Debata Paweł Olejniczak – Jerzy Sewerynek

26 Lis 2014

Zapraszam na debatę w NTLu kandydatów na Wójta gminy Gomunice dzisiaj o 20.00 w rozmowie dnia. Warto oglądać.

63 komentarze to Debata Paweł Olejniczak – Jerzy Sewerynek

Avatar

brat wójta

Listopad 26th, 2014 at 20:08

Moja refleksja po tej beznadziejnej debacie. Nie chce być juz bratem

Avatar

Roman

Listopad 26th, 2014 at 20:15

Od teraz jestem Roman

Avatar

Stefan

Listopad 26th, 2014 at 20:46

No nic nie rozumiem głosowałem na Olejniczaka chociaż go nie znam, jak mam się teraz czuć gdy ten pan już nie chce rozmawiać. Mam problem na kogo oddać głos

Avatar

Andrzej

Listopad 26th, 2014 at 20:55

Głosować należy na kogoś kogo się zna. Kto stara się o pracę to składa CV, z którego wynika gdzie poprzednio pracował,jakie szkoły ukończył, z jakiej miejscowości pochodzi.My o panu Olejniczaku nic nie wiemy.Czy można powierzyć najważniejsze stanowisko w gminie osobie, o której praktycznie nic się nie wie.Miał szansę zaprezentować się wszystkim podczas debaty,ale tego nie zrobił.Dlaczego? Czyżby miał coś do ukrycia?

Avatar

jadzia

Listopad 26th, 2014 at 21:19

A co miał Olejniczak powiedzieć, że zlikwiduje szkołę w Chrzanowicach

Avatar

Zulu Gula

Listopad 26th, 2014 at 21:27

Nowe wieści. Olejniczak ma audycję w radiu Fiat!!! Pl…an załatwił. 😉

Avatar

Roman

Listopad 26th, 2014 at 21:45

Ta debata,coś podobnego. Chyba jakiś strach był obecny, albo żal że to już koniec…Ratuuunku !!!Drżący głos debatującego i powtarzającego w kółko to samo, że jestem nie zastąpiony. Skąd my to znamy?…Są osoby które o wiele lepiej rozwiążą problemy. Więc wszyscy na Olejniczaka głosujmy

Avatar

indianin wietrzący spisek

Listopad 26th, 2014 at 22:04

Nie znoszę mieć racji… Pisałem dawno temu na tym forum, że Olejniczak, to słup. Potem analizowałem przyczyny spektakularnego sukcesu i miażdżącej przewagi Olejniczaka w I turze. Mój wniosek, który podtrzymuję – pomogła „opatrzność” i brak roztropności, podatnych na wpływy wyborców. Mam wielką ochotę nazwać współwyboców po imieniu, ale mi posta Gębicz nie puści.

Jeszcze wczoraj miałem wybór – chciałem zaryzykować głos, na nowego. Dzisiaj miałem się utwierdzić w bardzo trudnej dla mnie decyzji. Chciałem posłuchać o nowej wizji i przekonać się, że warto zderzyć stare z nowym. Oczywiste dla wszystkich jest, że moim faworytem był Gębicz. Od 10 dni przełamywałem się, by dać mandat nieznanemu. I co zrobił Olejniczak dzisiaj wieczorem? Olejniczak mnie i wielu mnie podobnych, bezczelnie ZLEKCEWAŻYŁ. Opcje są dwie – albo miał bardzo ważne zdarzenie losowe, albo był i jest słupem, który przestraszył się wyniku, który osiągnął. Z informacji przekazanej przez redaktora wynika, że ten gość nie przyjął zaproszenia. Jak to nie przyjął?! On nie miał moralnego prawa odmawiać! Odmawiając pokazał, gdzie ma wyborców!. Jestem wyborcą i żądam od realnych i poważnych kandydatów, by korzystali z okazji, kiedy mogą mnie przekonać o zbieżności ich racji z moimi. Olejniczak nie przyjmując zaproszenia pokazał mi i mnie podobnym środkowy palec! To jest polityczne chamstwo Olejniczak! Wyznaję zasadę, że wszystko dzieje się po coś. Mam nadzieję, że Twój dzisiejszy gest Kozakiewicza, zaowocuje porażką w niedzielę. Stare zostanie, bo zająłeś nienależne Ci miejsce w rywalizacji, o dobro lokalnego społeczeństwa. Apel do innych zdegustowanych – głosujcie na Sewerynka. Za rok zorganizujemy referendum, odwołamy Sewerynka i kulawą Radę. Dostaniemy drugą szansę i naprawimy błędy popełnione przez naszych … (autocenzura) współwyborców!

Avatar

kamil

Listopad 26th, 2014 at 22:27

Indianin wiedziałem od początku ze jesteś z obozu wójta. Dziś to potwierdzies. Jeśli chcesz poznać kandydata przyjdź na jego spotkanie wyborcze. Pewnie nie możesz Łukaszu bo tu bywasz u nas rzadko. Rozumiem, ale nigdy bym się nie spodziewał ze będziesz nawoływał do głosu na j

Avatar

młodamama

Listopad 26th, 2014 at 22:27

Indianin,jestem pewna na 100%,że Olejniczak to nie słup!!Niestety to że nie będzie dobrym wójtem znaczy dla mnie tyle że będzie lepszy niż Sewerynem,bo każdy będzie!!!!

Avatar

indianin wietrzący spisek

Listopad 26th, 2014 at 22:53

Kamilu – poczytaj moje wcześniejsze wpisy – żelazna logika nie opuściła mnie nawet na jedno zdanie z popełnionych… Ja w obozie Wójta – ubawiłeś mnie przed snem. A na imię mam inaczej;)

Młodamama – nas nie stać na „byle kogo”. Olejniczak dzisiejszym zachowaniem, zdyskwalifikował się w oczach moich i myślę, że wielu innych. Scenariusz, który przedstawiłem w ostatnim zdaniu, jest jak najbardziej realny – odwołać za rok Sewerynka i liczyć, że wyborcy do tego czasu „otrzeźwieją”.

Avatar

gomuniczanka

Listopad 26th, 2014 at 23:02

Nie wiem czy wiecie ale w piątek zapowiedzieli debatę sewerynek vs Olejniczak. Olejniczak został poinformowany przez ntl dopiero w poniedziałek (po ogłoszeniu komunikatu) a chłop spotkania ustawił z wyborcami wiec dlaczego miał ich zawieźć i odwołać? Wtedy by powiedzieli ze jest goloslowny i robi sobie z nich żarty.

Avatar

gomuniczanka

Listopad 26th, 2014 at 23:05

A poza tym jeśli chcecie poznać jego wizje to od tego są spotkania.
Beznadziejny jest ten blog. Polega na obrzucaniu się błotem.

Avatar

Ala

Listopad 26th, 2014 at 23:14

zapraszam tę „młodąmame „do zwiedzenia tych NOR !!! mamusiu a nie na imię Ania?

Avatar

gomuniczanka

Listopad 26th, 2014 at 23:25

Indianin piszesz jakby ci się tipi na głowę zawaliło

Avatar

Roman

Listopad 26th, 2014 at 23:33

młodamama jest wyrazicielem opinii 90% społeczeństwa o słuszności wyboru Olejniczaka w niedzielnych wyborach

Avatar

młodamama

Listopad 26th, 2014 at 23:37

Tak myślalam że będę „Ania”.Otóż nie jestem! zwiedziłam wiele klas,w małej szkole wszystkie,w dużej kilka…Cóż,czas się zatrzymał…Mam porównanie z innymi szkołami z innych gmin czy wiosek i niestety jest źle,bardzo źle!!Szkoda,bo z itakimi rodzicami jacy są w Gomunicach możnaby wiele,ale nie ma z kim prowadzić dialogu.

Avatar

olek

Listopad 26th, 2014 at 23:50

4 lata temu Pan Gębicz stanął do debaty, zachował się jak trzeba. Może od wyborców ważniejsze były imieninki u ….. ?

Avatar

indianin wietrzący spisek

Listopad 27th, 2014 at 00:05

gomuniczanka – skoro w piątek zapowiedzieli debatę, to Olejniczak w piątek o tym wiedział. Zapewne nieoficjalnie, ale wiedział. W mojej – oczywiście wyjątkowo subiektywnej opinii – wykorzystał pretekst, by na debatę się nie udać. Nie przekonuje mnie absolutni argument o umówionym wcześniej spotkaniu z wyborcami – Olejniczak miał oficjalnie 48h, żeby spotkanie przełożyć. Szmat czasu, by nie wyjść na chama lekceważącego wyborców – to też oczywiście moja najsubiektywniejsza z subiektywnych, opinia.

I jeszcze dwie ważne sprawy:
1. Ja na spotkania wyborcze nie chodzę .To nie jest deklaracja, na potrzeby odpowiedzi, na Twój zarzut. Poszukaj we wcześniejszych moich wpisach – gdzieś tam jest, ze tylko w cv pisałem, że łatwo nawiązuję kontakty. Wiedzę wolę czerpać z innych kanałów dystrybucji informacji, jakimi dysponują kandydaci. Do tego służy m.in. ten blog, gazetki i debaty właśnie.
2. Nawet gdybym zgwałcił własny umysł i na spotkanie z kandydatem się udał, to nie zobaczyłbym starcia dwóch wizji rozwoju Gminy. Temu właśnie służy debata, czyli rozmowa kontrkandydatów. Olejniczak miał niepowtarzalną okazję, obnażyć kłamstwa Sewerynka, jakimi ten uraczył nas debatując sam ze sobą w NTL-u.

A zupełnie na marginesie – nie dramatyzuj, nie jest aż tak źle na tym blogu. To też oczywiście moja subiektywna opinia:)

Avatar

Do gomuniczanka

Listopad 27th, 2014 at 00:37

Zgadzam się z Tobą w 100%.

Wg mnie ważniejsze są spotkania z wyborcami, a nie jakieś pitu-pitu w telewizji, którą mało kto teraz ogląda. Całe 8 minut rozmowy? Szaleństwo! Też bym nie pojechała.

I przyznać się, kto wysłał te 90% poparcia? lol 😀

Avatar

Prawdziwy

Listopad 27th, 2014 at 00:38

Pokazał swoim zachowaniem Olejniczak jaki z niego kandydat!!!Bez odwagi,honoru i wiedzy!!!Chce karierę zrobić w naszych Gomunicach?Niech się buja skąd przyszedł!!!Olał wyborców ,bo nic nie ma do zaoferowania!!!Tyle w temacie pana O!!!

Avatar

Marla

Listopad 27th, 2014 at 00:46

Z uwagą czytam Państwa wpisy , chociaż sama nie zabierałam głosu w tej dyskusji. Bardzo na sercu leży mi dobro naszego kawałka ziemi i pragnę aby wszystkim nam żyło się lepiej. Jednak widzę , ze społeczność nasza jest bardzo podzielona jak mówi przysłowie ” Gdzie dwóch Polaków , tam trzy zdania ” Ale do rzeczy do zabrania głosu na forum zmobilizowała mnie dzisiejsza ” debata” oraz wypowiedź Indianina. Nie będę i nie chcę oceniać P. Sewerynka bo każdy zna jego sukcesy i porażki ani P. Olejniczaka, który ubiega się o stanowisko wójta naszej gminy. Jednak nie przekonuje mnie tłumaczenie braku Jego osoby w debacie spowodowane ustalonymi spotkaniami z wyborcami „. Myślę , że wielu z nas , a także społeczność biorąca udział w tych spotkaniach chętnie wysłucha opinii adwersarzy na żywo, gdzie faktycznie pytani w prost mogą w pełni zaprezentować swoje opinie , wizje i programy dla szerokiej rzeszy osób. Myślę, że wyborcom, którzy nie są jeszcze zdecydowani pomogło by to w podjęciu właściwej decyzji. Nie oceniam podjętej przez P. Olejniczaka decyzji , ale jestem takim zachowaniem zniesmaczona. Rozumiem , że rozmawiać na wizji twarzą w twarz i udzielać odpowiedzi na wygodne i niewygodne pytania nie jest łatwo, ale szanując swoich wyborców wypada podjąć rękawicę bez względu na efekt końcowy i konsekwencje – takie jest życie i trzeba się z nim zmierzyć ??? Życzę wszystkim,aby podjęli słuszną decyzję w zgodzie ze swoim sumieniem. Bez zbędnych emocji.

Avatar

Heniek z Kletnii

Listopad 27th, 2014 at 06:55

Dla mnie to smutne, bo będziemy mieć Wójta który boi się brać udział w dyskusji

Avatar

Anna

Listopad 27th, 2014 at 07:04

Jak się nie ma nic do powiedzenia jest się tzw.”Tymińskim” to się znajdzie pretekst do nieobecności.Nie przyjął zaproszenia NTL ,bo po wioskach wyszedł „blado”.Glosuję na Sewerynka ,bo NOWE mnie zawiodło.Zarówno ludzie co wygrali z obozu kłótliwego jak i przyszły Wojt, który nie znalazł dla nas chwili ,bo coś powiedzieć.Zresztą jest raczej człowiekiem i tak się dał poznać jako samotnie podejmujący decyzje.A w dodatku nie chciał byśmy poznali jego przyszłe plany.

Avatar

Igor

Listopad 27th, 2014 at 08:28

Wczorajsza debata, to fikcja w 8min. 90% porażka te obiecanki to też fikcja kolejne projekty On ma fobie na tle projektów ile już zmarnowano pieniędzy na te projekty ale nic nie mówił o hali w chrzanowicach o nich juz zapomniał……

Avatar

xx

Listopad 27th, 2014 at 08:30

jesli chcecie poznac jakie ma plany to mozecie isc na spotkanie, ktore odbedzie sie w szkole podstawowej w gomunicach dzis o 18stej

Avatar

Piotrek

Listopad 27th, 2014 at 08:44

Pan Sewerynek w 2012r. zawiesza spłatę dwóch kredytów łącznie 4 600 000 zł., do 2015r. bo nie może wziąć już żadnego kredytu na bieżące funkcjonowanie. A teraz okazuje się, że mimo, iż od stycznia 2015 zacznie tę kwotę spłacać, gmina ma zdolność kredytową. Trzeba przyznać, że Pan S. jest mistrzem w swoim fachu. Może lepiej powie o obligacjach.
Poza tym wszyscy którzy chcą zadać pytanie i nie brak im odwagi dzisiaj w Szkole w Gomunicach jest spotkanie z Panem Olejniczakiem.
I jeszcze nie media rządzą w tym karaju.

Avatar

Piotrek

Listopad 27th, 2014 at 08:58

I jeszcze dobrze, że Pan odmówił.
Media – taka grupa społeczna, która chce być trzecią władzą i dyktować warunki.
Wszyscy, którzy mają wątpliwości, jakieś pytania, chcą się z człowiekiem poznać mogą zrobić to na żywo podczas spotkań.
Miejcie odwagę i ruszczie tyłki z przed komputerów, lecz z tym u was krucho.

Avatar

Do Piotrek

Listopad 27th, 2014 at 09:38

Możesz podać godzinę spotkania?

Avatar

gomuniczanka

Listopad 27th, 2014 at 10:33

Spojrzcie jeszcze na fakt ze sewerynek siedzi w tym blocie juz lat 25 i wie co gdzie jak zakrecil a Olejniczak dopiero w to wchodzi . wiec nie dziwcie sie ze nawet nie chciał się skonfrontować z darmozjadem któremu PSL teksty ułożył

Avatar

gomuniczanka

Listopad 27th, 2014 at 10:34

Spotkanie z olejniczakiem podobno o 18.00

Avatar

Zulu Gula

Listopad 27th, 2014 at 11:47

Pamiętajcie NTL jest stronniczy. Popiera sterników u władzy. To przecież Ntl wyciszył swego czasu ,,kiełbasę wyborczą” rozwożoną autem służbowym, przez BHPowca i kierowcę w jednym.
Popieram kandydata na Wójta. Olać telewizję. Nie media będą rządzić na kogo będziemy głosować.

Avatar

Igor

Listopad 27th, 2014 at 11:58

Jak się zapłaciło sumkę to i 90% jest, ale się społeczeństwo ścigało w sms-ach ciekawa rzecz ta Uczciwość……….

Avatar

Palacz

Listopad 27th, 2014 at 13:12

Chyba,ze Wójtowi zaliczysz te wybory to wtedy bedzie 24 lata nie umiesz liczyć?

Avatar

olek do Igora

Listopad 27th, 2014 at 14:33

” każdy sądzi wedle siebie „

Avatar

nick

Listopad 27th, 2014 at 18:59

Może tym razem komentarz nie zostanie wstrzymany… -zobaczymy.
Współczuję Panu Sewerynkowi takiego społeczeństwa, takich wyborców. Mam cichą nadzieję, a sądząc po wciąż powtarzających się tych samych nickach, jest to tylko garstka krzykaczy.
Trzeba się mocno zastanowić, czy z takimi ludźmi warto współpracować, dla nich poświęcać czas i energię …? Stara prawda,że ” chłop ze wsi wyjść może, ale wieś z chłopa nigdy” – jakże żywa w tym gronie…

Panie Sewerynek, zasługuje Pan lepszą rzeczywistość !

Avatar

gosc

Listopad 27th, 2014 at 19:24

Ludzie przestancie obrzucac sie blotem ! Przeciez kazdy mogl zostac kandydatem na wojta a nie teraz wyrzucac to czy tamto !!! Dla mnie kazdy jest lepszy niz obecny. STARCZY JUZ NIC NIE ROBIENIA !!!! UCZCIWOSC HA HA HA DOMENA OBECNEGO
WOJTA .SMIECH NA SALI.

Avatar

nick

Listopad 27th, 2014 at 19:33

Pytanie do moderatora i dlaczego komentarz nie ukazał się w całości – jego skrócenie zmieniło kontekst wypowiedzi !! – to kolejny dowód,że nie warto nawet tu zaglądać !

Avatar

Paweł Gębicz

Listopad 27th, 2014 at 19:33

Teksty bardzo obraźliwe od zawsze nie są publikowane.

Avatar

pikuś

Listopad 27th, 2014 at 20:27

Najleprzym przykładem naszego kolorowego przedszkola jest rynna (a właściwie jej brak) przy wejściu woda leje się ludzią na głowe i tak w całej gminie prowizorka i dziadostwo.

Avatar

Wyrocznia Olivia

Listopad 27th, 2014 at 20:53

Brak honoru jest mniej ważny od koryta od którego nie oderwiesz argumentami

Avatar

gość do gościa

Listopad 27th, 2014 at 20:54

„Każdy sądzi według siebie ” – już to raz ktoś tu napisał!

Avatar

Wyrocznia Olivia

Listopad 27th, 2014 at 21:06

Żenujący są Ci których już nikt nie chce i pluje im w twarz a oni mówią że to tylko deszczyk

Avatar

obywatelka

Listopad 27th, 2014 at 21:09

Pan Paweł jest dobrym gospodarzem, zaryzykował z kredytem ale chociaż jest coś zrobione i nie ma problemu ze spłatą kredytu. A niestety w naszej gminie są kredyty i za wiele nie widać i szuka się oszczędności tam gdzie ich nie ma.Ale grunt to dobra zabawa. Najwyższy czas zmiany!

Avatar

Wyrocznia Olivia

Listopad 27th, 2014 at 21:37

Titanic tonie ale orkiestra gra i wszyscy bawią się doskonale

Avatar

młodamama

Listopad 27th, 2014 at 22:12

Jestem zażenowana wypowiedzią Nicka, niestety, ale to My musimy się od wielu lat wstydzić za Sewerynka a nie on za Nas!!!

Avatar

do młodej mamy

Listopad 27th, 2014 at 22:38

Oj „mamusiu ” żebyś nie przedobrzyła! Może spójrz na siebie. A tak właściwie kto zajmuje się twoim dzieckiem ? Bo analizując ilość twoich wejść to masz bardzo dużo czasu …,”

Avatar

jak

Listopad 28th, 2014 at 06:34

Oj pozna się Olejniczak na Wolnickim , oj pozna … Lansuje go na szefa Rady ,nie wiedząc chyba z jaką m…..ą ma do czynienia! Gratulacje Panie Olejniczak , oj gratulacje .’

Avatar

Igor

Listopad 28th, 2014 at 16:22

W Dobryszycach się społeczeństwo wkurzyło i nową wójtową wybrało ,mieli dość pijaczka , co im tylko podatki podnosi- w Gomunicach 30 Listopada musi dojść do zmian ,inaczej utoniemy!!!

Avatar

lobo

Listopad 28th, 2014 at 16:47

do Heniek z Kletni! Jeżeli uważasz, że nieobecność p.Olejniczaka na rzekomej debacie w NTLu to oznaka strachu, to się mylisz.Jakaż to debata na którą zaplanowano 8 minut (w tym pytania p. Staszczyka to co najmniej 3 minuty. Nieobecność p. Olejniczaka powinien wykorzystać p.Sewerynek i przedstawić swoją już kolejną fantastyczną wizję rozwoju gminy(jak powiada „małej ojczyzny”). Mizernie to jednak wypadło.Żenada-wójt z 20-to letnim doświadczeniem. P.S. Jeśli chcesz podyskutować z p.Olejniczakiem to mogłeś się wybrać na otwarte spotkania .lobo

Avatar

Zulu Gula

Listopad 28th, 2014 at 17:05

jakie wieści??? Jak podzielone stołki w gminie? Sesja dziś była podobnież.

Avatar

do lobo

Listopad 28th, 2014 at 18:37

Gdyby był Olejniczak trwałaby 16 minut. „”Sewerynek dostał połowę tego czasu . I nie
wypisuj kłamstw gdyż Pan Sewerynek nigdy nie przedstawiał fantastycznych wizji! Wręcz przeciwnie jest realistą i dlatego masz kanalizację, gaz , internet , halę sportową, boisko wielofunkcyjne , stadion, wyremontowany ośrodek zdrowia
trzy ekopracownie w szkołach , klasy komputerowe etc . Gdyby był fantastykiem postawił by ci Disneyland i wybudował ZOO .

Avatar

OLA

Listopad 28th, 2014 at 19:12

W Słostowicach Olejniczak powiedział, że przez pierwsze 2 lata nic nie będzie robił a potem to się zobaczy. Zaje…sty. program. Gratuluje ćwokom którzy głosowali na tego Pana.

Avatar

Beata

Listopad 28th, 2014 at 19:52

Ola ćwokiem to ty jesteś , a co do Olejniczaka to co ma powiedzieć jak gmina nie ma kasy musi najpierw zminimalizować dług żeby cokolwiek robić przez 4 lata nic nie było robione i nikt nie miał pretensji i co do kredytu na blokach to do waszej informacji ze to nie Olejniczak go zrobił on go tylko musi jakoś spłacać razem z mieszkańcami naszego osiedla także jak coś piszecie to się doinformujcie

Avatar

Beata

Listopad 28th, 2014 at 19:53

albo zmieńcie informatorów

Avatar

lol

Listopad 28th, 2014 at 20:05

I tu musze jeszcze napisać kanalizacja gaz to podstawa w każdej wsi to żadne cuda w XXIw natomiast budynek osrodka i gminy zlitować się można tylko a w osrodku to juz samowolka Panie decydują czy chory wymaga leczenia czy nie nie dziwota że wielu młodych mieszkańców przepisał się do Radomsak , ekopracownia w szkole zgodze sie ale to nie praca wójta tylko 3 czy 2 nauczycielek które poświęciły wolny czas na pomysł i całą realizację ale dziś ten sukces przypisuje sobie władza , komputerowe klasy moze w tym roku cos sie zmieniło bo dawniej trwała na lekcji informatyki regularna walka między dziećmi o miejsce przy komp .Trzeba znać fakty i wtedy się wypowiadać

Avatar

młodamama

Listopad 28th, 2014 at 20:53

A ja wciąż nie mam kanalizacji i nie zanosi się aby była w najbliższym czasie!
Co do naszego ośrodka zdrowia to jeden z moich członków rodziny kilka razy musiał wykrzyczeć dobie wizytę bo panie pielęgniarki nie chciały wciągnąć karty i pytały się czy to nie może zaczekać do jutra!Dla mnie to skandal,nie do pomyślenia w mojej przychodni w Radomsku!

Avatar

lol

Listopad 28th, 2014 at 21:15

czytam ulotkę wyborcza wójta i śmiech mnie ogarnia papier przyjmie wszystko ,,zwiększenie zakresu usług medycznych smiech poprawmy to co jest i bedzie juz sukces bo zgodze sie z przedmówczynia , ,,zwiększenie liczby osob zatrudnionych przez prace interwencyjne kolejny śmiech gdy byłam u Pana wójta o prace oswiadczył mi ze nie ma miejsca w gminie aby dostawić mi biurko a mojej znajomej oswiadczyl ze jeśli on jest u władzy ona pracy w gminie nie dostanie kobieta po wyższym wyksztalceniu i z doswiadczeniem brednie normalne brednie i wiele jest w naszej gminie dobrych i wykształconych ludzi co tu pracy nie beda mieli bo nie mają znajomości

Avatar

do lol

Listopad 28th, 2014 at 21:37

Teraz wiadomo czemu tak najeżdżasz na Wójta .
Nie osiągnęłaś swojego prywatnego celu i po prostu się wyżywasz.

Avatar

mieszkaniec

Listopad 28th, 2014 at 21:43

Ciekawe czy gdy młody przegra będzie w stanie zorganizować referendum. Bo jak na razie to na poprzednim prezesie się ślizgnął, na Gębiczu się ślizgnął. Ciekawe czy będzie coś w stanie zrobić od początku do końca sam.

Avatar

do Beata

Listopad 28th, 2014 at 21:49

Jeśli jesteś tak dobrze poinformowana to kto w takim razie wziął kredyt konsolidacyjny w PKO?Czyżby twój GURU mnie okłamał?

Avatar

lol

Listopad 28th, 2014 at 21:54

Ja tu łaski nie potrzebuje ,zreszta nigdy bym nie chciała pracować w miejscowosci ktorej mieszkam bo stawia człowieka w niekorzystnej sytuacji , jestem zadowolona z pracy która wykonuje i nie uzyskałam jej dzięki znajomoscią i protekcja tylko dzięki doswiadczeniu i umiejętnosci

Avatar

do Beata

Listopad 28th, 2014 at 23:32

Beaty kłamliwe i beznadziejne potwory

Dodaj komentarz

  • Jan: Ta pogotowie nie trafi ????to co nie mają świateł w samochodzie ,ps już widzę te tłumy spaceru [...]
  • Ula: Wójt to ma pomysly [...]
  • Józef: Zachowanie typowo kodziarski nic dodać nic ująć [...]
  • Fredi: To jak nauczy się suahili to w Gomunicach będziemy mówić tak Habari ya Siku!: Dzień dobry! [...]
  • Kierowca "ERKI": Argument że pogotowie nie dojedzie to bzdura.. Jeździmy na nawigacji, plus mamy latarki i naprawd [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 232109Gości razem:
  • 11Gości dzisiaj:
  • 2094Gości miesięcznie:
  • 102Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online: