Paweł Olejniczak – Nowy Wójt Gminy Gomunice

30 Lis 2014

Paweł Olejniczak – Nowy Wójt Gminy Gomunice

Gratuluje !!!!!

 

203 komentarze to Paweł Olejniczak – Nowy Wójt Gminy Gomunice

Avatar

obserwator

Listopad 30th, 2014 at 21:47

Gratulacje

Avatar

...

Listopad 30th, 2014 at 21:52

sama nie wiem czy się śmiać czy płakać :/

Avatar

Molly

Listopad 30th, 2014 at 21:59

No…najwyższy czas na zmiany
….

Avatar

CHRZANOWICZANKA

Listopad 30th, 2014 at 22:00

No to gratulacje i do roboty Panie Wójcie!!!

Avatar

gomuniczanin

Listopad 30th, 2014 at 22:15

czyżby wybory uzupełniające do rady się szykowały???? p. aż podskoczyłem z radości, że skończyły się układy i układziki zwłaszcza w szkole, gminie i ośrodku 😛 a macie nieroby – bójcie się!!!!

Avatar

obserwator

Listopad 30th, 2014 at 22:17

No to rozpacz pani soltys z chrzanowic jest Wielka… fajnie ze nastapila zmiana

Avatar

gomuniczanin

Listopad 30th, 2014 at 22:18

p Pawle G. proszę o nie zamykanie bloga, bo myślę, że jest to dobre miejsce do wymiany poglądów i informacji.

Avatar

Kocierzowianka

Listopad 30th, 2014 at 22:21

.Za jakie grzechy ja się pytam? Drugiego tak porządnego wójta jak p.Sewerynekuż nie będzie. Nie czarujmy się ale p.Olejniczak obiecuje gruszki na wierzbie.

Avatar

Jerzy Jarmoń

Listopad 30th, 2014 at 22:24

Gratuluję nowemu wójtowi oraz „prawie” nowej radzie gminy, z tego miejsca chciałbym złożyć „moją interpelację” – myślę, że wiele osób byłoby chętnych na takie informacje na temat tego co się dzieje wokół nas – w załączonym linku info: https://serwersms.pl/media/informacje-prasowe/artykul/341-kazda-gmina-moze-miec-system-bezplatnych-powiadomien-sms-dla-mieszkancow

Avatar

młodamama

Listopad 30th, 2014 at 22:31

I stał się cud!!Myślę,że w dużej mierze dzięki paniom z gminy i ich „mobilizującej” infolinii, ha ha ha…
Gratuluję Nowemu,oby nas nie zawiódł.

Avatar

ja

Listopad 30th, 2014 at 22:33

Gratuluję. Wygrał człowiek bez wizji. Normalnie „Czarna” Magia!!!

Avatar

Zadowolona

Listopad 30th, 2014 at 22:34

No i super! teraz pospłacać część długów i do dzieła ! GRATULACJE!

Avatar

Waldek.

Listopad 30th, 2014 at 22:38

Bez wizji to ty jesteś. . . trzeba było startować. „Ja”

Avatar

ja

Listopad 30th, 2014 at 22:53

gomuniczanin swoimi wypowiedziami o nierobach pokazujesz i utrwalasz stereotyp o Polaku zawistnym złym i smutnym. Żal mi Ciebie.

Avatar

rozgoryczona

Listopad 30th, 2014 at 22:54

zobaczymy jak spółdzielni mieszkaniowej przyjdzie spłacać długi za remonty, może wtedy cała Gmina dołoży …..Panu Wójtowi Nowemu?

Avatar

ciekawy

Listopad 30th, 2014 at 22:55

Ciekawe co teraz zrobi stary obóz władzy

Avatar

gomuniczanka

Listopad 30th, 2014 at 22:57

Osobiście popieram gomuniczanina bo ma racje w 100%. U nas tylko układy, ludzie wygodni sewerynkowi. Niech jeszcze zmienia się dyrektorki szkół, może nasza gomunicka oświata rozkwitnie :p

Avatar

ja

Listopad 30th, 2014 at 22:58

Waldek najlepszą wizją jest brak wizji. I jak widać to najlepsza kampania.

Avatar

gomuniczanka

Listopad 30th, 2014 at 23:01

z takim kredytem wizji mieć nie można jasno sprecyzowanej.

Avatar

ja

Listopad 30th, 2014 at 23:03

gomuniczanka to jeszcze nie powód żeby nazywać ludzi nierobami. Tu na blogu każdy jest anonimowy to można tak? Trochę kultury.

Avatar

Nowe czasy!

Listopad 30th, 2014 at 23:03

Gratuluję! Choć przyznam, że nie wierzyłam w ten CUD.

Ale stało się. Gomuniczanie w końcu przejrzeli na oczy i sprawili, że to, co było niemożliwe przez tyle lat (czyli odwołanie „wiecznie panującego”), stało się faktem teraz.
Przed p. Pawłem O. długa droga i ogrom pracy. Daliśmy mu kredyt zaufania. Za 4 lata okaże się, czy słusznie.
Lekko nie będzie…..

Avatar

hamburg

Listopad 30th, 2014 at 23:04

po co te całe zmiany jak i tak na nic nie starczy pieniędzy?

Avatar

Waldek.

Listopad 30th, 2014 at 23:05

Czekaj na wyniki pracy. A nie od razu szczelasz z procy.

Avatar

abc

Listopad 30th, 2014 at 23:11

do gomuniczanki:a cóż ty chcesz od naszej oświaty?Przecież nasze dzieci zdają jakoś do szkół średnich i na studia.A że potem pracy dla nich nie ma to też wina dyrektorek?

Avatar

ciekawski

Listopad 30th, 2014 at 23:20

Jak długo Jurek rządził ??

Avatar

Zadowolona

Listopad 30th, 2014 at 23:27

Do „ABC” : dobrze powiedziane „jakoś” .. jakoś to chyba za mało ..

Avatar

Marla

Grudzień 1st, 2014 at 00:14

Niewiarygodne z jaką łatwością potrafimy oceniać i etykietować innych, niektórzy w swoich osądach, zapomnieli, że takimi wypowiedziami oceniają samych siebie. ” Każdy sądzi podług siebie.” – A tak na marginesie nigdy nie wiesz, dlaczego ktoś zachował się tak, a nie inaczej, dlaczego wybrał tę drogę, a nie inną. Zawsze jest jakiś powód, którego możesz po prostu nie zrozumieć. Ocenianie ludzi przychodzi łatwo. Skupia się jednak na pozorach, na podstawie których wydaje się, że wiadomo wszystko o danym człowieku. Ocena wydaje się oczywista. Etykietka została przyklejona i gotowe! Czasami wystarczy, jednak jedna głębsza rozmowa, by zdać sobie sprawę, że wszystko, co do tej pory było pozornie wiadome, straciło na znaczeniu.
Ale przecież my ludzie lubimy myśleć, że wiemy wszystko o innym człowieku. Że mamy prawo go oceniać. Wskazywać palcem. Czujemy się lepsi, umacniamy, widząc słabości drugiego człowieka. Karmimy się każdą plotką, która popiera nasze wcześniejsze wyobrażenie. Zawsze bardzo atrakcyjne wydaje się nam życie innych ludzi, gdy swoje własne jest…….. Pozdrawiam- tych wszystko wiedzących też.

Avatar

były gimnazjalista

Grudzień 1st, 2014 at 00:23

do abc: szkoda, iż nasze gimnazjum i szkoła podstawowa jest na tak niskim poziomie, że większość ludzi po nim muszą iść do zawodówek, bo nasi wspaniali nauczyciele nie potrafią nauczyć, wskazać drogi, zmotywować(choć są wyjątki). Układy szkoła-były wójt były tak silne, że chyba każdy potrafił to zauważyć. Może nareszcie 3/4 ludzi, którzy próbują nazywać się nauczycielami stracą tę pracę, a na ich miejsce tafią kompetentni nauczyciele? Może nareszcie nasi absolwenci będą kończyć gimnazjum z większym prawdopodobieństwem na sukces?

Avatar

Mateusz

Grudzień 1st, 2014 at 00:26

Gratulacje.
Przed Panem Wójtem ciężkie cztery lata.
Pisze na tym blogu po raz pierwszy, czytałem i od około trzech tygodni próbowałem zrozumieć kto za, kto przeciw i dlaczego ten a może ten. Z doświadczenia wiem że człowiek nie wiem jaki by był to po przyjęciu do nowej pracy chce przed szefem (w tym przypadku wyborcami) wykazać się i wykonać jak tylko potrafi najlepiej zaplanowaną robotę. Myślę że Pan Olejniczak to zrobi. Pozdrawiam i proszę Pana Wójta o łagodne potraktowanie zagorzałych i oddanych poddanych wszechwładnego Pana Jerzego.

Avatar

Palacz

Grudzień 1st, 2014 at 01:09

Wygrała zawiść, ciemnota, obłuda co od nowego wójta czeka na cuda! W s-ni pożyczył i kończył to co było zaczęte.Teraz z nowymi radnymi ,którzy co jeden jest „lepszy” od drugiego porozumienie będzie ciężkie! Ale chciał niech ma! Zobaczymy jak będzie.Doczeka się takiej zapłaty jak Sewerynek ,bo ludzie tu zawistni i źli! Nawet się z tego cieszę! Bo kto pod kim dołki kopie to sam w nie wpada

Avatar

Michał do dd

Grudzień 1st, 2014 at 02:17

Cieszcie się blokowicze- macie 2.300.tysięcy do spłacenia, nieoddane 4 bloki bo nie są zrobione wyjścia awaryjne, 2 bloki oddane warunkowo, 1i 2 blok poddany pod zastaw hipoteczny. Gratuluję ! Zastanawiam się czy wasz prezes po prostu stamtąd nie spie…ył .

Avatar

Ciemnota doznała oswiecenia

Grudzień 1st, 2014 at 04:16

Jerzy nie odśnieży, Jerzy nie załata, Jerzy będzie wójtem aż do końca świata… W końcu mit o wiecznym wójcie obalony 🙂
I w 100% zgadzam sie z uzytkownikiem „Gomuniczanin” – Czas na zniszczenie starych układów w Gminie, gdzie ponad połowa osób jest niepotrzebna i bierze wyplaty za darmo nie dajac nic od siebie. Czas rowniez na zmiany w szkole gdzie w wiekszosci pracuje niekompetentna kadra, dzieki ktorej nie bez przyczyny mamy mocno zasluzone ostatnie miejsce szkoly w powiecie.

Avatar

lukasz

Grudzień 1st, 2014 at 06:20

do abc lepiej tego nie można było ująć „zdają jakoś”

Avatar

wyborca

Grudzień 1st, 2014 at 07:15

A ja chciałem podziękować panu Gębiczowi bez którego nic by się nie udało.

Avatar

do abc

Grudzień 1st, 2014 at 08:32

W naszej oświacie jest wiele do naprawienia!Doczekalismy czasów gdzie studiować może każdy i co chce,dlatego tak trudno o prace.Nie twierdzę,że każdy nauczyciel w naszej szkole jest zły,ale na pewno jakieś 50% zachowuje się nie profesjonalnie czy wręcz skandaliczne,dla przykładu podań fakty:język angielski w małej szkole (nie wiem jakie wykształcenie ma pani ucząca,ale na pewno nie kierunkowe angielski) jest praktycznie zerowy,nie wspominając o tym,że go często nie ma!!, kolejny temat kiepska informatyka gdzie dzieci wiedzą więcej od nauczyciela, brak świetlicy w małej szkole, brak ambicji u kilku nauczycieli;Rodzice mówią o wszystkim głośno,wiadomo że p.dyrektor NIC z tym nie zrobi,bo według niej to my jesteśmy dla szkoły a nie odwrotnie.
Jeżeli mógł zostać odspawany wójt to teraz czas na p.dyrektor szkoły podstawowej(na razie chyba marzenie).

Avatar

do abc

Grudzień 1st, 2014 at 09:35

dlaczego marzenie? wybory na dyrektora w przyszłym roku

Avatar

gomuniczanin

Grudzień 1st, 2014 at 09:59

Do obłąkanych oraz do zagubionych owieczek, nie musi być tak, że nowy Wójt będzie redukował Wasze etaty – wystarczy tylko rzetelnie wypełniać obowiązki, które do Was należą – nie może być tak, że będziecie tylko cały czas brać, ponieważ od siebie też trzeba dawać – tak po chłopskiemu – „coś za coś”. W naszej gminie jest bardzo dużo do nadrobienia – i nie tylko w kwestii oświaty czy samego budynku Gminy – jest jeszcze NZOZ, który to mieści się poniżej siedziby Gminy, tam jest wiele do zmian – np. z dzieckiem nie ma do kogo iść, ponieważ i tak usłyszy się tą samą śpiewkę: „osłuchowo jest wszystko w porządku”- kto tego nie usłyszał niech pierwszy rzuci …
Mam wiele pomysłów usprawniających pracę w gminie i komunalce oraz poprawiających jakość życia w NASZEJ Gminie i z obecnym Wójtem będę się dzielił na ile będzie potrzeba.

Avatar

gomuniczanka

Grudzień 1st, 2014 at 10:37

Wie ktoś może kiedy kończy się kadencja dyrektorek szkół?

Avatar

Zszokowana

Grudzień 1st, 2014 at 12:48

Brawo ludziska ! Teraz to dopiero będzie ” sodoma i gomora” ! Ksiądz wreszcie będzie teraz mógł sobie pozwolić przy Panu O na to co nie pozwolił mu Sewerynek ! Ciekawe czy Pan O spełni wszystkie obiecanki dane księdzu i mochera , ktore twardo poszły za nim… Żenujące to wszystko i wstyd mi za to co sie u nas dzieje ” kościół bezpartyjny tak ? Kościół układowy i spiskowy ! Drogi Andrzeju bój sie Boga, bo ty juz teraz tez siedzisz na gorącym krześle !

Avatar

młodamama

Grudzień 1st, 2014 at 14:14

Według nieoficjalnych danych:Olejniczak-1870, Sewerynek-1028!!??Aż człowiekowi trudno uwierzyć.

Avatar

abc

Grudzień 1st, 2014 at 14:18

Czepiacie się poziomu nauczania w szkole.A przecież on zależy przede wszystkim od poziomu intelektualnego uczniów.Najlepszy nauczyciel ze słabego dziecka nie zrobi naukowca.

Avatar

lol

Grudzień 1st, 2014 at 15:05

BRAWO BRAWO BRAWO GOMUNICE ŚWIĘTUJĄ a wszystkim czopom byłego wójta dziękujemy koniec leżenia trzeba pracować ja inni poczciwi ludzie

Avatar

gomuniczanka

Grudzień 1st, 2014 at 15:10

Gomuniczanin dobrze mówi. Polac mu !:D

Avatar

ksiadz w przebraniu

Grudzień 1st, 2014 at 15:14

do abc : wiadome ze trzeba sie czepiac wszystkich po kolei. Teraz czas na szkole. Niski poziom nauczania… zla kadra ???? Chcialbym zobaczyc tych wszystkich krzykaczy jakimi orlami byli w szkole. Po ilosci bledow ortograficznych w niektorych postach sadze ze najlepszy nauczyciel nie bylby w stanie im pomoc. Poza tym skoro poziom nauczania i warunki sa rzekomo tak zle i uwlaczajace dzieciom to nasuwa sie pytanie : czemu Ci ktorzy tak narzekaja nie wysla swoich dzieci do innych szkol? Swiadomie pozwalaja marnowac potencjal i szanse na rozwoj swoich dzieci ???!!! nieslychane.. 🙂 Co poniektorzy powinni sie zastanowic najpierw nad soba i uderzyc sie w piersi czy sami sa krysztalowmi pracownikami/ rodzicami/ sasiadami. itd.

Avatar

mcg

Grudzień 1st, 2014 at 15:15

Do ABC.
Masz rację, absolutną. Zamknijmy szkołę, bo uczniowie to matoły, a biedni nauczyciele się marnują. Taka szkoda.

Avatar

Zszokowana

Grudzień 1st, 2014 at 15:54

Chcieliście magii i zmian to macie i wójta widmo , którego nawet na publiczne pokazanie wyborców nie stać , niech teraz zadłuża dalej gminę tak jak to zrobił z blokami i pójdziemy z torbami i dopiero będzie czary mary magia jak sie obudzimy , ze nasza gmina juz nie jest nasza….

Avatar

nick

Grudzień 1st, 2014 at 16:03

Widzę, że moderator wyłaczył ” cenzurę” – odważny !

Avatar

Obywatelka

Grudzień 1st, 2014 at 16:26

Ludzie, narzekacie narzekacie, a skoro kandydat na wójta wygrywa wybory taką większością głosów to przecież KTOś w końcu X w rubryce przy nazwisku postawił. Moim skormnym zdaniem każdy powinien mieć choć trochę godności, chociaż na tyle, aby po tylu kadencjach móc przekazać władzę w inne ręcę. Pan Sewerynek był wójtem kilkanaście dobrych lat i tak patrząc z perspektywy tak długiego czasu… nie widać żadnych innowacji w gminie, żadnych zmian, ani infrastruktury. Każdy lubi sobie przypisywać zasługi, szczególnie przed wyborami. Ja podziwiam społeczność naszej gminy, że w sumie nie znając dość dobrze kandydata p. Olejniczaka byli w stanie zaufać – to o czymś świadczy. Między innymi o tym, że ludzie wierzą i chcą zmian a nie stagnacji. Kto miał dostać swoje dzięki układom o którym tu mowa to wiadomo że już na tym skorzystał. Nie zależnie kto będzie władze sprawował i tak zawsze ludzie będą gadać bo taka juz nasza mentalność. Wszystkim się nie dogodzi, ale w 100% zgadzam się z tym, że zazwyczaj najbardziej krytykują Ci, którzy mają najwięcej na sumieniu. Nie wiem, czy już były Wójt wydusi z siebie szczere słowa „Gratulacje” w kierunku p.Olejniczaka. Podsumowując, jestem młodą osobą i liczę na szersze perspektywy, być może nowa osoba na stanowisku Głowy Gminy da nam nowe możliwości i poszerzy horyzonty. A ludzie, którzy chcą krytykować niech zaczną od siebie. Fakt faktem, że zawsze Ci, co mieli „plecy” mieli łatwiej, ale może w końcu takie dziadostwo się skończy bo zamiast młodym ludziom pomagać to działa się na ich niekorzyść. Ja podziwiam w ogóle kandydatów na wójta, bo nie lada odwagą jest stawić czoła takim problemom, z jakimi gmina się boryka. Nie sztuka narobić długów i żyć samemu sielsko. Gmina to nie tylko budynki, ale przede wszystkim ludzie. Myślę że sam wynik tych wyborów mówi wszystko ! 🙂 Panu Olejniczakowi życzę powodzenia, bo wg mnie to jedyny kandydat, który kokosów nie obiecywał a mówił szczerze co kolejno należy zrobić. Niektórzy mówią o wielkich projektach unijnych, ale przeciętny Kowalski nie ma chyba pojęcia jakie procedury obowiązują przy pozyskaniu środków. Najpierw trzeba dysponować jakimkolwiek kapitałem własnym, skoro mamy takie długi o narazie o czym tu marzyć? Ale skoro społeczeństwo nie interesuje się takimi sprawami, to w każde „obiecane” słowo uwierzy, bo jak pięknie to brzmi. Każdy chce mieć przed domem piękną drogę, chodnik, kanalizację, cudowny widok z okna, ale nic za darmo… 🙂 I za to własnie wielkie dzięki Panu Olejniczakowi, że mówi wprost łatwo nie będzie najpierw wyjście z dołka później marzenia o projektach ! A skoro większość wybrała Nowego Wójta to poczekajmy na efekty a nie jedziecie człowiekowi, który jeszcze chyba oswaja się z efektem wyborów ! Czas na zmiany, w końcu, a najbardziej boją się Ci, którzy czują się teraz zagrożeni. Ci co mają „czyste ręcę” nie mają się czego obawiać, dlatego bitwa o własne stołki była 🙂

Avatar

Obywatelka

Grudzień 1st, 2014 at 16:34

pani Zszokowana, a co do wyboru to właśnie moim zdaniem nie „mohery” tylko w większości młodzi ludzi dokonali tej rewolucji w gminie ! 🙂 Nawet z rozmów z ludźmi widać jakie dane pokolenie ma podejście. Starsi wybrali „mniejsze zło” bo skoro kogoś nie znają wolą to, co do tej pory im było wszystko jedno, a różnica 800 głosów w tak małej gminie to naprawdę duuuużo 🙂

Avatar

Nowe czasy!

Grudzień 1st, 2014 at 16:42

Gomuniczanin – zgadzam się w 100%.
Jaka gmina, taki lekarz. To samo dotyczy wszystkich innych, a szczególnie pani kierownik NZOZ.

Podobno TV dzisiaj była w Urzędzie?

Avatar

Waldek.

Grudzień 1st, 2014 at 17:16

Jak się nie znasz to nie mów ze zadłużył bloki. Nie tylko on prezesem był . więc się odpykaj od nowego wójta. WITAMY NOWEGO WÓJTA

Avatar

Waldek.

Grudzień 1st, 2014 at 17:22

Epoka Jerzego wyginel i bardzo dobrze.

Avatar

Zulu Gula

Grudzień 1st, 2014 at 17:27

Brawo. Wiwat. Jesteśmy Wolni.
Pamiętajmy gorzej być już nie może. 🙂 Szczęśliwy.

Avatar

beatrycze

Grudzień 1st, 2014 at 17:30

pelen nadziei rodzic, ogarnij sie jaka intendentka, takie kucharki 🙂 pani kaze sluga musi

Avatar

beatrycze

Grudzień 1st, 2014 at 17:35

te kobiety robią co pani Krysia układa; dobrze ze pan Pawel w końcu naświetlił to, co dzieje sie w nasze gminie, ogromne brawa !!!!!!! szkoda ze to on nie obejmie funkcji, ale panu olejniczakowi tez życzę wiele sukcesów, moze w koncu ta gmina będzie jakoś wyglądała, a nie jak dotychczas, tylko układy i układziki się liczyły

Avatar

AT

Grudzień 1st, 2014 at 17:36

Moze w końcu zajdą zmiany w szkolnictwie a przede wszystkim w ośrodku zdrowia.

Avatar

absurdy gomunic

Grudzień 1st, 2014 at 17:44

do PNR Brawo za pomysł ! najlepiej zatrudnic OBCA FIRME CATERINGOWA Z poza Gomunic i pozbawic naszych kucharek pracy ! 🙂 ps.kucharki wystarczy porzadnie przypilnowac i nic nie bedzie ginac ! a swoja droga pomysl czy chcialbys /chcialabys aby Twoje dziecko bylo karmione ochłapami z CATERINGU !

Avatar

do abc

Grudzień 1st, 2014 at 17:55

Kiedyś dziecko mojej znajomej usłyszało od nauczyciela aby się nie wychylało ze swoją wiedzą większą niż inni uczniowie,moja córka usłyszała z kolei, żeby nie zadawała tyle pytań,bo będzie za dużo wiedzieć i tym samym będzie za mądra, a na koniec hit:kucharka do dzieci na jadalni myśląc,że nikt nie słyszy – jak pies je i szczeka to mu micha ucieka więc cisza mi tu!!!!

Avatar

mcg

Grudzień 1st, 2014 at 18:02

Ojej, to w Urzędzie już nie poczęstują kiełbasą od Jurka?
Ani bimbrem od Krzysia?
Boże, jak pięknie!

Avatar

Kacperski Sergiusz

Grudzień 1st, 2014 at 18:22

Moje serdeczne gratulacje życzę mądrych i przemyślanych decyzji.

Avatar

Do PNRodzica

Grudzień 1st, 2014 at 18:36

Catering w szkole nie sprawi, że będzie lepiej i taniej. Wręcz przeciwnie. Z jednej strony rodzic wymaga cudów, z drugiej płacić nie chce. Trudno wszystkim dogodzić.

Avatar

brat wójta

Grudzień 1st, 2014 at 18:54

Więc wszystko co powiedziałem , jak zwykle, sprawdziło się w 100 %. Gratulacje p.Olejniczak

Avatar

brat wójta

Grudzień 1st, 2014 at 18:56

GTW rozbita w pył. Sądny dzień mamy za sobą

Avatar

stara mama

Grudzień 1st, 2014 at 19:00

Tak czytam sobie te posty młodych rodziców dotyczące szkoły. Ludzie co Wy wypisujecie?! Sami kręcicie na siebie bat. Dzisiaj dzieci i rodzice uważają, że wszystko im się należy, broń Boże zwrócić uwagę, nauczyciele nie mają prawa skrytykować ucznia, bo zaraz urażeni rodzice lecą z pretensjami. Gdy moje dzieci chodziły do szkoły, to gdy nauczyciel nakrzyczał na dziecko, to rodzic poprawił. Dziś nie ma kar, zobaczymy jak takie dziecko potraktuje kiedyś rodziców. Dzieci, które mają poukładane w głowie dostają się na państwowe wyższe uczelnie i kończą je niejednokrotnie z wyróżnieniem. Ale ile ich jest w gomunickiej społeczności? Pamiętam z wywiadówek, gdy chodziłam do swoich dzieci, że było ich ok.10% klasy. 10% uczniów, którzy byli w stanie przyswoić program nauczania!!! Współczuję nauczycielom takiego potencjału intelektualnego swoich podopiecznych. Ale cóż, „Wrona orła nie urodzi”, co widać po potencjale intelektualnym rodziców piszących na tym blogu.

Avatar

@

Grudzień 1st, 2014 at 19:05

A ja myślę że Pan Olejniczak powinien podziękować Panu Gębiczowi, bo te 800 głosów przewagi znikąd się nie wzięło . Mam nadzieję że obaj Panowie będą ze sobą współpracować. To byłby idealny scenariusz.

Avatar

Karol

Grudzień 1st, 2014 at 19:23

W tych wyborach wybieraliśmy pomiędzy 3 opcjami:
1. Nic się nie da zrobić.
2. Przez 2 lata nic nie będę robić. Potem się postaram.
3. Wiem co trzeba zrobić, zeby zwiększyć dochody. Z nowych dochodów będzie na wkład własny do nowych projektów. Kredyt spłacam zgodnie z założeniami.

Wybraliśmy – chyba- wersję małego postępu.
Stary Wójt tak stłamsił ludzi, ze nie są w stanie uwierzyć, ze cos więcej da sie zrobić. Nowy wójt nie zna gminy, ludzi, okoliczności i polega na opinii m.in tych stłamszonych. Jako że nie wie co z czego wynika musi pytać „przyusznych wyborczych pomocników”.
Jaki będzie nowy wójt – to się okaże – przecież Go nie znamy.
Nie znamy tez jego zdania – np. w kwestii wyżej opisanego cateringu. Nie wiem czy nawet ma świadomość, że ośrodek jest gminny a nie jak pisali przedmówcy NZOZ.
Możemy mieć tylko wiarę. W końcu ktoś za Niego ręczył…

Avatar

dżasmina

Grudzień 1st, 2014 at 19:24

Catering nie jest lepszy a na pewno droższy,a po za tym znając życie to większość jedzących dzieci to z zapomogi GOPS bo przecież pracować się nie chce a zapomogi brać owszem a niech ruszą d..y i rowy czyszczą albo ulice zamiatają a nie pod sklepem siedzą i piwka chleją

Avatar

mario

Grudzień 1st, 2014 at 19:38

Apropo bimberku od Krzysia,to który to Krzysiu częstuje ????

Avatar

ja

Grudzień 1st, 2014 at 20:02

Brawo

Avatar

wyborca

Grudzień 1st, 2014 at 20:06

ciekawe czy nowy Wójt poprze teraz Pana Gębicza na radnego.

Avatar

młodamama

Grudzień 1st, 2014 at 20:08

Ale dlaczego mamy nie krytykować słabego poziomu naszej szkoły,niekompetencji,nepotyzmu,itd.??Skoro np.100 osób twierdzi, że nauczyciel angielskiego jest bardzo słaby to coś w tym musi być!
Stara mamo,my nie mamy problemu z karaniem naszych dzieci i dyscypliną w szkole,jesteśmy wręcz wdzięczni tym nauczycielom,którzy wymagają i wprowadzają ową dyscyplinę i Ci pedagodzy są przez nas rodziców szanowani i lubieni.Problemem są za to Ci,którzy nic nie robią albo są po prostu niekompetentni.

Avatar

Waldemar

Grudzień 1st, 2014 at 20:46

Widocznie naszym mieszkańcom potrzebna jest osoba na stołku , ktora nie będzie Nas godnie reprezentować w telewizji , jak wspomniał Pan O nie będzie robił nic w najbliższym czasie i chyba będzie tylko po to byc…. Sewerynek obrał zły kierunek kampanii wyborczej , mógł siąść na laurach nie męczyć sie , nie robic nic to może by dostał poparcie , brak mi słów jacy ludzie tu mieszkają… Ciekawe czy zrobi chociaż 1/20 tego co zrobił stary wójt ! Daje Wam Mieszkańca 2 lata jak zaczniecie sobie skakać do gardeł kto go wybrał….

Avatar

Komentator

Grudzień 1st, 2014 at 21:07

Bo tylko oni wiedzą jedynie jak świat wygląda a jak powinien. Pozdrawiam idealistów.

Avatar

gomuniczanka

Grudzień 1st, 2014 at 21:10

Stary wójt dawno obrał kierunek kampanii nic nie robienia , zaslaniajac się barwnymi obietnicami 🙂 dużo obiecywał nic nie robił.

Avatar

Piotrek 2

Grudzień 1st, 2014 at 21:17

Do Waldemar. Co zrobił dotychczasowy Wójt ? Czy masz na myśli zwolnienie z płacenia podatków przez największe zakłady/firmy w Gminie ?? Można by tak wymieniać gooodzinami „osiągnięcia byłego (na szczęście) Wójta. Przestańcie ludzie biadolić jaki to Pan S. był mega super nie zastąpiony, bo aż śmiać się chce.

Avatar

Aleksandra

Grudzień 1st, 2014 at 21:30

Tak się wszyscy rozpisliscie jak to w tych Gomunicach źle! To ja się pytam co tak wspaniałego i w czym tak zakochał się Pan O. że postanowił tu osiąść?

Avatar

Wioletta Gomunice

Grudzień 1st, 2014 at 21:34

Do Gomuniczanka ; to niech Sewerynek wraz ze swoją osoba zabierze sobie to co nam dał czyli gaz , wodę , światło , drogi , telekomunikacje, hale dwie szkoły , kanalizacje , boisko wielofunkcyjne ! Nie znoszę braku klasy i skoro piszemy o faktach to piszmy prawdę !

Avatar

Paweł Gębicz

Grudzień 1st, 2014 at 21:43

Myślę, że nadszedł czas, aby dać spokój byłemu Wójtowi i Pana Sewerynka zostawić już w spokoju, jego czas dobiegł końca. Proponuję zacząć przyglądać się pierwszym krokom nowego włodarza. Już niedługo bo w tym miesiącu powinien zostać rozstrzygnięty przetarg na odbiór śmieci. Zobaczymy jakie będą stawki.

Avatar

justi

Grudzień 1st, 2014 at 21:46

Do Wioletta: Nie rób z Sewerynka Boga… Przez tyle lat był, więc należałoby żeby takie „cuda” były… porównaj sobie inne gminy i zobacz jak mało mamy…

Avatar

Anonim

Grudzień 1st, 2014 at 21:52

Jeszcze będziecie chcieli aby p. Sewerynek wrócił.

Avatar

gomuniczanin

Grudzień 1st, 2014 at 22:00

kiedy sesja? Czy już coś wiadomo?

Avatar

Wòjek Samo Zło.

Grudzień 1st, 2014 at 22:06

Ciekawi mnie czy nowa rada i wòjt przeprowadzą audyt w gminie?

Avatar

Vel

Grudzień 1st, 2014 at 22:16

Droga Wioletto, Wójt nic nam nie dał, podobnie jak nic nie daje nam Premier czy Prezydent. Oni dla nas pracują, z naszej woli, suwerena. Zobowiązani są nam służyć, bo im za to płacimy. Korzystają z naszych pieniędzy i mają zapewnić realizację naszych interesów.
Dodam jeszcze, że w XXI wieku gaz, woda, światło, a nawet telekomunikacja, drogi i kanalizacja są standardem, a nie luksusem. (oczywiście w naszej części tego pięknego świata). Podobnie jak boisko i szkoła. Jak na wiele lat służby nie są to więc osiągnięcia, którymi można byłoby się chwalić. To pewne minimum, standard, którego brak byłby powodem do wstydu, a zapewnienie nie daje powodu do chwały.
Prześledziłem Wasze posty i mam wrażenie, że nikt nie zwrócił uwagi na jedną rzecz, która padła w czasie rozmowy w NTL. Wójt podał tam, że Gmina nie ma problemu zadłużenia, a czynienie z niego argumentu w debacie wyborczej jest niewłaściwe, bo nietrafne. Powiedzcie mi zatem czy nasz drogi były już Gospodarz nie przyznał się w ten sposób do tego, że braki Gminy nie są związane z długiem, a z jej zarządzaniem? A precyzyjniej, marnej jakości zarządzaniem. Można podejrzewać, że zrobił to nieświadomie, uciekając od jednego zarzutu nie zauważył, na jaki się naraża i jaki powstanie z tego paradoks. Pozdrowienia i powodzenia dla nowego Wójta. Jeżeli zawiedzie, to za cztery lata nawet Pleban mu nie pomoże.

Avatar

gomuniczanka

Grudzień 1st, 2014 at 22:24

Hahaha padlam. A która gimna nie ma dostępu do szkoły , gazu, wody, światła?:D ale mnie wioletto rozbawilas:D to nie era kamienia łupanego.

Avatar

prorok

Grudzień 1st, 2014 at 22:25

do Vel chyba nie wiesz co mówisz pleban może wszystko, 4 lata temu podczas mszy tuż przed wyborami podarował byłemu już Wójtowi książkę i ten wygrał wybory. W tym roku wychwalił pana Zagórowicza za podstawienie przyczepy na cmentarzu na smieci i ten został radnym powiatowym. Wychwalił przez kilka niedzieli organizatora pielgrzymki i ten został Wójtem. To, że mochery odwróciły się od Sewerynka to zasługa plebana. Gębicz gdyby chodził na plebanię i był byłym członkiem seminarium też by został Wójtem. Nie doceniacie siły kościoła w Gomunicach.

Avatar

gomuniczanka

Grudzień 1st, 2014 at 22:31

Mohery są za s.młodzi ludzie za o. I nie gadajcie glupot.

Avatar

.,.

Grudzień 1st, 2014 at 22:55

chciałam przypomnieć, że w Unii jesteśmy 11 lat i od tego czasu należy kojarzyć te inwestycje a w jakim stanie Sewerynek zastał gminę nie chcielibyście wiedzieć.

Avatar

gęba otwarta no oścież

Grudzień 1st, 2014 at 23:01

Czyli, że rządzi nami niedoszły ksiądz? To znaczy on firmuje decyzje, które zapadają w centrali, do której, co wiemy z obserwacji, nowy Wójt ma duuuużą słabość…
Ciekawe, jak będzie godził niezbilansowany budżet z miłosierdziem:)

Avatar

Zulu Gula

Grudzień 1st, 2014 at 23:18

do Paweł Gębicz
Śmieci to jeszcze stary temat. Stara rada, stary wójt.
Poszła plota,że były Wójt oczekiwał na wyniki w Milenium a później przyjechała po niego karetka. Utrata stołka musiała zaboleć????
Zastanawiam się czy nie postąpi jak Czerepach i nie pochowa dokumentów po kątach.
Uważam że audyt powinien być! Trzeba grubą krechą odciąć się od zadłużenia.

Avatar

ola

Grudzień 1st, 2014 at 23:26

Zakończcie już ten etap, zajmijcie się nowym. Popieram prośbę Pana Gębicza.

Avatar

Paweł Gębicz

Grudzień 1st, 2014 at 23:27

do Zulu Gula śmieci to temat aktualny, będzie to pierwszy problem z którym zmierzy się Nowy Wójt. Przetarg został rozpisany, ale jeszcze nie rozstrzygnięty. I na pewno będą nowe stawki na śmieci.
Proszę sprawdzić http://gwgomunice.peup.pl/eurzad.seam?cid=2556. Ja się przygotowałem.

Avatar

ela

Grudzień 2nd, 2014 at 09:06

ja proponuję UG przenieść na plebanię!

Avatar

Zulu Gula

Grudzień 2nd, 2014 at 09:45

re. Paweł Gębicz
Dlaczego mają być tanie śmieci, skoro wszędzie są drogie??
Jeśli nie stać gminy na pomoc mieszkańcom? Obywatel sam musi pokryć swoje koszta utrzymania.
Jaka cena by nie była i tak swołocz będzie wywozić do lasy.
Las czysty jest zaj…sty. 🙂

Avatar

ola

Grudzień 2nd, 2014 at 11:55

zmieniłeś poglądy na ceny gdy zmieniła się władza?

Avatar

Zulu Gula

Grudzień 2nd, 2014 at 14:11

re: Ola
Władza to się zmieni jak zostanie zaprzysiężony 😉 Jak zrobi audyt wewnętrzny i odetnie się od władzy i zarządzania sprawowanego przez 25 lat.

Avatar

Mateusz

Grudzień 2nd, 2014 at 15:03

Waldemar to może być jeszcze gorzej….. Napisz co nas czeka bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. I co to znaczy godnie nas reprezentował chyba się posikam ze śmiechu, a co do ludzi to cieszę się że w końcu przejrzeli na oczy. Pozdrawiam.

Avatar

Ola

Grudzień 2nd, 2014 at 15:37

Zulu Gula ocknij się. Audyt zewnętrzny kosztuje, wewnętrzny? kto kogo będzie audytował? Pani z kasy będzie audytować przetargi a pani z ochrony środowiska panią skarbnik? a może pani skarbnik będzie audytować samą siebie?
Tak czy owak w plecy.
No chyba że audtować każde stanowisko będzie osobiście Nowy Pan Wójt albo nowy sekretarz. Ale musieliby posiadać wobec tego taką wiedzę jak mało kto w tym kraju….

Avatar

jo

Grudzień 2nd, 2014 at 16:06

– nie ubliżając osobom pochodzącym ze wsi ,nie wychowa się i nie wpoi dobrych manier. Będą ubliżać innym ,bo sami sobą niewiele prezentują. Mamy demokrację ,każdy może wyrażać swoje zdanie (począwszy od władz) uwłaczając godności innych..Pozdrawiam…. Szanując siebie ,szanujemy innych.

Avatar

Maria

Grudzień 2nd, 2014 at 18:11

Gmina zadłużona, sąsiedzi (z gm. Kamieńsk, Gorzkowic, Dobryszyc) się śmieją, duża część mieszkańców rozgoryczona – nic się nie dzieje pozytywnego w naszej gminie. Ale taka prawda, że mogliśmy już coś zmienić 4lata temu, albo nawet jeszcze wcześniej, wybierając innego wójta. A tak, dłuuug wielki, marazm i bylejakość. Będę trzymała za nowego gospodarza kciuki. I oby nie zapomniał być słowny.

Avatar

Igor

Grudzień 2nd, 2014 at 18:14

Uważam,że teraz stary wójt powinien zapłacić wysoką cenę za to,że przez ostatnie lata ceny wody czy podatki były najdroższe w powiecie ,a jestem ciekaw jak ci Zasłużeni dlaGminy Gomunice biznesmeni płacili ,a może społeczeństwo za nich płaciło, im się umarzało.Jestem bardzo zadowolony ze społeczeństwa,które pokazało wysoką klasę w wyborach.Sewerynkowi należał się ten kop za arogancję jaka go ostatnio przerosła uważał, jemu wszystko wolno że nie ma na niego bata.

Avatar

Waldek.

Grudzień 2nd, 2014 at 18:29

Weź skasuj ten blok tylko ludzi sklucasz . jak nie o sprzataczkach pisza to o księdzu . jak nie ks. To nowy wójt i stary. Szok zegnam wszystkich chorych ludzi .

Avatar

właśnie

Grudzień 2nd, 2014 at 19:03

jak powiedział do części polityków okresu międzywojennego sam JP-Naczelnik Państwa Polskiego…wam kury szczać prowadzać

Avatar

on

Grudzień 2nd, 2014 at 20:29

Pan Olejniczak powinien podziękować p.Gębiczowi proponując Mu daleko idącą współpracę np. stanowisko sekretarza(z-cy wójta) i ten sposób pozbyć się nieroba Krzysztofa G.

Avatar

***

Grudzień 2nd, 2014 at 20:30

Dodam, ze jezyka angielskiego w przedszkolu nie ma czesto, poniewaz

pani uczaca pomaga przy roznych imprezach panu uczacemu w

gimnazjum.Organizuje z nim przedstawienia. W tym czasie dzieci

powinny miec zajecia. Poniewaz sa one bezplatne, czesto przepadaja.

Nigdy nie zostaly odpracowane. W innej szkole takie nr nie przejda.

Avatar

***

Grudzień 2nd, 2014 at 20:36

Jeśli chodzi o szkole i przedszkole, wypisujecie sama prawde.

Tylko dlaczego rodzice nie rozwiazuja tych problemow? Mysle, ze nie chca narazic sie szanownym paniom dyrektorkom.Miejmy nadzieje, ze nowy Wójt i pozostali czlonkowie komisji podejma wlasciwa decyzje w przyszlym roku w trakcie konkursu na dyrektora. W tej gminie wojt i dyrektor – to zawod wyuczony!

Avatar

Paweł Gębicz

Grudzień 2nd, 2014 at 21:33

Do osób nawołujących do zamknięcia bloga – nikt państwa nie zmusza do jego czytania. Ponieważ grono czytelników ciągle wzrasta nie zamierzam likwidować wolnej przestrzeni gdzie każdy anonimowo może wyrazić swoją opinię na bieżący temat.

Avatar

grażynka

Grudzień 2nd, 2014 at 21:40

do Dobra rada – Gębicz dał swobodę wymiany myśli, a ty możesz dać ewentualnie na tacę he he hi hi

Avatar

gęba otwarta no oścież

Grudzień 2nd, 2014 at 21:44

Walduś – blok to bank będzie kasował, jak społeczność spółdzielniana, zapomni ratę zapłacić. BloG ma trwać, żeby ludzie wiedzieli co się w Gminie dzieje. Głęboko wierzę, że przyjdzie czas, kiedy społeczeństwo dorośnie – czytaj świadomych wyborców będzie więcej, niż cieląt kreślących krzyżyk na rozkaz. Może za set lat, bo historia społecznych zachowań, niestety optymistycznie nie nastraja…

Avatar

@

Grudzień 2nd, 2014 at 21:50

Ciekawe czy Waldek dotrzyma słowa? Pewnie będzie ukradkiem tu zaglądał

Avatar

@

Grudzień 2nd, 2014 at 21:51

Gębicz na dyrektora szkoły! Pokazał by co znaczy twarda ręka. Konsekwencja i chęci to podstawa.

Avatar

grażynka

Grudzień 2nd, 2014 at 21:55

Czy rodzice zauważyli jakiej wielkości są bukszpany koło fontanny w szkole podstawowej – na moje oko nie były przycinane z 10 lat

Avatar

leon

Grudzień 2nd, 2014 at 21:56

A ja mam nadzieję ze nowy wójt będzie tu często zaglądał… I czerpał garściami z tych informacji.

Avatar

młodamama

Grudzień 2nd, 2014 at 21:58

Jeszcze raz Paweł dzięki za tego bloga,wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałam,przyznam się że jestem trochę podłamana stanem naszej gminy,wiedziałam że jest źle,ale że aż tak!!!
Co do dialogu ze szkołą,nie da się!!! To jest szokujące jak dyrekcja ma nas gdzieś,znam ludzi którzy próbowali,są teraz wrogami nr 1.

Avatar

gomuniczanka

Grudzień 2nd, 2014 at 22:33

popieram zamkniecie bloga, bo wiele tu kłamstw.

Avatar

Kocierzowianka

Grudzień 3rd, 2014 at 10:54

Tak tak… Wiele tu kłamstw i wydaje mi się że p.Gębicz pcha się na stołek dyrektora szkoły!

Avatar

lol

Grudzień 3rd, 2014 at 13:01

Ci co uważają że są tu kłamstwa to chyba sami się przyczynili do stanu naszej gminy i szkoły bardzo dobrze że jest ten blog i ze ludzie wreszcie piszą prawdę tylko szkoda ze nie walcza z tym ale wiem czemu bo gdy sie zaczyna wymagać to automatycznie robią z czlowieka wariata i wszysto zamiataja pod dywan ale stałe powiedzenie P Dyrektor ,,prosze sie udać do Pana Wójta a ona prodzę sie udać do P Dyrektor to jest bra szacunu do rodziców i my to wiemy i tez was nie szanujemy więc nie wieszajcie na drzwiach szkoły prośby o szanowanie was bo na szacunek trzeba sobie zapracować

Avatar

Do Najmądrzejszych

Grudzień 3rd, 2014 at 13:16

Ludzie,aby zostać dyrektorem szkoły trzeba mieć odpowiednie wykształcenie, odpowiedni staż, jest mnóstwo kryteriów do spełnienia,których p.Paweł nie posiada.Jak macie wypisywać głupoty to lepiej w ogóle nie piszcie.

Avatar

Dobra rada

Grudzień 3rd, 2014 at 13:27

To dziwne, że nie miał pan , panie Gębicz odwagi opublikować całej mojej wypowiedzi. Nie była przecież obraźliwa. Ale co, nie pasowała bo zbyt kulturalna i prawdziwa? Przejechał się pan na wyborach, przejedzie się pan na swojej ” popularności”. Nikt mądry dobrze pana nie oceni. Rzeczywiście nie muszę czytać tego bloga. Jest mi jednak przykro , że obraża się tu osoby , które zdecydowana większość społeczeństwa szanuje. Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy.

Avatar

Sławek

Grudzień 3rd, 2014 at 14:51

oj niezły MIX nam się w gminie szykuje, Olejniczak z Wolnickim i Olborski. Ciekawe kogo blokowiczom Olejniczak na prezesa przywiezie ?
Musi to być dobry znajomy (Przecież tylko taki za całkiem, niezłą pensyjkę będzie udawał,
że wszystko w blokowisku jest ok) , no i szanowna rada, nadzorcza mu to klepnie ,
bo podobno wszystko co chce mu klepią!
A tak właściwie to tę radę i zarząd, należałoby chyba odświeżyć! Skoro wymiana pokoleń, to dlaczego nie zrobić jej również w spółdzielni !! Niekoniecznie pierwsze skrzypce muszą grać podstarzałe Panie !

Avatar

Zulu Gula

Grudzień 3rd, 2014 at 15:06

do młodamama:
nie ma już wrogów oświaty w Gomunicach, znam dwóch którzy w 2014 się wyprowadzili, mieli dość 😉

Avatar

WYBORCA

Grudzień 3rd, 2014 at 15:27

PAWEŁ GĘBICZ NA PREZYDENTA!

Avatar

Sławek

Grudzień 3rd, 2014 at 16:07

oj niezły MIX nam się w gminie szykuje, Olejniczak z Wolnickim i Olborski. Ciekawe kogo blokowiczom Olejniczak na prezesa przywiezie ?
Musi to być dobry znajomy (Przecież tylko taki za całkiem, niezłą pensyjkę będzie udawał,
że wszystko w blokowisku jest ok) , no i szanowna rada, nadzorcza mu to klepnie ,
bo podobno wszystko co chce mu klepią!
A tak właściwie to tę radę i zarząd, należałoby chyba odświeżyć! Skoro wymiana pokoleń, to dlaczego nie zrobić jej również w spółdzielni !! Niekoniecznie pierwsze skrzypce muszą grać podstarzałe Panie !

Avatar

lol

Grudzień 3rd, 2014 at 16:29

Mianowicie w art. 36 ust. 2 ustawy o systemie oświaty czytamy, że szkołą lub placówką może również kierować osoba niebędąca nauczycielem powołana na stanowisko dyrektora przez organ prowadzący, po zasięgnięciu opinii organu sprawującego nadzór pedagogiczny.
wymagania;posiada obywatelstwo polskie, z tym że wymóg ten nie dotyczy obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej, państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) – stron umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym oraz Konfederacji Szwajcarskiej,
ukończyła studia magisterskie;,
posiada co najmniej pięcioletni staż pracy, w tym co najmniej dwuletni staż pracy na stanowisku kierowniczym,
ma pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z praw publicznych,
nie toczy się przeciwko niej postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne,
ukończył studia wyższe lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania albo kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą, prowadzony zgodnie z przepisami w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli,
spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku kierowniczym;
nie był skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
nie był karany zakazem pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, o którym mowa w art. 31 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 17 grudnia 2004 r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych.

Avatar

Zulu Gula

Grudzień 3rd, 2014 at 17:29

Czyli Wojtek na Dyrektora Gimnazjum a jego siostra Podstawówka 😉 Extra.
Oj będzie się działo. zapomniałem Ela. z bloków kierownik Ośrodka Zdrowia i poukładane.

Avatar

A

Grudzień 3rd, 2014 at 19:00

Zulu Gula jak się ładnie poukłada to może wrócisz do Gomunic. Teraz to raczej z tarczą a nie na tarczy.

Avatar

Zulu Gula

Grudzień 3rd, 2014 at 19:17

do A:
nie muszę wracać, Ja jestem w Gomunicach i narazie się nigdzie nie wybieram 🙂

Avatar

młodamama

Grudzień 3rd, 2014 at 20:41

Widzę,że się zaczyna ostre gdybanie kto kim jest na forum…Wielu ludzi jest w szoku,bo myśleli,że są tacy wspaniali,żyją w takiej sielance,mają takie układy,a tymczasem…wszystko wychodzi…

Avatar

...

Grudzień 3rd, 2014 at 21:51

No jeszcze została wam komunalka do obsadzenia !

Avatar

Zulu Gula

Grudzień 3rd, 2014 at 22:44

re Wujek Samo Zlo: dopadła Cię Schizofrenia paranoidalna, urojeniowa??? Bardzo mi przykro, ale próbuj to leczyć. 🙂
Co do wymienionych jegomościów: Darka Bartnickiego znam osobiście, i widziałem go ostatnio, nic nie mówił że wraca do Gomunic. Jest w stolicy i tam sobie życie układa. Więc zejdź na ziemię już możesz, mamy XXI wiek. 😉

Avatar

Święty Mikołaj

Grudzień 4th, 2014 at 11:43

Do on z 02.12

Masz rację. Niektórzy trzymaja za duzo srok za ogon.

Avatar

Ważne INFO

Grudzień 4th, 2014 at 17:06

W dniu 9 grudnia 2014 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbędzie się II Sesja Rady Gminy Gomunice. Termin i porządek obrad ustalił Komisarz Wyborczy w Piotrkowie Trybunalskim swoim Postanowieniem z dnia 3 grudnia 2014 r.

Proponowany porządek sesji:
1. Złożenie ślubowania przez Wójta
2. Zamknięcie sesji.

Avatar

Zulu Gula

Grudzień 4th, 2014 at 19:08

W dniu 12 grudnia 2014 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbędzie się III Sesja Rady Gminy z niżej proponowanym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Sesji Rady Gminy i stwierdzenie quorum.
2. Przyjęcie porządku obrad III Sesji Rady Gminy.
3. Przyjęcie protokołu z I i II Sesji Rady Gminy.
4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej.
5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie powołania komisji stałych Rady Gminy Gomunice.
6. Interpelacje i zapytania Radnych.
7. Wolne wnioski i informacje.
8. Zakończenie obrad sesji.

Avatar

mieszkaniec

Grudzień 4th, 2014 at 20:00

Panie Pawle ja głosowałem z rodziną na pana. Powodzenia

Avatar

Była Radna

Grudzień 4th, 2014 at 20:27

No Jureczku pakuj teczki i na Wągliń swe woreczki . Kupuj świnki rób wędlinki i na rynki. Bo w gminnym kioseczku nie masz szans na sprzedarz koteczku.

Avatar

Ubot

Grudzień 4th, 2014 at 20:34

No tak – znowu godzinka wybierania na płatne lepiej stołki, póżniej 3 juz raz do kasy po dietkę a pracy żadnej Pan Przew nie zaplanował juz w tym roku 🙂 Pewnie będzie w ten sposob z 5 sesji na miesiąc:)

Avatar

@

Grudzień 6th, 2014 at 17:30

Pozdrowienia dla wszystkich bywalców na blogu. PAWEŁ TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE NSZEJ GMINY.

Avatar

Beata

Grudzień 7th, 2014 at 08:16

do Sławek jak mieszkasz w blokowisku to chyba się orientujesz że zarzad i rada niedawno była wymieniana więc jeśli mieszkasz na naszym osiedlu to chyba chodzisz na zebrania i możesz kandydować także nie ma problemu i dajcie już spokój blokowisku bo chyba nie płaczemy z powodu że Olejniczak jest prezesem raczej płakaliśmy jak był poprzedni prezes, mieszkańcy osiedla powinni chodzić i się doinformowywać

Avatar

Sławek

Grudzień 7th, 2014 at 15:30

czyżbyś reprezentowała ten pożal się Boże zarząd? a czy plakali mieszkańcy bloków przy poprzednim prezesie to oznajmiam ci, ze na pewno nie wszyscy, na zebranie jak najbardziej pójdę, nie chodziłem od pewnego czasu bo stwierdziłem, że głos mieszkańców jest mało brany pod uwagę, tam się tylko oznajmiało to tamto i koniec ale tera zapewne będę regularnie I Czynnie Uczestniczył w zebraniach

Avatar

pszczelarz

Grudzień 7th, 2014 at 15:47

Przyszedł czas aby pożegnać były wójcie was Za twe męki za twe bóle damy ci w prezencie ule i dwie pszczółki dla rozrodu co wytworzą dużo miodu. bo przegrana boli was, dla osłody miód w sam raz.

Avatar

Beata

Grudzień 7th, 2014 at 18:56

do Sławek nie jestem w zarządzie i nie mam zamiaru być ale ty zawsze możesz kandydować bo mi się wszystko w tej chwili podoba za poprzedniego lało mi się na głowę i nic z tym nie zrobił za Olejniczaka mam ten problem z głowy ja jestem na każdym zebraniu i zawsze wyrażam swoje zdanie także za dwa lata startuj do zarządu lub do rady i zobaczymy co zdziałasz a na zebrania trzeba chodzic bo tam cię wysłuchają na zebrania rady i zarządu też możesz przyjść tam drzwi sółdzielni sa otwarte nie wyrzucą cię a nie tutaj piszesz jak to zle jest na blokach

Avatar

Zołza

Grudzień 7th, 2014 at 19:43

A pszczelarz jakie rymy składa. Czyżby to jedna z piosenkarek?

Avatar

Adam

Grudzień 7th, 2014 at 19:59

Beata daj spokój, Olejniczak już wygrał nie musisz go na razie chwalić lepiej jako mieszkanka bloków zaproponuj stawki za śmieci. Bo to będzie jak napisał Gębicz pierwsze zadanie dla nowego Wójta.

Avatar

pszczelarz

Grudzień 7th, 2014 at 21:06

Minął tydzień po wyborach.Pani sołtys zapłakana jeździ po wsi załamana.Płacze biedna lamentuje kto dla KGW Chrzanowic wycieczkę za sponsoruje i Dzień Kobiet bez szampana to impreza nie udana.Tyle trudów tyle męki i zostały tylko jęki. Na nic się jej agitacja nie przydała bo większość mieszkańców nowego Wójta wybrała.

Avatar

brat wójta

Grudzień 8th, 2014 at 16:43

Radni obniżyli sobie diety o 1/8 z 160 na 140 złoty ciekawe czy w ślad za nimi pójdą przewodniczący i zastępca …a może także wójt ? Byłby to historyczny i jakże potrzebny gest 🙂

Avatar

medyk

Grudzień 8th, 2014 at 19:18

do brat wójta: podaj podstawę prawna, bo nic na tej jednej sesji, która się odbyła nie było nawet wspomniane na ten temat. Z tego co wiem odbywa się to za pomocą uchwały Rady Gminy, a na razie jedyne uchwały dotyczyły wyboru przewodniczącego i zastępcy. Ponadto w porządku sesji ani jutrzejszej, ani tej z 12 grudnia nie ma takiego punktu. Poza tym na chwile obecną dieta wynosi 168zł 😛

Avatar

lol

Grudzień 8th, 2014 at 19:21

no to nic dziwnego że się tak pchają do koryta , ciekawe czy też byliby chętni gdyby radny pracował społecznie?

Avatar

medyk

Grudzień 8th, 2014 at 20:26

To jeszcze dodam, że minimalne wynagrodzenie wójta w gminie do 15 tys mieszkancow wynosi 4200zł, Wójt Sewerynek miał 4300 więc nie bardzo jest z czego ciać -ewentualnie można ciąc na dodatkach, ale niby dlaczego – odpowiedzialność jest naprawdę duża, więc uważam że wynagrodzenie powinno byc adekwatne.

Avatar

Zulugula

Grudzień 8th, 2014 at 20:49

4300 zł – miał Jerzy S. Ludzie czas zacząć się wstydzić, cośta temu Olejniczakowi zrobili!!!!!!!!

Avatar

Adaś

Grudzień 8th, 2014 at 21:29

Co za głupoty piszecie przecież Wójt w ciągu roku zarabia ok.115 000zł brutto

Avatar

medyk

Grudzień 8th, 2014 at 21:36

To wynagrodzenie zasadnicze, jest jeszcze dodatek funkcyjny, który wynosił 1500zł i dodatek specjalny oraz dodatek stazowy, który Wójt Sewerynek na pewno miał wyższy z racji wieku. Te wszystkie informacje są publiczne – wcale nie trzeba było siać fermentu na ten temat w ulotkach wyborczych…

Avatar

grażynka

Grudzień 8th, 2014 at 21:42

No to się Olejniczak obłowi, ciekawe czy coś zrobi

Avatar

młodamama

Grudzień 8th, 2014 at 21:49

Nie ważne ile…od jutra trzymajmy kciuki za Olejniczaka,aby nas i siebie nie zawiódł!Powodzenia:)

Avatar

grażynka

Grudzień 8th, 2014 at 22:24

do młodamama jak to nieważne ile zrobi, mają być efekty bo inaczej nie dotrwa do końca kadencji. Nie stać nas na nic nierobienie.

Avatar

brat wójta

Grudzień 8th, 2014 at 23:04

oddłużanie czas zacząć od stawek wypasionych jak na nasze mierne czasy, prawda ?

Avatar

młodamama

Grudzień 9th, 2014 at 17:50

Do Grażyny:jakoś Sewerynem nic nie robił i wielu to nie przeszkadzało!Kadencja trwa 4 lata,koniec i kropka.

Avatar

grażynka

Grudzień 9th, 2014 at 18:27

do młodamama nie stać nas na lenia, jak po roku, dwóch nic się nie zacznie dziać, to nawet wielebny mu nie pomoże.

Avatar

Wojciech Antoni Woźniak

Grudzień 9th, 2014 at 18:42

http://youtu.be/k4ywnMzMo2E – ślubowanie, 9 XII 2014

Avatar

Anonim

Grudzień 9th, 2014 at 19:51

bardzo ładnie pożegnał się p. Sewerynek. Dziękujemy.

Avatar

...

Grudzień 9th, 2014 at 20:54

Gość pokazał KLASĘ ! Zresztą zawsze ją miał. Dzięki Panie Wójcie .

Avatar

storczyk

Grudzień 9th, 2014 at 21:23

Pożegnanie z klasą, dziękuję za to prawie ćwierć wieku;/ I stracone zdrowie..;/

Avatar

Marla

Grudzień 9th, 2014 at 22:11

Klasę się ma, albo nie. Nabyć niestety jej nie można. P. Sewerynkowi klasy nie można odmówić. To mądry i wykształcony człowiek. Potrafił odpowiednio zachować się wobec najtrudniejszych wyzwań codzienności i zachować właściwy dystans do rzeczywistości. Dziękujemy. A tak na marginesie – nowy Pan wójt niech się wzoruje na młodszych i starszych kolegach – marynarkę podczas ślubowania wypada mieć zapiętą , chyba , ze to taki rodzaj nonszalancji.

Avatar

ola

Grudzień 10th, 2014 at 00:17

Życzę panu Sewerynkowi zdrowia i dziękuję, że był.

Avatar

Zulu Gula

Grudzień 10th, 2014 at 08:12

Tak ola ma rację cieszymy się że BYŁ. 🙂

Avatar

Obiektywny

Grudzień 10th, 2014 at 12:04

Do Pani Marla – przykry jest brak Pani obiektywizmu. O ile faktycznie ma Pani rację co do rozpiętej marynarki ślubującego to nie dopatrzyłem się w Pani wypowiedzi ani słowa na temat wizerunku ustępującego ze stanowiska. Wręcz przeciwnie cyt. „P. Sewerynkowi klasy nie można odmówić.” i inne „ochy i achy”. Nie sądzi Pani jednak, że w takich okolicznościach wypadałoby mieć odrobinę więcej elegancji (czyt. zapiętą koszulę i krawat) ???

Avatar

ela

Grudzień 10th, 2014 at 12:20

Dziękujemy p. Sewerynkowi- wielki szacunek. Myślę, że nowy wójt będzie musiał się wiele nauczyć od p. Sewerynka. Niech Pan chodzi z podniesioną głową,

Avatar

Sławek

Grudzień 10th, 2014 at 13:41

Pan Seweryenk to porządny obywatel i równy chłop pokazał nam pełna kulturę i klasę życzę mu jak najlepiej.

Avatar

Adam

Grudzień 10th, 2014 at 15:36

Panie Sewerynek mogę szczerze tu napisac , ze jestem bardzo zadowolony z Pana zawieszania w przebiegu 24 lat , a na koniec tylko mi to Pan poświadczył ! Kulturę wynosi sie z domu , brawo i dziękuje , cieszcie sie ze reprezentował nas taki facet jak Pan , najlepszego .

Avatar

Brawo Obiektywny

Grudzień 10th, 2014 at 17:56

No nie,najazd żałobników…Pan Sewerynek był na ślubowaniu jakiś taki pomięty.Nie rozumiem,klasa to brak tupania i płacz dla państwa.Już się wypłakał przez cały tydzień ze swoimi urzędniczkami!
Pan Paweł moim zdaniem bardzo dobrze,mamy XXI w.więc o co Wam chodzi?

Avatar

@

Grudzień 10th, 2014 at 19:55

Kultura? Klasa? O kim to?. Bo ja widziałem tą kulturę i klasę nie raz. Tylko nagrywać i na you tube. Wszyscy w czerni ze spuszczonym głowami, żałoba. A pani A…. myślałem że płacze. Ale to już przeszłość. Nowy rozdział czas zacząć.

Avatar

Anna

Grudzień 10th, 2014 at 21:20

Dziękujemy Panie Sewerynek. Był Pan dobrym Wójtem i wspaniałym człowiekiem. Przyszło nowe niech będzie jak wybrali mieszkańcy.
A za tyle lat pracy należy się Panu uszanowanie.Dziękujemy za wszystko co Pan z pomocą radnych zrobił dla naszej gminy.

Avatar

Zołza

Grudzień 11th, 2014 at 07:01

Nie bądzmy już tacy skromni należy się pomnik

Avatar

Igor

Grudzień 11th, 2014 at 12:46

,,NIE POMOGŁEM,NIE ZASZKODZIŁEM”trafne określenie ,ale nie oto chodziło by być biernym Polityka była w przypadku pana S. zawodem trzeba było się wziąść za robotę i co tu dywagować, tak kończą bierni politycy niestety…..

Avatar

...do Igor

Grudzień 11th, 2014 at 18:22

Napewno nikogo nie skrzywdzilem, jeżeli niepomogłem pomóc,
to zapewne nie zaszkodziłem. Cytuj dokładnie a nie wybiórczo!

Avatar

A

Grudzień 11th, 2014 at 18:59

Zniszczył życie kilku osób. Niech ma świadomość że są ludzie którzy wiedzą trochę więcej o jego walce o utrzymanie stołka.

Avatar

weteran

Grudzień 12th, 2014 at 22:53

był przecież za pieniądze. żelazny elektorat robić zbiórkę na pomnik, całością pokieruje sołtys, z Chrzanowic , to ta z gazety
powodzenia nowemu wójtowi

Avatar

idą święta

Grudzień 12th, 2014 at 22:58

A wy emanujecie tylko złośliwością i zawiścią ! odłączcie sobie gaz, kanalizację nie przechadzajcie się po chodnikach z kostki, po co wam te rzeczy skoro biedaczki nic nie macie! Zamieńcie się na inne miejsce np gminę Kodrąb , tu nie ma gazu,kanalizacji kawałek, a do kilku wsi robi się dopiero wodociągi ( czyli ciągnie się wodę) zapraszam!

Avatar

brat

Grudzień 13th, 2014 at 09:52

do idą Święta…No więc odpowiem ci, pewnie nie uwierzysz, twierdząco że spora część mieszkańców spełnia twoje założenie. Nie ma kanalizacji, nie korzysta z gazu i nie ma chodnika z kostki. Mało tego nie mają oni pewnośći że cokolwiek się zmieni…

Avatar

młodamama

Grudzień 13th, 2014 at 10:27

Tak,tak,tylko że to MY jesteśmy najgorsi w powiecie a nie Kodrąb.Przestańcie już opowiadać jaki to pan Sewerynek był dobrym i kulturalnym wójtem,bo jeszcze ktoś uwierzy!
Skupmy się na nowym,lepszym,ja jestem dobrej myśli.

Avatar

do młodamama

Grudzień 13th, 2014 at 14:35

Mozesz uchylić rąbka tajemnicy i podać nam informacje na temat rankingu, wg którego niby jesteśmy wszedzie najgorsi ?

Avatar

Anna

Grudzień 13th, 2014 at 17:04

Młoda mama niech się zajmie swoim dzieckiem i swoją rodziną a nie wieszczeniem i snuciem teorii spiskowych. Gdzie jest korespondencja wczorajsza do młodej mamy.Znów skasowana?

Avatar

do młodamama

Grudzień 13th, 2014 at 17:10

Może to znowu ranking dochodu na jednego mieszkańca, którym to posiłkowano się już w czasie kampanii, jeżeli tak to ciesz się „młodamusiu „, bo teraz możemy iść znacznie w górę w tym rankingu , zapewne podatki sporo podniosą i już pniemy się na wyższe lokaty rankingowe …

Avatar

młodamama

Grudzień 13th, 2014 at 17:31

Jest to sławetne 1500 miejsce na 1517 gmin w Polsce.Było nie raz o tym na blogu,czytaj uważnie!!!!

Avatar

do młodamama

Grudzień 13th, 2014 at 20:48

No właśnie jest to miejsce w rankingu „dochód na jednego mieszkańca ” – wyjaśniam tylko o jaki ranking chodzi…wszyscy operują miejscem a nie wiedzą w jakim rankingu.

Avatar

do młodamama

Grudzień 13th, 2014 at 22:20

Czytaj uważnie? A czy Ty w ogóle otworzyłaś któryś z tych linków przytaczanych przy okazji wątku o Kowalu? Zapewne nie, bo czytając (nawet niekoniecznie uważnie, po prostu czytając) wiedziałabyś jaki to ranking – wysokości dochodu gminy w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Może też zauważyłabyś, że gmin w rankingu jest 1552. Nie rozpowszechniaj informacji, zasłyszanych, których nie sprawdziłaś.

Avatar

kaska

Grudzień 14th, 2014 at 12:51

wójt S w 1990 r przeją gminę z długami a 2014 oddał z długami
znalazłam w internecie uchwałę z dnia 19.06.2008 r i rada gminy dla wójta s m.in. uchwala dodatek specjalny w wysokości 40% wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego. zgadzam się z weteranem co do pomnika.

Avatar

do bloków

Grudzień 16th, 2014 at 10:17

czy ktoś mógłby uchylić rąbka tajemnicy wyboru nowego, podobno („przywiezionego

kolegę „)prezesa spółdzielni ?

Avatar

weteran

Grudzień 17th, 2014 at 10:21

Przepraszam, czy Jerzy został już jednogłośnie wybrany prezesem GS?

Avatar

Palacz

Grudzień 17th, 2014 at 13:55

Sprawę znamy ,że było czterech z podaniami ,ale ten co był wybrany został przywieziony w teczce Olejniczaka.Jakby u nas nie było nikogo,kto mógłby być Prezesem.Ciekawe za jakie pieniądze i dlaczego „obcy”.

Avatar

Urzędniczka

Grudzień 17th, 2014 at 22:32

Ja pracuję w Starostwie i chciałabym żeby p. O. był tak lubiany, uważany i z taką determinacją walczył i załatwial sprawy gminy jak p. S

Avatar

...

Grudzień 18th, 2014 at 10:37

Przez kogo był lubiany pan S.?

Avatar

Palacz

Grudzień 18th, 2014 at 13:03

Pan S.był lubiany przez wiele ludzi.A wy wybraliście na radnego w Kletni takiego ,co we wszystkich widział złodziei.Dostał się do żłobu to teraz zobaczy ile nakradnie!Czy on ma pojęcie jak funkcjonują finanse gminy.Wg niego to chyba można iść do kasy i sobie wziąć pieniądze ot tak sobie! Że to takich wybierają ludzie.

Avatar

do ...

Grudzień 18th, 2014 at 13:13

Też pracujesz w Starostwie? To powinnaś wiedzieć, że przez znaczącą Większość!

Avatar

Anonim

Grudzień 18th, 2014 at 13:39

Przez większość społeczeństwa.

Avatar

lol

Grudzień 18th, 2014 at 15:27

Panie Palacz widac ze poziom Pana myślenia sięga 0 , właśnie przez takich jak Pan mamy w naszym kraju taką władze i i takkie życie .Pewnie! ze oni nie kradli banknotów ale pewne jest że mieli inaczej rozpatrywane i zalatwiane sprawy osobiste a to tez kradzież .Prosze pomysleć ze córka radnego z Kletni nie miala chyba jeszcze obronionego dyplomu a juz pracowala w szkole to samo się tyczy żony wojta bylego to tez jest złodziejstwo bo ukradli innej osobie moze nawet z większym doświadczeniem pracę i takich przykładów mona mnożyć i właśnie to ludzi boli drogi Panie Palaczu

Avatar

do lol

Grudzień 18th, 2014 at 20:36

No to teraz wyszły na jaw jakie to ploty człowieku rozsiewasz! W szkole nikt nigdy nie pracował bez obronionego dyplomu, a tym bardziej żona byłego wójta, która dyplom obroniła 28 lat temu i nikomu pracy nie ukradła. Jeżeli tu wypowiadają się tak poinformowani blogowicze, nie wprowadzaj ludzi w bląd!

Avatar

Palacz

Grudzień 18th, 2014 at 23:04

Ale prawda w oczy kole! Nikt nikomu miejsc nie kradł.Pożyjemy zobaczymy .Nadchodzi nowe rozdanie. Już się teraz w teczkach nosi i obsadza stanowiska.Pożyjemy , zobaczymy komu kurka jajko zniesie.! Będziemy obserwowali co się z tego jaja wykluje.

Avatar

weteran

Grudzień 20th, 2014 at 22:29

moderator:
widzę, że chcesz mieć drętwe forum
wyciąłeś moje stwierdzenie: aby palacz z tych opisanych jaj zrobił sobie jajecznicę.
przedstaw co można pisać w ramach cenzury bo ja nie widzę tu mojej żadnej nawet uszczypliwości – takie są fora.

Avatar

Paweł Gębicz

Grudzień 20th, 2014 at 22:50

do weteran … wpisy dotyczące byłego już Wójta, a uderzające bezpośrednio w niego nie są puszczane. Bo po przegranych wyborach pan Sewerynek jest już osoba prywatną. A poza tym o przeszłości nie ma co pisać, przyszło nowe oby było lepsze.
Martwi mnie brak chęci cięcia kosztów władz czy to Wójta czy radnych.
Chciałbym poznać jasny plan działania nowych władz na najbliższy rok, dwa, cztery.
Zachęcam do podpowiadania władzy co należy zrobić. Bo podwyżka diet i ustawienie na maksymalnych widełkach pensji to nic dobrego nie wróży. Ale poczekajmy może podwyżki są warte pomysłów.
Od nowego roku będą zamieszczane obszerne relacje z pracy Rady Gminy.

Avatar

do weteran

Grudzień 21st, 2014 at 01:49

Proponuje zająć się osobą pana W. mieszka znaczenie bliżej pana,
i doskonale wiadomo, że jest niezwykle ciekawą postacią

Avatar

weteran

Styczeń 24th, 2015 at 20:34

Gomuniczanie , jesteście apatyczni, zachowawczy, wam się nic nie chce. Poprzednik was tak wychował.
wy tylko czekacie na gotowe.
Żadnych realnych pomysłów z waszej strony.
No i tak przyjdzie wam skisnąć.

Avatar

wyborca

Styczeń 24th, 2015 at 21:00

Po to wybieramy Wójta i radę aby myślała za nas w końcu nas reprezentują. Jak chcą brać kasę to niech myślą jak nic nie wymyślą to przyjdą inni.
Spokojnie Nowy Wójt świetnie poradził sobie z blokami poradzi sobie też z gminą.

Avatar

weteran

Styczeń 30th, 2015 at 11:47

A co tam się w Chrzanowicach porobiło?
Medialna, najlepsza sołtys przegrała czy co?
Dajcie jakieś info.

Avatar

Kostucha

Marzec 16th, 2015 at 15:14

Pan Olejniczak jest cudny! Likwiduje etaty, by w to miejsce zrobić trzy. zatrudnia oczywiście swoje ci…e. Ale on to ci jest tera panisko i władca. Pawełku pamiętaj – to kiedyś wróci. .

Dodaj komentarz

  • Jan: Ta pogotowie nie trafi ????to co nie mają świateł w samochodzie ,ps już widzę te tłumy spaceru [...]
  • Ula: Wójt to ma pomysly [...]
  • Józef: Zachowanie typowo kodziarski nic dodać nic ująć [...]
  • Fredi: To jak nauczy się suahili to w Gomunicach będziemy mówić tak Habari ya Siku!: Dzień dobry! [...]
  • Kierowca "ERKI": Argument że pogotowie nie dojedzie to bzdura.. Jeździmy na nawigacji, plus mamy latarki i naprawd [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 232109Gości razem:
  • 11Gości dzisiaj:
  • 2094Gości miesięcznie:
  • 102Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online: