Wybory uzupełniające

3 sty 2015

1 marca odbędą się wybory uzupełniające w okręgu nr 4.

Zostały zgłoszone 3 komitety z których najprawdopodobniej następujące osoby będą ubiegać się o funkcję Radnego:

pani Jolanta Cebulska

pani Elżbieta Lech

i  Paweł Gębicz

Czas zgłaszania kandydatów na radnych mija 20 stycznia o 24.00

86 komentarzy to Wybory uzupełniające

Avatar

gomuniczanin

styczeń 3rd, 2015 at 08:51

czy tylko mieszkańcy 4 okręgu będą mogli oddać głos?

Avatar

Paweł Gębicz

styczeń 3rd, 2015 at 09:28

Tak

Avatar

lol

styczeń 3rd, 2015 at 17:56

Paweł Gębicz na radnego jedyna osoba z tych 3 która coś może podzialać i na czymś się zna

Avatar

@

styczeń 3rd, 2015 at 19:55

Jakie ulice wchodzą w skład okręgu 4

Avatar

Paweł Gębicz

styczeń 3rd, 2015 at 20:20

Okręg nr 4:
Krasińskiego od nr.18 do 45 , O. T. Krauzego, Słowackiego

Avatar

Zulu Gula

styczeń 3rd, 2015 at 21:29

czyli całe bloki?/ hi,hi 🙂

Avatar

mieszkaniec.

styczeń 3rd, 2015 at 22:07

Jedna z kandydatek była już radną i kandydowała w listopadzie dostała trochę ponad 30głosów. I myśli pewnie, że mieszkańcy zapomnieli już jak chętnie łapkę za kredytami podnosiła. Obstawiam, że nie dostanie więcej niż 15 głosów.

Avatar

do mieszkańca

styczeń 3rd, 2015 at 23:03

p.Pawle Gębicz-pisze pan sam ze sobą?

Avatar

do mieszkańca

styczeń 4th, 2015 at 01:21

gdybyś choć ociupinkę znał się na samorządzie, to byś tych idiotycznych głupot nie Wypisywał ! ! Jeżeli jesteś z bloków to pytam: Czy Za Kredytami w blokach podnosiłeś łapkę, czy zrobił to ktoś za ciebie? Powiem tak – wcale nie wiedziałeś, że wogóle były brane,więc pytam :gdzie była demokracja a gdzie był
Kamuflarz.” ?

Avatar

do mieszkańca

styczeń 4th, 2015 at 01:23

gdybyś choć ociupinkę znał się na samorządzie, to byś tych idiotycznych głupot nie Wypisywał ! ! Jeżeli jesteś z bloków to pytam: Czy Za Kredytami w blokach podnosiłeś łapkę, czy zrobił to ktoś za ciebie? Powiem tak – wcale nie wiedziałeś, że wogóle były brane,więc pytam :gdzie była demokracja ,a gdzie był „Kamuflarz” ???

Avatar

Mieszkaniec Gomunic

styczeń 4th, 2015 at 11:44

Głosujemy na Gębicza bo nikt inny nie zachwyca 🙂 Będzie urząd kontrolował, w piasek głowy też nie schowa. Będzie radnym tak jak trzeba i pomoże gdy potrzeba 🙂

Avatar

@

styczeń 4th, 2015 at 16:06

Paweł trzymam kciuki. Mam nadzieję ze ludzie przemyślą swój wybór i wejdziesz do rady.

Avatar

ciekawy

styczeń 4th, 2015 at 17:02

Panie Gębicz miał Pan się wycofać z polityki /samorządowej/, gdzie Pana dotrzymanie słowa. Ja wiem że na chwilę obecną co Pan Wójt powie to nowa Rada Gminy/oprócz niewielkiej opozycji/ weszła by mu w d…..l. Ale jak to się mówi, nie zarzekała się żaba błota. Startuj Pan.

Avatar

mieszkanka rej.4

styczeń 4th, 2015 at 18:24

Pan Gębicz dla nowego Wójta będzie niewygodnym balastem. Obstawi innych a wiemy jak się obstawił przy wyborach poprzednich
ma więc marną szansę na radnego zwłaszcza w tym rejonie.

Avatar

wyborca z okręgu 4

styczeń 4th, 2015 at 18:31

Pan Gebicz startując na radnego ma marną szansę .Będzie dla nowego Wójta niepotrzebnym balastem.Widzieliście jak było na poprzednich wyborach.Wszystko pod jego obstawą.Do tego okręg nr.4 to nie jest korzystny dla Gębicza. Bloki wybiorą kogoś z bloków.

Avatar

Paulinka

styczeń 4th, 2015 at 18:44

Też tak myślę, moją faworytką jest pani Ela choć kompletnie nie wiem kim ta pani jest, ani czym się zajmuję. Tak naprawdę wybór rozstrzygnie się między panem Pawłem a panią Elą, pani Jolanta była już radna kilka kadencji i jest postrzegana jako zwolenniczka poprzedniego Wójta moim zdaniem ma marne szanse.

Avatar

do wszystkich

styczeń 4th, 2015 at 19:21

jeżeli kupujecie się takimi kryteriami (nie wiem kim jest, nie wiem czym się zajmuje) albo (bo jest czy była zwolenniczką poprzedniego wójta ) to powiem tak: wstydzilbym się przyznać, że takimi argumentami kieruję się przy podejmowaniu tak istotnych i ważnych decyzji- wyborów, jestem w szoku w jakim społeczeństwie mi przyszło żyć!

Avatar

lol

styczeń 4th, 2015 at 20:34

tak bo w naszej gminie nie liczy się wiedza doświadczenie czy odwaga tylko psiapsiółki .Uważam że Pan Gębicz będzie jedyną osoba która zawalczy o prawdę i dobro mieszkańców , to on jedyny zaryzykował mówiąc prawdę o naszej gminie narażając się na pogardę i niezrozumienie przecież on to zrobił nie dla złości tylko dla nas mieszkańców byśmy wiedzieli co się dzieje za zamkniętymi drzwiami

Avatar

Joanna

styczeń 5th, 2015 at 08:03

PG -człowiek chory na władzę. Przestrzegam!

Avatar

do Joanny

styczeń 5th, 2015 at 09:54

znam w tej gminie jeszcze parę innych osób chorych na władzę i to bardzo chorych, one same swojej choroby nie widzą, wręcz przeciwnie uważają, że wszystko z nimi ok.

Avatar

wyborca z okręgu 4

styczeń 5th, 2015 at 09:55

To prawda! Ile w czasie kampanii było złośliwości,ile półsłówek, oczerniania, wierszyków ze strony ludzi popierających P.G i jego samego to sami to słyszeliśmy.Słowo aby do władzy za wszelką cenę tu zawsze pasuje.Tylko jakoś ludzie nie wybierają i coś w tym jest. Takich jednak nie lubią!

Avatar

wyborca z okręgu 4

styczeń 5th, 2015 at 10:02

Prawda w oczy kole i się nie puszcza takich wpisów.Ludzie nie lubią takich co ” do władzy za wszelką cenę”

Avatar

@

styczeń 5th, 2015 at 13:05

Boże, co za naród ?

Avatar

@

styczeń 5th, 2015 at 13:09

Ps. Zobacz Paweł jak twoi przeciwnicy chętnie korzystają z owoców twej pracy. BLOGA

Avatar

Joanna

styczeń 5th, 2015 at 13:53

odp „do Joanny”
No a co mi do tego, że znasz „parę innych osób…”? Ja piszę o konkretnej osobie -PG, która poprzez swoje zachowanie w kampani wyborczej, deklarację o wycofaniu się z polityki, etc. zamierza kandydować!

Avatar

Paweł Gębicz

styczeń 5th, 2015 at 17:57

Do wyborcy z okręgu nr 4. proszę podać konkretne przykłady cyt.” w czasie kampanii było złośliwości,ile półsłówek, oczerniania, wierszyków ze strony ludzi popierających P.G i jego samego to sami to słyszeliśmy” bo jakoś nie przypominam sobie, abym napisał jakiś wierszyk. Fakt jest faktem, że zawsze starałem się pokazać nieprawidłowości jakie panowały w gminie. Jestem przekonany, że tylko dzięki wyciągnięciu na światło dzienne tych nieprawidłowości nastąpiła zmiana władzy. Natomiast kompletnie nie rozumie skali ataku na mnie. Przecież każdy ma prawo kandydować i każdy ma tylko jeden głos, który może oddać na dowolnego kandydata. Po przegranych wyborach nie zawahałem się i poparłem mojego kontrkandydata na stanowisko Wójta, bo chcę zmian na lepsze. Należy pamiętać również o tym, że osoba, która zostanie radną nie będzie zasiadała w żadnej stałej komisji gdyż te są już powołane. Ponadto tak jak wielokrotnie deklarowałem będę wspierał pozytywne zmiany a nie je hamował.

Avatar

lol

styczeń 5th, 2015 at 15:09

wole chorego na władze niż kogoś kto nie ma swojego zdania , a ci co sie dostali to nie są chorzy na władze ? Pan Urbański czy inni radni to co oni tak społecznie bo wydaje mi się że nie, wiec gadanie ze ktos kto mówi prawdę jest chory na władzę to chyba jakieś nieporozumienie .Uwazam że wsród tych 3 kandydatów najodpowiedniejszym jest Pan Gębicz przynajmniej będzie jakiś hamulec bo tak jak widzimy to robią sobie co chcą a efektów brak (5 spotkań radnych a my mieszkańcy nadal nic nie mamy ustalone)No chyba że w ostatniej chwili pojawi się dobry kandydat to będzie rywalizacja

Avatar

lol

styczeń 5th, 2015 at 18:11

tak jest P Pawle a szkoda że ludzie nie słyszeli jak sie wypowiadal sam były wojt i jego ludzie o rywalach bo ja słyszalam i poziom wypowiedzi był rowny 0 .Nigdy P Pawel nie wypowiadał sie w sposob obrazliwy nigdy jedynie wypominal bledy władzy i złe rzady tylkko że nasze soleczeństwo jest fałszywe i nie lubi prawdy wolą żyć w ciemnocie i przekonaniach,, że nie ważne kto co robi i co dokonał ważne że go /ją lubię -śmiechu warte!!!!!

Avatar

do p. Gębicza

styczeń 5th, 2015 at 20:21

Ma Pan pewność, że będą same pozytywne zmiany ? Prawdę mówiąc mam spore obiekcje, dość skrupulatnie obserwuje nowe poczynania i mam kilka ważnych uwag ale poczekam, jak będzie taka potrzeba podzielę się swoimi obserwacjami.

Avatar

Paweł Gębicz

styczeń 5th, 2015 at 21:17

Tak jak napisałem jeżeli okręg nr 4 obdarzy mnie zaufaniem to będę wspierał pozytywne zmiany a nie je hamował. Na pewno będę się dzielił z czytelnikami tym co się dzieje w gminie. Może stąd biorą się obawy u niektórych czytelników czy warto zaryzykować i zagłosować na mnie. Czas pokaże kogo wybiorą wyborcy.

Avatar

ciekawość mnie zżera

styczeń 5th, 2015 at 21:54

Prośba do Pani Jolanty – proszę nam napisać, co zrobiła Pani dla społeczności, będąc Radną poprzednich kadencji? Chętnie poznam Pani dotychczasowe sukcesy – jak rozumiem kandyduje Pani, by kontynuować swoje dzieło…

Avatar

@

styczeń 6th, 2015 at 12:51

Mam pytanie. Pani Ela Lech która też kandyduje, to czasem nie Ela Perczyńska z domu?. Bo chyba jej bratowa jest już w radzie?

Avatar

Odpowiadam...

styczeń 6th, 2015 at 16:20

Pani Ela Lech z domu Perczyńska,radna Wioletta Perczyńska to jej bratowa.
Jolanta Cebulska zasiadała w radzie 2 kadencje i na tym powinna zakończyć (miała takie plany,co je zmieniło nie wiem).Ostatnio ktoś stwierdził nawet,że p.Cebulska bawiąc się w politykę zapomniała jaki zawód wykonuje i coraz słabiej się w nim sprawdza.
P.S.Nie piszę jako Paweł Gębicz,nawet go nie znam.

Avatar

O_o

styczeń 7th, 2015 at 10:08

Co do p. C. zgadzam się, lepiej niech douczy się w swoim zawodzie (bo jej metody są nieco przestarzałe), a politykę niech zostawi tym, którzy mają o niej pojęcie.

Avatar

@

styczeń 7th, 2015 at 12:58

P.Pawle pan to nigdzie nie pracuje i chyba się nawet nie stara żeby popracować,zachowuje się pan jak mocherowy beret ploty krytyka.

Avatar

@

styczeń 7th, 2015 at 13:04

P.Pawle pan to pracuje i nawet się chyba nie stara o żadną prace zachowuje się pan jak moher ploty ,krytyka za dużo czasu ma pan .My wyborcy nie tego oczekujemy od pana konkretnej roboty

Avatar

Paweł Gębicz

styczeń 7th, 2015 at 15:36

do @ mylisz się małpko mam nadzieję, że przyjdzie czas pochwalić się i tym gdzie pracuję i tym jakiego mam PITa

Avatar

:)

styczeń 7th, 2015 at 14:11

Lubię tu wchodzić, bo można się pośmiać, co jeden to mądrzejszy 🙂

Avatar

Zulu Gula

styczeń 7th, 2015 at 15:31

Polska to jest dziwny kraj 🙂
Sami fachowcy i urodzeni politycy.

Avatar

@

styczeń 7th, 2015 at 16:37

No widzę że ktoś podpisuje się moją @. Mój ostatni wpis dotyczył pytania o panią Elę Lech. Serdecznie pozdrawiam tych którym brak wyobraźni by znaleźć sobie swój własny podpis. Proponuje użyć imienia, lub nazwiska

Avatar

Wiola

styczeń 8th, 2015 at 21:08

dla mnie wybór jest prosty, tylko Ela Lech ona będzie wykonywać polecenia Wójta. Gębicz może i by coś wniósł, ale po co ryzykować przecież nie oto chodzi. Co do pani J. to dałaby sobie spokój jej czas już minął.

Avatar

Jerzy

styczeń 8th, 2015 at 21:19

kiedyś pojawił się temat Gębicza i WOŚP podchodziłem do tego sceptycznie, ale po obejrzeniu zachowania Owsiaka mam coraz więcej znaków zapytania http://wiadomosci.onet.pl/kraj/incydent-na-konferencji-wosp-owsiak-do-dziennikarza-mam-dla-pana-niespodzianke/nzyjv
jak się ma czyste ręce to czego się bać.

Avatar

Anonim

styczeń 9th, 2015 at 00:27

Poczytałem trochę wpisów na tym blogu i odnoszę wrażenie, wręcz jestem pewien, że /nie wszyscy/ ale znacząca większość tych” twórców „powinna choć na chwilę poczuć się osobą, którą akurat w swoim wpisie oceniają, krytykują a nawet wchodzą wręcz z buciorami w jej życie czy umiejętności etc. Zadam więc pytanie- chcielibyście choć przez moment zamienić się rolami? Odpowiem za was-NIE !
Proponuję każdemu z osobna i nam wszystkim razem przyjrzeć się samemu sobie, swoim najbliższym, swoim rodzinom) , czy oby wszystko jest tak :dobrze,wspaniale i pięknie jak się nam wydaje, czy my sami jesteśmy tacy cudowni, nieomylni ,tacy po prostu „cacy „… zapewne NIE !

Avatar

do Anonim

styczeń 9th, 2015 at 07:54

Szanowny Anonimie, jestem wobec siebie bardzo krytyczną osobą. Między innymi dlatego nie ubiegam się o żadne funkcje publiczne. Ale jeśli już ktoś sprawuje taką funkcje lub posiada mandat to automatycznie poddaje się publicznemu osądowi.
Jeśli ktoś jest wrażliwy i nie lubi być poddawany publicznemu osądowi to niech się nie pcha na świecznik. Proste.

Avatar

do anonim

styczeń 9th, 2015 at 08:27

W pełni zgadzam się z moim przedmówcą, każdy kto stara się o funkcję radnego choćby nie chciał wystawia się na opinię innych. I żadna z osób chcących zostać radnym nie może mieć do nikogo pretensji, że ktoś coś napisze na jej temat. Czasem odnoszę wrażenie, że część mieszkańców ma pretensje do Gębicza, że puszcza niektóre posty bo są za ostre, ale gdy czytam posty na temat samego Gębicza. To mam przekonanie, że siebie też nie oszczędza i jest sprawiedliwy w tym co robi.

Avatar

do Anonim

styczeń 9th, 2015 at 08:40

Już ktoś to pisał, nie jeden chce pełnić funkcje publiczne,ale jednocześnie chce być anonimowy i nietykalny!!My tu nie oceniamy prywatnego życia naszych „vipów”,ale ich błędy,sukcesy,itd.Osobiście wiele się dowiedziałam z komentarzy,trochę też działam społecznie i powiem jedno:jest ciężko i opornie,nic nie można załatwić,człowiek jak się zwraca z prośbą o wyjaśnienie niewłaściwych zachowań czy błędów to zaraz jest wrogiem,wariatem,czepia się, itp.Aż się wszystkiego odechciewa…Dlatego myślę że powinniśmy jak najczęściej oceniać takich ludzi jak nasi urzędnicy,radni czy nauczyciele, aby mogli się wykazać i motywować,bo tylko taka praca satysfakcjonuje.

Avatar

ktoś

styczeń 9th, 2015 at 09:53

A zadajmy pytanie tym kandydatką na radne czy one nie plotkują o innych nie ingerują w czyjeś życie prywatne wiem dobrze ze obie są niezłymi (cenzura) .

Avatar

ktoś

styczeń 9th, 2015 at 09:59

A jak komuś nie pasuje ocena publiczna to niech zrezygnuje i będzie pozamiatane bo zostanie jeden kandydat i będzie spokój

Avatar

WYBORY SOŁTYSÓW

styczeń 9th, 2015 at 10:08

W dniu 10.02.2015r. (wtorek) o godz. 18 w Borowiecko-Kolonia

( sala weselna ,,Kama”) odbędą się wybory na stanowisko sołtysa.

Zainteresowanych zapraszamy!

Avatar

ciekawość mnie zżera

styczeń 9th, 2015 at 12:23

Powtórzona prośba do Pani Jolanty – proszę nam napisać, co zrobiła Pani dla społeczności, będąc Radną poprzednich kadencji? Chętnie poznam Pani dotychczasowe sukcesy – jak rozumiem kandyduje Pani, by kontynuować swoje dzieło…

Avatar

OBSERWATOR

styczeń 9th, 2015 at 20:03

Co ma npisac jolanta C. seweryn tak kazal to łapę podnosiła????????

Avatar

do obserwatora

styczeń 9th, 2015 at 21:47

No już nic prostszego nie dało się wymyśleć !

Avatar

wyborca z okręgu 4

styczeń 11th, 2015 at 20:12

I głupszego! W gminie głosuje i decyduje cała rada. -zespół .Wójt nikomu nic nie może nakazać. Łapę to ma zwierzę a nie człowiek a Wójt ma nazwisko inne.

Avatar

absurdy gomunic

styczeń 12th, 2015 at 18:56

Witam
Zagladam na bloga i nie wierze…wiekszosc wypowiedzi przepełnionych zawiścia i chamstwem 🙁
Ludzie skoro sami zmarnowaliscie 8 lat obdarzajac zaufaniem p. Cebulską to o co macie pretensje dp p.Gębicza???
Dajcie facetowi szanse na te 4 lata i sami przekonajcie sie jakim jest człowiekiem i o czyje dobro bedzie dbał !
A co do pozostałych dwóch kandydatek to z tego co mi wiadomo korzenie obu siegaja Kocierzów i mysle ze po wygranych wyborach głównie tam skupią swoja uwage zamiast patrzec na zadufane bloki

Panie Pawle ,szczerze Pana podziwiam za wytrwałość i to z jakim społeczeństwem przyszło Panu pracowac , popieram decyzje o nie wycofywaniu sie z zycia publicznego po przegranych wyborach ,ta decyzja udowodnił Pan ze jest Pan prawdziwym facetem i nie chowa głowy w piasek pomimo niecheci społeczeństwa.Szczerze podziwiam i kibicuje w dalszej pracy dla Naszej Gminy.pozdrawiam

Avatar

do absurdów

styczeń 12th, 2015 at 19:53

z tego co mogłem zorientować się przez wiele lat to nie była służbowa skodzina p.Sewerynka , uzytkowali ją również pracownicy gminy (usc, opieka- wywiady itd.) korzystały z niej również szkoły

Avatar

///

styczeń 13th, 2015 at 19:09

Czytam te wpisy i zadaję sobie pytanie w którym momencie zaczną użytkownicy bloga zmieniać front z ataku na obronę Pana Panie Pawle,Są tu tacy którzy suchej nitki na Panu nie zostawią-tak naprawdę nie wiem za co ani Pan nie jest radnym,ani nie został Pan wójtem(a żal). Znam Pana i nie dopatrzyłam się w Pana działaniach żadnych podstępów,kłamstwa,oczerniania innych złośliwości zawiści, nieuczciwości parcia na władzę i innych negatywnych zachowań.Wyciąga Pan brudy tej gminy na forum publicum naraża się na krytykę i żadnej wdzięczności od grupy zacietrzewia-łych przeciwników.Za Pana wieloletnią pracę śmietankę spił ktoś inny.Myślę,że z trudem ale przełknął Pan gorzką tabletkę,bo Pan ma klasę i uszanował wybór większości-wielki szacunek za takie zachowanie.A pewna grupa ludzi nadal ma jakieś pretensje.
Podjął Pan słuszną decyzję o kandydowaniu w uzupełniających wyborach i mam nadzieję,że u większości wyborców z tego okręgu zdrowy rozsądek przewyższy bezzasadną zawiść. Szkoda,ze nie mogę głosować. Życzę powodzenia.

Avatar

absurdy gomunic

styczeń 13th, 2015 at 20:13

W pełni popieram wypowiedz Pana/Pani ///

Avatar

absurdy gomunic

styczeń 13th, 2015 at 20:38

A ja ponownie chcialbym wrocic do tematu „slużbowej skodzianki”.
Cieszy mnie informacja ze nie byla ona wykorzystywana jedynie jako (cenzura) byłego Wójta , jednak chcialbym wiediec co dzieje sie z nia teraz???
Mianowicie nowy Wójt z tego co wiem posiada prawojazdy i wlasne auto ,z wiadomych chyba wszystkim przyczyn nie bedzie mu potrzebne sluzbowe auto 🙂 ( tak czesto jak P.Sewerynkowi)

Co dzien widze jak Nasza sluzba zdrowia wozi sie prywatna taxowka ( za nasze podatki),czy taki kontrakt na taxowke w osrodku zdrowia nie kosztuje majatek??? CZY NIE MOZNA TEK SLYNNEJ SKODZIANKI WYKORZYSTAC NA POTRZEBY OSRODKA ZDROWIA i zaoszczedzic ogromne pieniadze dla Naszej Gminy ???

Avatar

do absurdów

styczeń 13th, 2015 at 22:08

nie sądzisz chyba że wójt ciągle będzie jeździł swoim autem i lał prywatne paliwo, chyba że ma ryczałt

Avatar

absurdy gomunic

styczeń 14th, 2015 at 07:19

Oczywiscie ze nie !!! Chodzi mi tylko o prawidłowe zagospodarowanie Naszym wspólnym dobrem 🙂 ,z moich obserwacji śmiem stwierdzić ze czesto byłem świadkiem jak pod ośrodek zdrowia podjezdzało taxi a skodzianka stała niezagospodarowana na parkingu pod gmina po kilka godzin
i nie ukrywam tego ze taki stan rzeczy mnie jako podatnika i mieszkanca tej gminy KOLE W OCZY !!!

Avatar

absurdy gomunic

styczeń 14th, 2015 at 07:25

A poza tym ,za faktury wystawiane przez kilka lat przez taxowke, Gmina lub Osrodek juz dawno mogli by miec drugie słuzbowe auto !!! CZYZ NIE???
Gmine trzeba oddluzyc a recepty na to nie sa wcale takie trudne ,wystarczy tylko popatrzec i nie byc biernym wobec tego jak ktos nabija sobie kase do prywatniej kiesy na naszych oczach !!!

Avatar

niezorientowany

styczeń 14th, 2015 at 19:19

Jakbyście chcieli wiedzieć to każdy kto jeździ prywatnym autem w celach służbowych dostaje ryczałt od zakładu pracy. Tak więc wyjazdy nowego Wójta prywatnym samochodem kosztują 2 razy tyle co przejazd służbową skodzianką na tej samej trasie. Dzieje się w tym momencie to samo co w sejmie. Minister posiadający służbowe auto jeździ prywatnym bo lepiej na tym wychodzi. Bierze ryczałt i na każdym kilometrze zarabia. Moja poprzednia firma wolała kupić mi samochód, niż płacić z ryczałtu. W ciągu 6 miesięcy zarobiłem ponad 10 tys. Teraz policzcie oszczędności.

Avatar

Heniek z kletnii

styczeń 14th, 2015 at 19:53

Sesja nie zaplanowana a radni mieli posiedzenie komisji co to za porządki?
proszę sprawdzić na
http://www.gomunice.pl/
Coś czuję, że Wójt bardzo dba, ale o finanse radnych, a nie gminne, mogę się założyć, że przed sesją będzie jeszcze jedno posiedzenie komisji stałych i znowu co najmniej 175zł wpadnie za posiedzenie

Avatar

ja

styczeń 14th, 2015 at 20:08

Święta prawda- częstotliwość spotkań różnych komisji wzrosła chyba parokrotnie

Avatar

@

styczeń 15th, 2015 at 09:21

Widocznie nowemu wójtowi skoda jest nie potrzebna ,bo nie imprezuje.

Avatar

****

styczeń 15th, 2015 at 12:35

W innych gminach pracownicy opieki społecznej jezdzą po swoich podopiecznych rowerami, które sami za swoje pieniądze kupili. Słuzba zdrowia (pielęgniarki i lekarze) również maja do dyspozycji tylko i wyłącznie swoje auto i nikt nie zwraca im za paliwo.

Komu z nas zwracają za paliwo lub dają słuzbowy samochód????????

Jak ktoś chce pracowac, to nikogo nie interesuje czym przyjedzie do pracy i za co?

Gmina jest zadłuzona po uszy, wiec wojt powinien zrezygnowac ze słuzbowego auta, a juz tym bardziej z kierowcy

Avatar

do ****

styczeń 15th, 2015 at 17:38

Chyba nie czytałeś wcześniejszych wpisów ! A tak wogóle co za zmiana frontu, wizji i myślenia po nowym wyborze. Jeszcze jedno wójt, burmistrz, lekarz etc. – dla nich samochód jest narzędziem do pracy, trudno żeby lekarz jeździł na wizyty domowe po całej gminie rowerem albo swoim samochodem. My możemy jeździć swoimi do pracy, bo odstawiamy je na 8godz.,po prostu nam samochód w pracy jest niepotrzebny.

Avatar

do ****

styczeń 15th, 2015 at 19:47

skoro gmina zadluzona po uszy to bloki po czubek głowy !!!!!

Avatar

Obserwator

styczeń 16th, 2015 at 15:09

Witam wszystkich.
Obserwuje to wasze forum i śmiechu warte co wy tu piszecie. Jak ktoś napisał postawcie się na ich miejscach. Niektórzy chodzą na pieszo do pracy i tego nie widzicie a co do samochodu służbowego to Jeden forumowicz ma tu racje taniej jest mieć służbowe niż swoje.

Avatar

Obserwator

styczeń 16th, 2015 at 15:20

A i jeszcze chciałbym nadmienić iż mogło by nie być żadnego auta w gminie czy w przychodni i wszyscy mogli by chodzić pieszo czy jeździć rowerami ale i tak było by źle bo narzekalibyście na to ” DLACZEGO TO TYLE TRWAŁO” 🙂 Jak ja jadę do pracy to jadę swoim i nikt mi za to nie zwraca ale jak z pracy mnie wysyłają gdzieś to dają auto bo tak jest dla nich wygodniej i taniej.

Avatar

absurdy gomunic

styczeń 16th, 2015 at 20:08

Dla mnie sprawa jest prosta !!!
– Wójt odstawia prywatne auto i przesiada sie w sluzbowa skodzianke
– Panie pielegniary koncza sie wozic taxoweczka za nasza kaske
– kierowca dostaje wypowiedzenie bo to niepotrzebny etat

ILE PIENIAZKOW NA TYM OSZCZEDZI GMINA???

Avatar

ja

styczeń 16th, 2015 at 22:39

naprawdę służbowa skoda ma się do tematu wyborów uzupełniających jak bat do ….

Avatar

///

styczeń 17th, 2015 at 15:09

Zlikwidujmy całą szkołę, ośrodek zdrowia, urząd gminy, i co Was tam jeszcze wkurza i wtedy będzie oszczędnie, a mieszkańcy Gomunic tak świetnie się znają w każdym temacie, że specjaliści im są niepotrzebni. Powodzenia Drodzy Mądrzy Mieszkańcy Gomunic. Zniszczcie wszystko i wszystkich, dacie radę.

Avatar

do p.Gębicza

styczeń 17th, 2015 at 17:49

Czy będzie się pan ubiegał o stanowisko dyrektora szkoły w Gomunicach?

Avatar

Paweł Gębicz

styczeń 17th, 2015 at 18:13

Dziękuje za nominacje 🙂 ,nigdy o tym nie myślałem i nie będę się ubiegał o stanowisko dyrektora szkoły, będę natomiast kandydował na radnego w wyborach uzupełniających do Rady Gminy. Liczę na głos. pozdrawiam

Avatar

@100%

styczeń 17th, 2015 at 20:03

Czy kontrola w UG się zakończyła?

Avatar

poinformowany

styczeń 21st, 2015 at 14:23

Tak zakończyła się i nic nie stwierdziła. Samorząd działa bez zarzutów.

Avatar

gęba otwarta na ościerz

styczeń 21st, 2015 at 22:02

Czy ktoś może podać więcej informacji nt kontroli?
Interesuje mnie:
1. Co było przedmiotem kontroli
2. Kto w sensie prawnym (organizacji) kontrolował
3. Treść raportu pokontrolnego
4. Ile na to wydaliśmy
5. Szczytem marzeń, byłby raport otwarcia nowego Wójta
W ostatnim punkcie piszę „szczytem marzeń”, bo ja niespotykanie cierpliwy człowiek jestem i nadal wierzę, że nowy Wójt ma szczere intencje. Diabełek za uchem szepce jednak – coś za długo, za cicho jest. Decyzji istotnych żadnych a dwa miesiące minęły. Oby to była, cisza przed burzą…

Avatar

poinformowany

styczeń 22nd, 2015 at 14:56

Złóż wniosek o udzielenie informacji publicznej do Wójta

Avatar

@

styczeń 22nd, 2015 at 16:27

Po prostu trzeba przyjść na sesje a na pewno wszystko będzie wyjaśnione,a nie pisać głupoty….

Avatar

Wacław

styczeń 22nd, 2015 at 17:40

Bardzo dobry pomysł, że informacja odnośnie kontroli zostanie przedstawiona w wolnych wnioskach na sesji, a kontroli nie nazwałby głupotą w końcu dotyczy to naszej gminy. Myślę, że takie sprawozdanie to będzie cenna informacja jakim naprawdę Wójtem był pan Sewerynek. Uważam, że cały raport powinien znaleźć się na stronach urzędu Gminy. A jak nie to może Pana Panie Pawle wystąpiłby z takim wnioskiem i umieścił go na blogu.

Avatar

menda

styczeń 25th, 2015 at 17:55

panie Gebicz nalezy sie panu miejsce w radzie ,ale dziwie sie ,ze pan przed wyborami nie pomyslal o tym.

Avatar

Paweł Gębicz

styczeń 25th, 2015 at 18:14

Jak z pewnością „menda” wie, startowałem do Rady Powiatu (a nie można startować do powiatu i do gminy równocześnie) – gdybym został Wójtem to przydałaby się moja długoletnia znajomość z obecnym Starostą – bo na terenie Gminy Gomunice znajdują się 3 drogi powiatowe wymagające generalnego remontu (droga do Słostowic, Piaszczyc i Chrzanowic), oczywiście z pozycji radnego też można wspierać Wójta i prowadzić rozmowy, jest tylko mały problem – trzeba zostać Radnym, a nie będzie to proste gdyż trudno mi będzie wygrać z dwiema sympatycznymi paniami – w końcu nie jestem płeć piękna 🙂

Avatar

Też płeć piękna

styczeń 26th, 2015 at 08:34

Jedna z tych pań „siedziała” w radzie 8 lat i nic nie zrobiła,druga jest miła i … na tym się kończą jej zalety jako przyszłej radnej(czy na prawdę stać nas na kolejną miłą panią w radzie?!).
Trzymam kciuki panie Pawle:))

Avatar

morda jeza

styczeń 26th, 2015 at 19:47

Bravo ludziska nareszcie przejrzeliście na oczy, trzeba było zrobić już przełom cztery lata temu oby zmiany udały się w mordę jeża w tym ośrodku zdrowia pani JC już dziękujemy. Panie Pawle trzymamy kciuki.

Avatar

1

luty 1st, 2015 at 22:17

chciałabym się zwrócić do ludzi, którzy mają w sobie tyle nienawiści, aby przemyśleli to co piszą, bo nie mają o niczym pojęcia i zastanowili się ile jeden rady może zrobić dla miejscowości, jedna osoba nie zmieni gminy. stwierdzam, że tak jak Pan Paweł czy obie Panie są ludźmi ze swoimi pomysłami i zamiarami, dlatego ludzie nie krytykujcie ich odwagi, ale pomóżcie im w ich zamiarach. życzę przemyślanego wyboru. osobiście życzę największego powodzenia Pani Joli.

Dodaj komentarz

  • smieci: czy cos już wiadomo o cenach smieci na ten rok u nas, bo są gminy gdzie od paru lat oplaty nie ros [...]
  • Gomunice: Nasz pan wielmozny P. O. Zatrudnia tylko ludzi po znajomość nawet spojrAc na referat komunalny kob [...]
  • Gomunice: Brawo wojcie za to co robisz ale jednocześnie nie myśląc że przez te twoje inwestycje gmina jest [...]
  • Poinformowany: Połowa to zawsze więcej niż nic.. To raz, dwa to jest dotacja nie prezent.. Czy zawsze musi się [...]
  • Poinformowany: Oczywiście, na profilu Pana Wójta jest stosowna informacja [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 299001Gości razem:
  • 37Gości dzisiaj:
  • 1603Gości miesięcznie:
  • 66Gości dziennie:
  • 1Goście obecnie online: