Urodziny bloga

11 Lut 2015

Minął pierwszy rok funkcjonowania mojego bloga. Inicjatywa okazała się sukcesem –

 • blisko 24 000 wejść na stronę;
 • kilkuset stałych czytelników;
 • wiele spraw z życia gminy, o których dzięki blogowi, dowiedzieli się mieszkańcy.

To wszystko w ciągu zaledwie 12 miesięcy. Z tej okazji pragnę podziękować wszystkim tym, którzy go współtworzą. Zarówno czytającym, jak i piszącym posty. Dzięki blogowi, każdy kto tylko chce, może dopomóc zmieniać Gminę – w końcu wszyscy go czytają i każdy może opisać swoją inicjatywę i podpowiedzieć ciekawe rozwiązania.

Nie myli się ten, kto nic nie robi. I ja też popełniłem kilka błędów kształtując to miejsce. Największy z nich, to ten gdy po przegranych wyborach na Wójta, gdy moje emocje sięgnęły zenitu a moje samopoczucie, dalekie było od ideału, wylała się „łyżka dziegciu” – posty puszczone bez moderowania, które mogły dotknąć niektóre osoby. Po czasie, gdy emocje już opadły, posty zostały usunięte, ale „mleko się rozlało” i część osób może mieć do mnie żal.

Pragnę z tego miejsca, wyrazić głębokie ubolewanie, nad tym co się stało i przeprosić, jeżeli ktoś poczuł się dotknięty.

Błędem była również zapowiedź zamknięcia bloga i wycofania się z życia Gminy. Zapewniam Państwa, że podejmę każdą rozsądną inicjatywę, by nadal funkcjonować w życiu naszej małej społeczności. Bloga nie zamknę – przez szacunek dla tych, którzy szukają tutaj informacji i informacją się dzielą. Ponadto, to moje hobby.

Paweł Gębicz

5 komentarzy to Urodziny bloga

Avatar

gęba otwarta na oścież

Luty 11th, 2015 at 17:01

To ja podsumuję ten rok, cytatem z Sir Winstona Churchilla – „Sukces bierze się z marszu od klęski do klęski, bez utraty entuzjazmu”

Avatar

@100%

Luty 11th, 2015 at 18:18

Brawo Paweł! Smutni i rozgoryczeni zawsze będą krytykować, ale mają gdzie

Avatar

palacz

Luty 12th, 2015 at 12:16

A ja nadal twierdzę,że wybory czy do nich deleguje partia ,czy komitety są uczciwe,ale Ci co z uczciwością mają mało do czynienia stają się podejrzliwi i zakłamani w swoich osądach zwłaszcza ,że wybór nie idzie po ich myśli.Ale ludzie maja wybierać i głosować na tego kogo chcą,A niektorzy w komisji w czasie wyborów zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadali , arogancko i niekulturalnie.

Avatar

palacz

Luty 12th, 2015 at 13:07

Nie tak pisałem.Wszyscy członkowie komisji zachowują się kulturalnie a jedna osoba ma zawsze swoje uwagi. Pisałem o niej wczoraj proponując nie delegowanie jej do jakiejkolwiek komisji. Wprowadza bałagan i zakłamanie! Proszę nie przeinaczać mojej treści!Ludzie z komisji nigdy nie zachowywali się arogancko wprost przeciwnie,grzecznie i z kulturą.Proszę to umieścić na blogu.

Avatar

taaaa

Luty 12th, 2015 at 14:58

Panie palacz….z czym do ludzi? Z naiwności nasze społeczeństwo wyrasta na szczęście.
Można by tu wymieniać kilka ciekawostek z kilku poprzednich wyborów, ale dowodów nie mam i szkoda czasu na takie czcze dyskusje.
Metod wpływania na wyniki wyborów jest sporo. Do prac komisji nie mam uwag.
Na szczęście wynik obecnego Wójta był tak miażdżący że nawet ilość wydanych pełnomocnictw nie pomogła.

Podejrzliwości nauczyła nas poprzednia władza. Ufać im, to raczej głupota i nieodpowiedzialność.

Dodaj komentarz

 • Jan: Ta pogotowie nie trafi ????to co nie mają świateł w samochodzie ,ps już widzę te tłumy spaceru [...]
 • Ula: Wójt to ma pomysly [...]
 • Józef: Zachowanie typowo kodziarski nic dodać nic ująć [...]
 • Fredi: To jak nauczy się suahili to w Gomunicach będziemy mówić tak Habari ya Siku!: Dzień dobry! [...]
 • Kierowca "ERKI": Argument że pogotowie nie dojedzie to bzdura.. Jeździmy na nawigacji, plus mamy latarki i naprawd [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

 • 232109Gości razem:
 • 11Gości dzisiaj:
 • 2094Gości miesięcznie:
 • 102Gości dziennie:
 • 0Goście obecnie online: