, widać ją często było w delegacjach urzędowych na imprezach.
Wobec tego należy uznać, że powierzony mandat został niespełniony i nie wykorzystany tak jak sie by tego oczekiwało.
Ale to moja subiektywna opinia.
Mogę tylko radzić pilniejsze sledzenie spraw gminy, udziały w sesjach albo chociaż sledzenie strony internetowej gminy. Wówczas będzie miał Pan okazję wyrobić sobie własne zdanie.
tylko zaangażowanie w sprawy gminy uchroni nas przed następną „przespaną” kadencją.
wierzę w zdrowy rozsądek mieszkańców… 🙂
I mam nadzieje, ze niedługo Pański nick zmieni nazwę.

Avatar

Zrezygnowany

Październik 1st, 2014 at 10:04

Droga Dano. Dziękuje za wspaniałą i konkretną odpowiedź. W chwili obecnej pracuję i mieszkam w świecie. Los gminny zawsze leżał mi na sercu mimo że nie jestem rodowitym Gomuniczaninem 🙂 Cztery lata temu jak startowali na radnych naprawdę miałem wielką nadzieję na zmiany. Byłem ździwiony że startowała owa pani a nie jej mąż??? Cóż ktoś podjął taką decyzję w ich gospodarstwie domowym. Tym bardziej, że to typ który z wójtem i jego ludzmi walczył od zarania dziejów!!! To tyle moich spostrzeżeń.
Panie Pawle do Rady Powiatu???? Jasny gwint. To ważna osobistość. Musiała się wykazać w Radzie Gminy że pchają ją do powiatu!!!

Avatar

baseny i inne obietnice...

Październik 2nd, 2014 at 21:52

Ciekawe co nam Wójt znowu obieca. Był już basen. Potem kanalizacja. W gomunicach nie mają kanalizacji a co dopiero u nas po wsiach. Kiedy coś ruszy w tym temacie, kiedy będzie dalsza budowa?

Avatar

Tomasz kowalski

Październik 3rd, 2014 at 15:40

Panie Pawle życzę dużo szczęścia w wyścigu do ciepłego stołka.
Niech Pan jeszcze cos obieca – przecież i tak nic Pan nie zrobi.
Cztery lata dobra pensja – powodzenia.

Avatar

Paweł Gębicz

Październik 3rd, 2014 at 15:55

Jak miną cztery lata i nic nie zrobię to będzie to moja pierwsza i ostatnia kadencja.
Wkrótce przedstawię do jakiego wyglądu gminy Gomunice będę dążył

Avatar

Zrezygnowany

Październik 3rd, 2014 at 18:48

Tomasz Kowalski a ty już masz ciepły stołek???? Ogarnia Cię panika???

Avatar

Indianin wietrzący spisek

Październik 3rd, 2014 at 18:59

Domniemać należy, że Tomasz kowalski, jest jak inż. Mamoń – lubi piosenki, które zna. Może nawet przeraża go myśl, że taki nowy Wójt, mógłby stracić ze dwie kadencje, zanim posiądzie tajemną sztukę nicnierobienia. W tym czasie – gdy będzie zgłębiał tajniki owej sztuki – jeszcze przez przypadek poprawi wizerunek Gminy. Zapewne Tomasza przeraża taka perspektywa i budzi się z krzykiem w nocy, gdy przyśnią mu się klomby z kwitami, równe drogi, chodniki w Gminie Gomunice i zrównoważony budżet. Drogi Tomaszu kowalski, jak Ty się odnajdziesz w tej nowej rzeczywistości? Chyba mi Ciebie żal…

Avatar

Zrezygnowany

Październik 4th, 2014 at 09:05

Pamiętajmy również o tym, że oprócz wójta należy wybrać nowych, ale nowych ( nie starych nowych przefarbowanych) radnych!
Nowy Wójt ze starą radą, starym przewodniczącym i innymi starymi lizusami NIC nie zrobi. Cztery lata temu weszło do rady 8 nowych osób była nadzieja na zmiany ale stary włodarz przeciągnął ich na ,,CIEMNĄ STRONĘ MOCY” Więc tym razem Panie Pawle NIECH MOC BĘDZIE Z PANEM!!!

Avatar

Sławek

Październik 5th, 2014 at 08:59

Panie Pawle panu to się pełne koryto marzy,żadnych konkretów ciągle doszukuje,się pan jakiś haków niczemu to nie służy,tu trzeba zawijać rękawy i do roboty zmiany są konieczne ale nie w takim stylu…….

Avatar

Paweł Gębicz

Październik 5th, 2014 at 11:48

Same pomówienia, zero konkretów, stołek już parzy jak widać. Czekam na kolejne nieuzasadnione ataki – które utwierdzą mnie we właściwie podjętej decyzji.

Avatar

Papilot

Październik 5th, 2014 at 13:24

A jeden z przedmówców to chyba jeden z przefarbowanych. Utrata stołeczka staje się powolutku faktem. Lubisz zmiany przedmówco co? Jednak zmiana to nie zmiana poglądów – przed wyborami – po wyborach. Pamiętaj człowieku, żyjemy w małym społeczeństwie, choć tobie się wydaje, że Ci którzy jeszcze nie wyjechali to ciemna masa, łatwo można ich oszukać, – mylisz się. Nie ładnie tak dopinać się do kogoś, iść z nim za Pan Brat po mandat radnego, uśmiechać się, pukać do ludzkich drzwi – bo jest kimś wartościowym, a gdy już przekroczymy próg sali konferencyjnej Urzędu Gminy – ZAPOMINAMY, ODWRACAMY SIĘ, KPIMY. Raz się udało – mam nadzieję, że już Ci się nie uda. Nie podpinaj się pod ludzi wartościowych, bo możesz im zaszkodzić bardzo. Oszczędź nam powtórki z historii.

Avatar

xxx

Październik 5th, 2014 at 15:12

Bardzo podoba mi sie poprzedni wpis. Nic dodac nic ujac.
Nie podoba mi sie mowienie o stanowisku Wojta jako o korycie. Widac bardzo instrumentalnie podchodzi Panie Slawku do tej funkcji.
Obecny Wojt zostal wybrany w demokratycznych wyborach. Mozemy krytykowac jego postawe, polityke, decyzje. Ale wlasnie dlatego wymyslono kadencyjnosc, ze jesli ktos sie nie sprawdza to wybieramy nowego Wojta.
Ale prosze tu nie wypisywac o korytach i innych inwektywach. Bo to towarzystwo nie bawi sie w opluwanie. Nie dostrzegam tez na tym forum hakow o ktorych sie tak Pan rozpisywal.
Zachecam do dyskusji ale konstruktywnej a jak chce sie Pan bawic w negatywna kampanie to radze zmienic towarzystwo.

Avatar

Wojciech Antoni Woźniak

Październik 7th, 2014 at 20:57

„Wywiad” – cóż w nim nowego dla gminy – plany oderwane od realnych możliwości; trudno podejrzewać obecne Władze, aby nie chciały dobrych ulic czy placów zabaw dla młodzieży, kanalizacji… Nowe będą się zapewne długo zaznajamiały z możliwościami, wchodzić w nowe układy likwidując stare, zapominając o planach wyborczych.

Avatar

Paweł Gębicz

Październik 7th, 2014 at 21:55

W przeciwieństwie do Pana, mam podejrzenie graniczące z pewnością, że obecne Władze, nie tylko nie chcą, ale i nie potrafią zarządzać Gminą. Niebawem zaprezentuję przykład miejscowości, w której dochód Gminy na głowę mieszkańca jest podobny do naszego i na tym niestety, podobieństwa się kończą. Proszę śledzić bloga, mam nadzieję, że uda mi się otworzyć Panu oczy i zagłosuje Pan na sensowną alternatywę dla obecnych Władz, którą bez wątpienia jestem…

Avatar

Krzysiu

Październik 7th, 2014 at 21:50

Trudno podejrzewać … a jednak rezygnacja z ponad 180 000 zł przyznanych pieniędzy daje do myślenia. Gębicz jako jedyny się nie poddał i jest uparty w dążeniu do celu, ma mój głos wierzę że dotrzyma słowa

Avatar

Wojciech Antoni Woźniak

Październik 8th, 2014 at 19:51

dziękuję za chęć pomocy w otwieraniu moich oczu – stwierdzenie „mam podejrzenie graniczące z pewnością” jest mocne – podziwiać psychikę, a może litować się nad nią. Podobna sytuacja miała miejsce w aferze z biogazownią, gdzie pod remizą prawie ukamieniowano Wójta.
Mimo wszystko podziwiam Ludzi, którzy zrobią coś z niczego i to całkowicie bezinteresownie – cóż prawdą jest to, że „nie ma nic przyjemniejszego jak Innym czynić dobrze”

Avatar

Jan

Październik 9th, 2014 at 01:12

Panie Wojtku, to co Pan nazywa ukamieniowaniem to w innych gminach nazywa się zwykłą debatą publiczną. Wiem, to dla Pana może zdawać się nadzwyczajne bo w tej gminie ćwiczy się od lat bierność społeczną.
Szkoda, że Pan tak do tej sprawy podchodzi. Liczę że to się wkrótce zmieni i wszelka aktywność społeczeństwa będzie zaletą a nie wadą w Pańskiej opinii. Pozdrawiam.

Avatar

Wojciech Antoni Woźniak

Październik 10th, 2014 at 20:38

no cóż…takie były moje odczucia na tamtym spotkaniu, ale jeżeli aktywność społeczna ma być bezładną i bezprzedmiotową wrzawą oderwaną od realiów to chyba nie tędy droga. Tak się składa,że z racji wykonywanego zawodu doskonale wiem co to aktywność społeczna i co to praca społeczna na rzecz środowiska.
W przedbiegach wyborczych ciekawi mnie od dawna fakt, że Wójt, który „rządzi” obracając się w konkretnych realiach zdaniem kandydatów na stanowisko wójta nie wie jak to robić, a Kandydat (ci) wiedzą…pozdrowienia.

Avatar

Pimpuś Sadełko

Październik 10th, 2014 at 22:35

Panie Wojtku! Ta „bezładna i bezprzedmiotowa wrzawa oderwana od realiów” to była kampania Pelki, który miał być wójtem – nie pamięta Pan – przecież tak się o tym mówiło w kręgach ludzi, z którymi tak mocno się Pan identyfikuje.
Panie Wojciechu niech Pan jednak sobie przypomni, Pełka nigdy nie startował na to stanowisko, a sam wójt podczas pseudo rozprawy administracyjnej, która miała miejsce na hali sportowej, ogłosił, że inwestor się wycofał , ze względu na PROTESTY SPOŁECZNE, które Pan powyżej określa jako „afera z biogazownią”.

Avatar

Obiektywny

Październik 11th, 2014 at 08:33

Panie Wojtku! Czy panu miłośnikowi przyrody i kultury naprawdę nie przeszkadza bierność obecnej władzy?Czy to, że nie ma jakichkolwiek perspektyw rozwoju dla młodzieży nie razi w oczy? 20 lat i żadnego inwestora dającego szansę na godziwą pracę i płacę? Dużo się mówi o tym, że gmina biedna inne bogatsze…jasne…wszystko się zgadza…Ale czy musimy siedzieć i co sesja rady nad tym płakać??? Podam przykład infrastruktury sportowej w przeciągu ostatnich 20 lat…u nas i w sąsiednich gminach…Gomunice : stadion bez remontu zarówno trybuny jak co gorsza płyty boiska, hala(a może lepiej brzmiałoby sala) z przeciekającym dachem i widownią z której widać najwyżej ścianę na drugiej stronie…boiseczko wielofunkcyjne bez oświetlenia(JEDNO) na całą gminę!!!Sąsiedni Kamieńsk(oczywiście zaraz będzie krzyk, że bogatsi ale chodzi o sposób spojrzenia władzy) stadion po remoncie trybuny 2x remont płyty boiska drugie pełnowymiarowę boisko trawiaste(nowe)obiekt ORLIK z pełnym oświetleniem i sztuczną trawą, 3 mniejsze boiska trawiastę z pełnym ogrodzeniem w różnych sołectwach, kapitalny remont stadionu w Gorzędowie i budynków,kort do tenisa ziemnego!Drugi sąsiad DOBRYSZYCE: CZTERY boiseczka wielofunkcyjne(u nas jedno przypominam) Hala sportowa z widownią i sceną z możliwością wykorzystania na imprezy kulturalne, nowa sala gimnastyczna Blok Dobryszycki, w pełni wyposażona siłownia!!!Trochę się rozpisałem ale takie są realia

Avatar

Wojciech Antoni Woźniak

Październik 11th, 2014 at 20:38

Pan Pimpuś pisze -„Panie Wojtku! Ta „bezładna i bezprzedmiotowa wrzawa oderwana od realiów” to była kampania Pelki, który miał być wójtem – nie pamięta Pan – przecież tak się o tym mówiło w kręgach ludzi, z którymi tak mocno się Pan identyfikuje.” – ???
Jak sobie przypominam nie należę do ugrupowań politycznych ani miejscowych stowarzyszeń – i podkreślam raz jeszcze, że nie podoba mi się napastliwy charakter kampanii wyborczej, debat, protestów społecznych, i … pozdrawiam bo zaczyna się mecz…

Avatar

Wojciech Antoni Woźniak

Październik 12th, 2014 at 13:10

i fajnie – 2:0 Dziękuję Wszystkim za wymianę myśli . Pozdrawiam

Avatar

strona

Październik 29th, 2014 at 07:34

Swietna strona naprawde – duzo sie dowiedzialem

Dodaj komentarz

  • Asia do zadowolonego: A skąd taka wspaniała wiadomość -gdzie o tym napisali [...]
  • zadwolony: Najważniejsze, ze mamy pieniążki na Wojska Polskiego :) małymi krokami do przodu ! :) [...]
  • !!!: Sporny artykuł opublikowany na portalu internetowym twojegomunice.pl ma wydźwięk nieprzychylny dl [...]
  • absurdy Gomunic: Żałosne jest to że mieszkańcy po raz kolejny dają się zmanipulowac,może to już taka przypad [...]
  • Paweł Gębicz: Jak w Gomunicach będzie ładnie to wtedy zastanowię się i może odpuszczę, póki co jest jeden w [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 238352Gości razem:
  • 7Gości dzisiaj:
  • 1910Gości miesięcznie:
  • 87Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online: