Losowanie

28 Sty 2015

Odbyło się losowanie – oto kolejność na karcie wyborczej w wyborach uzupełniających okręg nr4

1. Jolanta Cebulska

2. Ela Lech

3. Paweł Gębicz

płeć piękna na czele

54 komentarze to Losowanie

Avatar

ja

Styczeń 30th, 2015 at 22:57

Ostatni będą pierwszymi !!!

Avatar

morda jeża

Styczeń 31st, 2015 at 12:33

Hej ludziska w mordę jeża wreszcie przejrzeliście na oczyska! Trzeba było zrobić porządek cztery lata temu. Niech ktoś się weźmie za ten ośrodek. Pani JC już dziękujemy. Niech się weźmie za robotę. Panie Pawle trzymamy kciuki za pana. Jest pan naszym bohaterem!!! Rozbił pan tę switę.

Avatar

menda

Styczeń 31st, 2015 at 15:16

Moja nadzieja to Pawel Gebicz. Pani JC nie nadaje sie. Nie kapuje co i o czym mówią na sesjach ,a pierwsza jest w kolejce do kasy.Dwie kadencje brac nasza kase za friko to nieuczciwe . Nigdy wiecej takich radnych.

Avatar

...

Styczeń 31st, 2015 at 16:26

po pierwsze świta jest” nowa” a jej skład wcale nie lepszy

Avatar

PERSON

Luty 1st, 2015 at 20:08

Panie Pawle, Mam nadzieję że ludzie obdarzą Pana zaufaniem i otrzyma Pan możliwość reprezentowania ich w radzie gminy. Proszę mieć na uwadze to że każda Pana decyzja jako radnego będzie miała swoje odzwierciedlenie w poparciu Pana w kolejnych wyborach. Swoją drogą kolejne wybory przyniosą dużo niespodzianek ponieważ wśród kandydatów na radnych i na wójta będą osoby poniżej 30 roku życia. Na nazwiska kandydatów przyjdzie jeszcze czas. Życzę Panu powodzenia w wyborach.

Avatar

Igor

Luty 1st, 2015 at 20:35

Tylko pytanie czy p Gębicz będzie miał czas dla gminy skoro dyrektorem będzie od 8-16 bo Ja uważam ,że jest to tylko lans ,zachłysnoł sie tym ,że Maciejeski kupił mu skórzany fotel zobaczymy jaki kapitał do gminy przyniesie jego krytyka to już go przerosła drwiny……

Avatar

Paweł Gębicz

Luty 1st, 2015 at 20:51

do Igor i podobnych, a co Ty …. zrobiłeś dla gminy, że ze mnie drwisz. Siedzisz gdzieś w głębokim fotelu i nawet nie masz odwagi podpisać się z imienia i nazwiska, gdzie byłeś jak trzeba było informować społeczeństwo o nieprawidłowościach w gminie, gdzie? Czemu nie stanąłeś do walki o lepsze jutro? Żałujesz, że w końcu się udało? Ja nie żałuję, może w końcu będę mieszkał w normalnej gminie a nie w skansenie.

Avatar

Gęba otwarta na oścież

Luty 1st, 2015 at 21:40

Igor, Obserwator jakaś małpiatka i pewnie jeszcze wielu zawistnych, choć bardziej leniwych i być może za mało inteligentnych, by sklecić sensowne zdanie, by wyrazić cokolwiek na forum, nie mogą znieść osobistego sukcesu Gębicza. Za mało rozumku, by zastanowić się, skąd Gębicz wziął się na stołku obok posła? Za mało inteligencji, by zrozumieć, że by tam być, trzeba było sprawdzić się wtedy, kiedy wszyscy się odwracali plecami, bo Maciejewski sukcesów politycznych nie miał? Za mało wyobraźni, by wyciągnąć wniosek, że skoro Gębicz zapracował na zaufanie człowieka, który z każdej strony może spodziewać się ataku, to świadczy tylko o jednym – stalowym kręgosłupie Gębicza, który został sprawdzony i się obronił, skoro jest tam gdzie jest?

Mam nadzieję, że nie tłumaczę „Misiom o Małym Rozumku” zbyt zawile?

No to teraz przełóżmy ten sukces Gębicza na nasz grunt.
Miał już okazję pierwszy raz pomóc i wyciągnął pomocną dłoń do Wójta. Zaniósł mu w zębach zaproszenie na otwarcie biura a nowy Wójt zachował się jak polityczny sztubak (na wiosce powiedzielibyśmy „buc”) i z nieznanych nam przyczyn z zaproszenia nie skorzystał (może jakieś imieniny były?). I tu pytanie do Obserwatora – czy tak nieroztropnie powinien zachować się nasz najlepszy Wójt?

Igor – Ty się tak nie przejmuj ciążącymi na Gębiczu obowiązkami. W końcu to on tam jest od organizowania pracy. Zorganizuje ją tak, żeby mieć czas na wszystko, co ważne. Piszesz, jakby reszta Radnych nie pracowała a tylko zajmowała się pracą dla Gminy. Jesteś aż tak naiwny, że sądzisz, że tak właśnie jest? Druga szansa na wymianę zdań w takim towarzystwie (Prezydenci okolicznych miast) szybko się Wójtowi nie trafi.

Jako jego wyborca, jestem rozczarowany postawą. Może zdobędzie się na odwagę Pan Olejniczak i wytłumaczy nam, zainteresowanym życiem Gminy, czemu zlekceważył potencjalną, być może nic nieznaczącą, ale jednak szansę, na wejście w polityczne środowisko regionu…

Avatar

absurdy gomunic

Luty 2nd, 2015 at 07:29

W pełni popieram przdmowce i zycze sukcesow Panie Pawle oraz jeszcze wiekszej konsekwencji w darzenu do celu .pozdrawiam

Avatar

Igor

Luty 2nd, 2015 at 08:20

Wybory na jesień wtedy zobaczymy,poczekamy to wszystko to kiełbasa wyborcza zdobywać głosy,nie wierze w pomoc Maciejewskiego…..

Avatar

palacz

Luty 2nd, 2015 at 14:54

niech gęba nie przesadza z Maciejewskim.Nie wszyscy kochają PiS i jego ludzi.Może Wójt jest wójtem wszystkich i nie chce się angażować w polityczne układy? Wójt będzie tam gdzie chce a nie tam z kim jest mu nie po drodze.W Radomsku i okolicach jest za dużo pisowców.
Może do jesieni się to zmieni.Oby tak się stało!!!!

Avatar

absurdy gomunic

Luty 2nd, 2015 at 15:39

„Igor” twoje wypowiedzi mnie smiesza,wlasnie pokazujesz zawisc i mentalnosc spoleczenstwa tej gminy ,nie chcieliscie Gebicza na wojta,nie chcecie na radnego to o co wam chodzi??? chyba kole w oczka to ze chlopak ma AMBICJE ,HONOR I CEL,ja osobiscie chociaz nie jestem zwolennikiem PIS to podziwiam go za indywidualizm i to ze jako jeden z niewielu potrafi soba i swoim nazwiskiem otwarcie przeciwstawic sie temu syfowi ktory siedzi w was od lat!!!

Avatar

młodamama

Luty 2nd, 2015 at 17:06

Dokładnie palacz,dodam jeszcze,że brak skorzystania z zaproszenia może mieć wiele powodów czy też zbiegów okoliczności więc nie wytykajmy mu np.braku czasu!!Mi i wielu moim znjomym podoba się,że nowy wójt jest bliżej nas,zwykłych ludzi.

Avatar

Małgorzata Felicjańska

Luty 2nd, 2015 at 17:30

Powodzenia! Paweł trzymam kciuki!

Avatar

do palacza

Luty 2nd, 2015 at 17:33

I tą niechęć go PISu nowy wojt wyraża swą miłością i zaufaniem do pana wolnickiego, który należy do…….. Pisu właśnie.
Może warto odrzucić małostkowość i przypatrzyć się człowiekowi a nie partii.
A gdyby Maciejewski nam w czymś pomógł to co w tym złego?
a tak na koniec to gdzie to umiłowanie bliźniego, serdeczność i czyste serce nowej władzy?

Avatar

wdzięczny

Luty 2nd, 2015 at 17:38

Ale macie krótką pamięć dzięki Maciejewskiemu i Gębiczowi dzieci jeździły do Konina gdzie zdobyły puchar Prezydenta Polski. Tak więc możemy napisać, że już nam pomógł a może jeszcze pomoże.

Avatar

Gęba otwarta na oścież

Luty 2nd, 2015 at 18:06

Posądzanie mnie o sympatię do PIS-u, to wielka obraza. Niejednokrotnie wypowiadałem się na tym forum i z moich wypowiedzi, uważny czytelnik mógł wywnioskować, że jestem fundamentalnym wolnościowcem i do bólu kocham racjonalizm i skalkulowany rozsądek, który każe wyciskać maksimum z warunków brzegowych, w których funkcjonujemy, jako obywatele, właściciele firm czy zatrudnieni. Mam swoje zdanie nt tzw. społeczeństwa i ubolewam, że jest to opinia tak druzgocąca, jak jest. Jak już kiedyś cytowałem znanego – „Piękny kraj tylko ludzie…”

Palaczu drogi – głęboko mam, z kim politycznie sympatyzuje Wójt. Moja wcześniejsza wypowiedź, oparta była oczywiście o warunki brzegowe – jest impreza z politykami i regionalnymi notablami. Facet, który rządzi moją Gminą, dostaje na ten event darmowy bilet, do tego ze wspomaganiem – jest Gębicz, który go wszystkim ważnym przedstawi. Na tym, warunki brzegowe tego zdarzenia się kończą. Powtórzę – sam jestem daleki od sympatyzowania z PIS, ale dla dobra Gminy, warto schylić łeb. 4 lata temu Gębicz startował z listy PIS i ja na niego zagłosowałem, mimo, że gdybym zagłosował na PIS w wyborach parlamentarnych, to moja ręka w ramach protestu, pewnie by mi odpadła. O ile dobrze znam swoje ciało:). To jest tzw. zimna kalkulacja, oparta o wnioski z warunków brzegowych. Mam nadzieję, że zrozumiale się wysławiam…

Palaczu drogi, ja nie przesadzam z Maciejewskim. Co więcej, mój racjonalizm podpowiada, że nie jest wszechmogącym, który umorzy długi Gminy Gomunice. Ale na tej imprezce, byli Prezydenci okolicznych miast, pewnie jeszcze inni liczący się w regionalnej polityce. Warto było się z nimi poznać. Mamy powiatowe drogi w Gminie, a o ich jakości nie decyduje Wójt. Po to właśnie był tam potrzebny. Zmarnował szansę, być może tylko potencjalną, ale zmarnował i obrzydzenie opcją polityczną Go nie usprawiedliwia…

Avatar

ktoś

Luty 2nd, 2015 at 20:31

Nowy wójt nie będzie się angażował w polityczne impry bo w tym czasie ma darmowy koncert .Oj Panie Olejniczak zawodzi nas Pan tyle już po wyborach a tu nic a tłumaczenie że nie wszystko naraz to porażka bo już wiele spraw dałoby się już załatwić by ludziom zaimponować i się wykazać a tu nici , żal .Popieram Pan Gębicz na radnego może on podpowie kilka dobrych rozwiązań

Avatar

Jagoda

Luty 2nd, 2015 at 20:37

Dziwne z tymi drogami, przed wyborami rozpisywano się o złym stanie naszych dróg, wtedy nikt nie raczył zaznaczyć, za które to odpowiada wójt, a za które powiat -chociaż to właśnie te drogi są w najgorszej kondycji i powiem krótko nie liczcie na to, że teraz szybko nam je powiat naprawi, muszę też zaznaczyć, że część naszego społeczeństwa wogóle nie orientuje się które to są drogi powiatowe, uważają, że wszystkie są nasze i za ich stan odpowiada wyłącznie gmina.

Avatar

niezorientowany

Luty 2nd, 2015 at 20:43

Ale przecież Pan Paweł Olejniczak też miał poparcie Pisu

Avatar

niezorientowany

Luty 2nd, 2015 at 20:51

Fajnie by było gdyby pan Paweł Gębicz wszedł do rady,na pewno poparcie polityczne pomoże w wydobyciu gminy z marazmu

Avatar

do wielu .....

Luty 2nd, 2015 at 22:20

Proponuję wynająć autobus od Płomińskiego i pojechać na wycieczkę po różnych gminach, zapewniam zobaczycie prawdziwy MARAZM ! Dziwię się niektórym- CO WY TU ROBICIE ? PO CO TU SIĘ OSIEDLALISCIE , PO CO WYBIERALISCIE MIESZKANIA W TYCH BLOKACH – BO CO BYŁY TAŃSZE NIŻ GDZIE INDZIEJ ? ŻAL I ZGROZA ŻYĆ WŚRÓD TAKICH LUDZI

Avatar

Paweł Gębicz

Luty 2nd, 2015 at 22:36

Do”do wielu..” zawsze mnie tacy „goście” intrygują same ogólniki napisz proszę konkretnie do jakich gmin, które to gminy w bliskim sąsiedztwie wyglądają gorzej od naszej, przyjacielu liczy się konkret a nie ogólniki. Co do mieszkańców gminy – ludzie tacy sami jak wszędzie.

Avatar

do p.Gębicza

Luty 2nd, 2015 at 23:21

Po pierwsze nie napisałem, że do gmin w bliskim sąsiedztwie (chociaż tu też takie są) po drugie na ogolnikach opierała się cała Pana kampania, po trzecie mój przedmówca pisząc o cyt. „wydobyciu gminy z marazmu ” również bardzo to uogólnił , a po czwarte to był komentarz do jego wpisu a nie do Pana, niech Pan zostawi ludziom swobodę i chęć wypowiedzi na dany komentarz . pozdrawiam

Avatar

Paweł Gębicz

Luty 3rd, 2015 at 05:38

do” ..do p. Gębicza” cyt. „Po pierwsze nie napisałem, że do gmin w bliskim sąsiedztwie (chociaż tu też takie są) po drugie na ogolnikach opierała się cała Pana kampania” poproszę o konkrety. Mieszkańcom zostawiam swobodę wypowiedzi, ale jeśli się coś zarzuca to proszę o konkret.

Avatar

młodamama

Luty 3rd, 2015 at 08:34

Ciekawe jakie konkrety mieli w kampani inni kandydaci na wójta!?…Skoro wygrali z „ogólnikami” Gębicza?

Avatar

absurdy gomunic

Luty 3rd, 2015 at 15:21

„do wielu” popieram pomysl wynajecia autobusu od p.Płominskiego ( bo powinnismy wspierac lokalnych przedsiebiorcow zamiast PKS z Radomska) ze w innym celu,po to by uswiadomic sobie zmiany zachodzace w sasiednich gminach np.Gorzkowice,Kamiensk,Rozprza,Dobryszyce ,Kodrab..nie mowiac juz o Kleszczowie i tamtych stronach…ludzie tam sie cos dzieje!!!am sa jakies inwestycje i zmiany i nie wazne czy z dofinansowan czy z lokalnego budrzetu…faktem jest to ze sa!!!a u nas co??? Gorzkowice maja swoj ambulans a unas nadal prywatne taxi wozi pielegniarki za nasze podatki ( i boli mnie fakt ze taxi nabija sobie swoja wlasna kieszen naszym kosztem ) rozumiem to ze w osrodku powinien byc niezalezny transport w celu jak najszybszej pomocy pacjentowi ,ale nie da sie tego rozwiazac jakos inaczej bez wynajmowania prywatnej taxowki i nabijania czyjejs kieszeni??? Panie Pawle licze na to ze wkrotce zainteresuje sie Pan tym tematem…pozdrawiam

Avatar

palacz

Luty 3rd, 2015 at 21:54

Od wielu -to niech ktoś nie narzuca swoich pomysłów innym.Szkoda ,że nie widzi co się dzieje i działo u nas. My nie jesteśmy gminami,które mają swoje inwestycje i ciągną pieniądze z Bełchatowa. Nigdy nie zrównamy się z Kleszczowem. A słowo budżet razi ale z innego powodu.Może rzeczywiście uda się kiedyś znaleźć
dla pacjentów inny środek transportu,ale prawo rynku jest takie,że wynajmujemy taki autobus,który jest tańszy.Gwarantuję,że i w gminie ten temat będzie rozważany. Są od tego radni i to tacy jakich wybraliście” nowi”

Avatar

do Palacza

Luty 3rd, 2015 at 22:49

Masz rację w tym co piszesz, ja uważam,wręcz jestem pewien,że gdyby mieszkali w tych innych gminach to też by narzekali, taka to gomunicka przywara

Avatar

absurdy gomunic

Luty 9th, 2015 at 12:29

Wy nadal nie widzicie ze taxowka dla pielegniarek w naszym osrodku to jakis absurd na skale swiatowa ??????????????? pokazcie mi druga taka gmine w ktorej jest takie cos !!!!!!!

Avatar

palacz

Luty 9th, 2015 at 15:40

Może to i absurd ,ale nie musimy się tym denerwować.Są od tego radni, wójt i pomyślą nad tym tematem.A jak kogoś to bardzo trapi niech pójdzie na sesję i się wygada co go boli.Ma prawo!A chorzy oczekują na lekarza i pielęgniarkę i nie można sobie ot tak z dnia na dzień skończyć z dowozem!

Avatar

do absurdów

Luty 9th, 2015 at 15:47

proponuje pójść do ośrodka, zapytać księgową na jakich zasadach ten przewoźnik jest rozliczany i myślę, że zaczerpnięta wiedza rozwieje twoje absurdalne myślenie a co za tym idzie ABSURDALNE WPISY !!!!!!!!!!!!!

Avatar

absurdy gomunic

Luty 13th, 2015 at 01:07

Proponuje przesledzic moje wczesniejsze wpisy w tym temacie ,ja rozumiem ze transport dla Osrodka(a tym samym dla nas pacjentow) jest wazny ,i nie da sie go zlikwidowac ot tak pstryknieciem palcem ,nalezy znlezc inne rozwiazanie niz taxowka i jako wyborca podatnik i mieszkaniec tej gminy mam prawo wyrazic swoje poglady w tym temacie ,a co do pojscia na rade lub do ksiegowej to nie mam czasu bawic sie w polityke i dociekliwosc ,sa od tego radni i wojt na ktorych glosowalem i wpisami na tym forum probuje zwrocic ich uwage na to co mnie a moze wielu z was sie nie podoba >co do absurdalnych wpisow i poraz kolejny absurdu taxowki to ” do transportu pacjentow i sluzby zdrowia sluzy pojazd przystosowany do tych celow zwany AMBULANCE! 🙂 Gorzkowice juz go maja ….pozazdroscic ! a u nas…??? Taxowka to co najwyzej MOZE ZDARZY DOWIEZC LEKARZA KTORY WYSTAWI MI AKT ZGONU 🙂

Avatar

@100%

Luty 14th, 2015 at 18:14

Może można do tych samych celów wykorzystać bus, który wozi dzieci do placówek specjalnych. Godziny wizyt lekarskich można zgrać z grafikiem busa. Przecież lekarz nie jedzie na wezwanie, tylko jest grafik wizyt w domach. Chyba że się mylę.

Avatar

absurdy gomunic

Luty 15th, 2015 at 11:52

No wlasnie ,chodzi o to aby poruszyc Wasza wyobraznie 🙂 ” Nie ma glupich pomysłów” bo byc moze jeden pomysł zaprocentuje lub poruszy do myslenia inne glowy 🙂 na tym wlasnie polega miedzy innymi współpraca społeczenstwa 🙂 @100% Dziekuje za wsparcie i pozdrawiam 🙂

Avatar

@100%

Luty 15th, 2015 at 19:18

dobra wola i chęci to powinno być priorytetem w rządzeniu a nie stwierdzenie że się nie da. Pozdrawiam

Avatar

absurdy gomunic

Luty 15th, 2015 at 23:22

Dokladnie zgadzam sie ! skoro Gorzkowicom sie udalo to znaczy ze sie da!!!!!!!!!!!!!! i takimi kategoriami powinnismy myslec 🙂 ma ktos jeszcze jakies pomysły w temacie pojazdu dla naszej sluzby zdrowia??? Zapraszam do wypowiedzi ….

Avatar

ano mam

Luty 16th, 2015 at 11:36

myślę, że sprawa pojazdu (ko i czym będzie woził ) naszych lekarzy i pielęgniarki jest już przesądzona ….. !!!!!

Avatar

gomuniczanin

Luty 16th, 2015 at 19:35

do „ano mam” Co Twym wpisem chcesz osiągnąć jest bo jest i tak ma być nic się nie da zrobić – Co to ma wnosić do zapytań „absurdy gomunic”.

Ja jako kolejny zapytam o co chodzi z tym chodzeniem po domach i zbieraniem podpisów odnośnie jakiegoś parku obok kościoła?? Czy nie ma na co pieniędzy gmina wydawać? – jak choćby można by utwardzić drogi w porozumieniu z „PKP” jest tyle obok gminy kamienia który do tego celu mógłby posłużyć. Osiedle „leśne” koło cmentarza ma utwardzone drogi, a ile jest miejsc które wymagają natychmiastowego „Remontu”- przez wielkie R – choćby Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Mikołaja Reja, Jana Kochanowskiego, Mglista, Leśna – ciekaw jestem czy jest jakaś realna szansa na skorzystanie z tej „kupy” tłucznia – który to ma być w najbliższym czasie uprzątnięty?

Avatar

mieszkaniec

Luty 16th, 2015 at 20:16

Jak ktoś kiedyś napisał Wójt musi się odwdzięczyć za poparcie z 16 listopada, nie ma nic za darmo

Avatar

Dorotka

Luty 16th, 2015 at 22:01

Dotarła do mnie osoba z kartą na Uczciwe Wybory i pana Dudę, ale nic nie wiem o parkingu przy kościele, czy może mnie ktoś oświecić

Avatar

Klementyna

Luty 16th, 2015 at 22:45

Fajny,osikany, ……tłuczeń z torów….Ludzie opamiętajcie się. Ja takich ulic nie chcę………

Avatar

fachowiec

Luty 16th, 2015 at 22:59

Jako nawierzchnia się nie nadaje, ale jako podbudowa drogi jest świetny

Avatar

absurdy gomunic

Luty 17th, 2015 at 00:34

Panie Pawle wie Pan moze cos na temat wpisu „ano mam” i tego ze pojazd dla osrodka jest juz przesadzony ??? jezeli tak to prosil bym serdecznie o jakis komentarz lub sprostowanie w tej sprawie .Dziekuje i Pozdrawiam

Avatar

Paweł Gębicz

Luty 17th, 2015 at 08:02

Niestety nie posiadam wiedzy na temat taxi ośrodka, różne rzeczy słyszałem, ale ponieważ tylko słyszałem nie wypowiadam się. Jak już pisałem dzielenie się informacją jest głównym aczkolwiek nie jedynym powodem dla którego ubiegam się o funkcje Radnego. Może któryś z obecnych Radnych będzie uprzejmy zamieścić post na ten temat.

Avatar

absurdy gomunic

Luty 17th, 2015 at 00:45

do ” gomuniczanin ” i ” fachowiec” Panowie a ten tluczen PKP sprezentuje gminie za free??? jak tak to pewnie ze brac !!!!!!!!!!!!! POPIERAM

Avatar

absurdy gomunic

Luty 17th, 2015 at 10:01

Jednak najlepiej szukac informacju u żródła.Dziekuje za odp.i trzymam kciuki za Pana kandydature w wyborach uzupełniajacych .mam nadzieje ze bedac juz radnym zwróci Pan uwage na temat pojazdu dla osrodka .pozdrawiam

Avatar

obserwatorka

Luty 17th, 2015 at 12:47

Panie Pawle, zastanawia mnie fakt, iż w Komisji Wyborczej jest Pan Lech. Jest to mąż Pani Elżbiety Lech, czy to jest zgodne z prawem wyborczym?Nie dziwi mnie nawet fakt, iż w komisji zasiadają członkowie KW Pawła Olejniczaka, rodzice tych członków. Niestety tak było jest i będzie i ktoś ma na to ogromny wpływ, a społeczeństwo powinno jeszcze bardziej patrzeć władzy na ręce. Niestety nie mogę na Pana głosować, nad czym ubolewam. Zastanawia mnie fakt, iż żadna z Pań nie wypowiedziała się na forum, a przecież Pan zapraszał do dyskusji (chyba, że coś przeoczyłam). Jestem ciekawa jaki program maja obie kandydatki, skoro tak chętnie kandydują w wyborach uzupełniających. No chyba nie kandydują dla chęci wzbogacenia się, ale dla chęci zrobienia czegoś dla naszej gminy. Jestem ciekawa wyniku wyborów i myślę, że wiele osób ma się czego bać jak Pan wygra, czego życzę z całego serca. Naszej gminie potrzeba takich społeczników, takich inicjatyw jak ten blog i nie tylko. Panie Pawle do roboty po wygranych wyborach, a Wy wyborcy, którzy jesteście uprawnieni do głosowania pokażcie klasę i zagłosujcie na Gębicza. Trzeba w końcu zmienić mentalność ludzi, urzędników, radnych no i mam nadzieję, że nasz Pan Wójt powoli wyprowadzi gminę z tego marazmu. Nie uczyni z naszej gminy Kleszczowa, ale małymi kroczkami będzie podążał ku dobremu.

Avatar

Aneta

Luty 17th, 2015 at 13:25

INFORMACJA

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks Wyborczy (Dz. U. Nr 21 poz. 112 z późń. zm.) podaje się do publicznej wiadomości skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Gomunicach, siedziba: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gomunicach, ul. Słowackiego 12:

Przewodnicząca: Urszula WLAŹLAK KWW PAWŁA GĘBICZA
Z-ca Przewodniczącego: Zenon Ryszard MANDZIJ- WÓJT GMINY GOMUNICE

Członkowie: Grażyna Ewa WROŃSKA KWW JOLANTY CEBULSKIEJ
Ewa Wioletta SMUŻYŃSKA KWW PAWŁA OLEJNICZAKA
Anna Józefa JASKULSKA WÓJT GMINY GOMUNICE
Marta Paulina JAKUBOWSKA WÓJT GMINY GOMUNICE
Katarzyna Beata GROBEL WÓJT GMINY GOMUNICE

Avatar

obserwatorka

Luty 17th, 2015 at 13:44

Do Anetki, Gminna Komisja Wyborcza w Gomunicach jaka jest jej rola?

Avatar

obserwatorka

Luty 17th, 2015 at 14:32

Dzięki Anetko, zadałam pytanie Anecie. Czy to jedna i ta sama Pani? Widać tak. Używajmy tego samego Podpisu. Szybka odpowiedź z twojej strony, a teraz poczekajmy na wyniki wyborów. Niech wygra Pan Gębicz.

Avatar

ktoś

Luty 17th, 2015 at 16:00

Oczywiście że P Gębicz jest w tych wyborach jedynym kandydatem , który się nadaje do pełnienia funkcji społecznej , posiada wiedzę i doświadczenie czego nie możemy oczekiwać od pozostałych kandydatek

Avatar

do Aneta

Luty 17th, 2015 at 16:31

widzę, że tak rodzinnie w tej komisji będzie: p. Jakubowska, p. Grobel,
/szwagierki/ ho, ho …..

Avatar

ciekawy

Luty 18th, 2015 at 08:06

Mówiąc o zaciskaniu pasa na sesji,niech góra zacznie od siebie.

Dodaj komentarz

  • Jan: Ta pogotowie nie trafi ????to co nie mają świateł w samochodzie ,ps już widzę te tłumy spaceru [...]
  • Ula: Wójt to ma pomysly [...]
  • Józef: Zachowanie typowo kodziarski nic dodać nic ująć [...]
  • Fredi: To jak nauczy się suahili to w Gomunicach będziemy mówić tak Habari ya Siku!: Dzień dobry! [...]
  • Kierowca "ERKI": Argument że pogotowie nie dojedzie to bzdura.. Jeździmy na nawigacji, plus mamy latarki i naprawd [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 232413Gości razem:
  • 11Gości dzisiaj:
  • 2398Gości miesięcznie:
  • 101Gości dziennie:
  • 1Goście obecnie online: