Nowy rozdział

4 Gru 2014

Z wielkim zadowoleniem stwierdzam fakt, że fala żalu, żółci, która narastała od lat, już wylała się z mieszkańców i teraz wpisy zaczynają być bardziej wyważone i merytoryczne. Mam nadzieję, że za pośrednictwem tego bloga – jedynego miejsca w Gomunicach, gdzie każdy może wyrazić swoją opinię. Pomożemy Nowej Radzie i Wójtowi postawić gminę na nogach.

11 komentarzy to Nowy rozdział

Avatar

Asia

Grudzień 4th, 2014 at 20:41

Panie Pawle G. nie wiem skąd bierze Pan siły na to wszystko, ale podziwiam Pana i zawsze będę na Pana głosowała

Avatar

młodamama

Grudzień 4th, 2014 at 21:24

Dziękuję w imieniu swoim i mojej rodziny,że wiemy więcej, że możemy mieć marzenia,że jednak coś się zmieni!!Jednocześnie prosimy Paweł nie poddawaj się,bo jeśli nie wójt to może…

Avatar

Vel

Grudzień 4th, 2014 at 21:30

Proponuję by Pan rozważył dodanie kolejnej zakładki (nie wiem czy to właściwa nazwa), w której zainteresowani mogliby publikować swoje inicjatywy, projekty działań na rzecz konkretnych zmian w Gomunicach. Co ważne, zarówno w perspektywie krótko, średnie, jak i długoterminowej. Powstałaby w ten sposób swego rodzaju lista życzeń, nad których realizacją mogłyby się zastanawiać nasze nowe władze.

Oczywiście dział byłby moderowany na tyle na ile to konieczne, by nie ograniczać się jedynie do haseł czy jednego zdania. Będzie to niezła okazja do tego by nie tylko krytykować, ale i wykazać się kreacją i konstruktywną postawą.

Avatar

...

Grudzień 4th, 2014 at 21:37

A niby dlaczego mamy pomagać! Możemy coś podpowiadać, sugerować ,bacznie obserwować i wyciągać wnioski…..czy słuchają głosu mieszkańców ! ! !

Avatar

Obiektywny

Grudzień 9th, 2014 at 22:16

Witam! Dawno mnie tutaj nie było ponieważ po pierwszej turze miałem dużo do przemyślenia…szczególnie po wyborach radnych…zaznaczam nie byłem kandydatem. Zdziwił mnie także fenomenalny wynik Nowego już Pana Wójta. Jednak mimo wszystko jestem zwolennikiem zmian i poprawy życia mieszkańców a dzięki temu miejscu mogę się podzielić swoimi spostrzeżeniami i sugestiami dla nowej władzy.
Skoro nowy rozdział to pozwolę sobie grzecznie wypunktować czego wymaga interes nas wyborców I NIE CHODZI TU JAK TO POWIEDZIAŁ USTĘPUJĄCY WÓJT INTERES KAŻDEGO Z OSOBNA RADNEGO CZY MIESZKAŃCA ALE SPOŁECZEŃSTWA A W SZCZEGÓLNOŚCI NASZEGO POTOMSTWA.
1.Poprawa funkcjonowania Urzędu – to urzędnik jest dla petenta a nie odwrotnie
2. Wizerunek gminy na zewnątrz – promocja…niech się skończy mit o kiełbasie niech poznają nasze walory
3. Czystość ulic(skwerów tych co je przypominają choć troszkę)
4. ZGKiM- wyjście z lasu do ludzi
5. Funkcjonowanie strony internetowej urzędu jeśli ktoś chce zobaczyć jak się to robi to polecam stronę sąsiada Kamieńsk
6. organizacja wydarzeń życia kulturalnego dla mieszkańców…i nie mam na myśli dożynek ze słynnymi piosenkarkami
7. Stadion – ruina?zaorać?zrobić plac targowy?NIE NIE NIE Odnowić na ile środki pozwolą Monitoring i wyłapywać bandytów niszczących śmiecących itp To była kiedyś jedna z wizytówek tej gminy nie dajmy jej tak zwyczajnie zniszczeć
8. No właśnie sport i może znowu się naraże…nie musi to byc sport seniorski ale sport dla najmłodszych młodzieży…różne dyscypliny…to przez sport dzieci uczą się pewnych wzorców zachowań…rozwijajmy ich zainteresowania
9. Sport to także wspaniała promocja – w Polsce odkryto to dopiero niedawno w Gomunicach jeszcze nie….
10. Być może najważniejsze jakakolwiek pomoc przedsiębiorczości przy tworzeniu miejsc pracy bo Gomunice to nie tylko PGE Bełchatów…bezrobocie niestety tez wysokie
Aha tak na marginesie apel do radnych z komitetów Pawła Gębicza i Pawła Olejniczaka jak najdalej od ludzi starego układu. Pan Wacław i Pani Agata mogą wielę uwierzcie na słowo.
Zapraszam do dyskusji!

Avatar

...

Grudzień 9th, 2014 at 23:04

Zapomniałeś o Wolnickim, chyba, że uważasz go za nowego radnego?

Avatar

lol

Grudzień 10th, 2014 at 14:56

zgodze sie z przemówcą ,ale zaapeluje do obecnego wójta proszę zabrać się za porządki bo przychodnia i szkoła to chyba przestala funkcjonować albo mszczą się że ich dobroczyńca P Sewerynek nie wygrał . to wymagam ja mieszkaniec Gomunic i płatnik podatkków

Avatar

xyz

Grudzień 10th, 2014 at 18:36

Po przeczytaniu ostatnich wpisów na blogu nasza budżetówka Gomunicka postanowiła pokazać nam mieszkańcom Focha;)).Zróbmy w końcu coś z tym!

Avatar

ola

Grudzień 10th, 2014 at 21:10

Na czym ten foch dokładnie polega? Moglibyście dokładniej sprecyzować swoje bardzo ogolnikowe wpisy. Nie bardzo wiem na czym polega niefunkcjonowanie ośrodka czy szkoły ?

Avatar

ja do xyz

Grudzień 10th, 2014 at 21:43

Ja, ja, ja myślę, że trzeba było się UCZYĆ ! może teraz w tej „budżetówce” byś był !

Avatar

grażynka

Grudzień 10th, 2014 at 22:15

do ja społeczeństwo nie docenia ludzi zaangażowanych, tylko pozorantów, tak jest również w budżetówce. Dobry przykład to ostatnie wybory. Proszę zobaczyć kto wygrał w Chrzanowicach, a jakie zasługi na obecny Wójt pan Paweł O. co ON takiego zrobił dla społeczeństwa? Prawdę mówiąc szkoda mi pana Pawła G. nabiegał się, nagłaśniał to co dzieje się w gminie i tak mu ludzie podziękowali. Polak to głupi naród stare powiedzenie „cudze chwalicie swego nie znacie ” ciągle jest żywe.

Dodaj komentarz

  • Poinformowany: Połowa to zawsze więcej niż nic.. To raz, dwa to jest dotacja nie prezent.. Czy zawsze musi się [...]
  • Poinformowany: Oczywiście, na profilu Pana Wójta jest stosowna informacja [...]
  • I co ???: chce zaznaczyć, że mamy połowe pieniązków i to zasługa pracownika który siedzi nad wnioskami [...]
  • Asia do zadowolonego: A skąd taka wspaniała wiadomość -gdzie o tym napisali [...]
  • zadwolony: Najważniejsze, ze mamy pieniążki na Wojska Polskiego :) małymi krokami do przodu ! :) [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 247893Gości razem:
  • 9Gości dzisiaj:
  • 1164Gości miesięcznie:
  • 68Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online: