Zaproszenie do dyskusji

12 Lut 2015

Jakiego wyboru dokonają mieszkańcy okręgu nr 4? Jakie argumenty przeważą i jaka będzie frekwencja?

Oto kluczowe pytania, na które brak w dniu dzisiejszym odpowiedzi.

Sądzę, że blog może stać się miejscem jeszcze bardziej otwartym. Otwartym również dla pozostałych kandydatów, ubiegających się o funkcję Radnego. Dlatego też, zapraszam Panią Jolantę Cebulską i Panią Elżbietę Lech, do zaprezentowania swoich przemyśleń oraz planów związanych z pełnieniem funkcji Radnego. Zapewniam, że umieszczę cały tekst, który otrzymam, bez najmniejszej korekty. Myślę, że Wyborcy chętnie zapoznają się z taką informacją. Wpisy proszę przesłać w formie komentarza, najpóźniej do 20-stego lutego. We wpisie proszę umieścić swój nr telefonu, abym mógł się skontaktować i potwierdzić, że wpis pochodzi właśnie od Pań – nr telefonu nie będzie publikowany.

Jako pierwszy, pragnę odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego ja biorę udział w wyborach?

Główne przesłanie, to dzielenie się informacją – społeczeństwo obywatelskie, to społeczeństwo świadome.

W dzisiejszych czasach, mało kto ma czas na chodzenie na posiedzenia Komisji Gminnych, czy branie udziału w sesjach Rady Gminy. Dzięki blogowi, wielu z Państwa ma możliwość zdobycia informacji na temat tego, co dzieje się w naszej Gminie. Radny, będąc osobą biorącą czynny udział w życiu Gminy, ma dostęp do pełnej wiedzy na temat tego, co dzieje się w Gminie. Tą wiedzą, będę chciał się z Państwem dzielić. Oczywiście pojawią się głosy, że będę przeszkadzał Wójtowi – ale takie myślenie jest błędne i bardzo naiwne – sam poparłem P. Olejniczaka, w walce o fotel Wójta, przed II turą wyborów.

Zapewniam – jako Radny, będę wspierał wszystkie pozytywne działania, mające na celu poprawę  życia mieszkańców Gminy Gomunice.

 

 

2 komentarze to Zaproszenie do dyskusji

Avatar

@100%

Luty 12th, 2015 at 19:38

Nie łudź się Paweł że któraś z Pań wypowie się na forum. Ja osobiście cieszę się że można tu poczytać co ciekawego dzieje się na sesjach. Powodzenia, szkoda że nie mogę głosować.

Avatar

@100%

Luty 17th, 2015 at 17:18

Żeby brać udział w dyskusji trzeba najpierw mieć coś mądrego do powiedzenia. Niektórzy chcą tylko podnosić rękę i brać kasę.

Dodaj komentarz

  • a dlaczego: a dlaczego w Gertrudowie. czyzby chodziło zeby się ukryć na końcu świata i zeby nikt nic nie wi [...]
  • Czystość: To czy jest czysto czy nie to zależy od tych ktorzy dany teren zamieszkują, wystarczy zeby każdy [...]
  • Nowy: Zawiodłem się panie wójcie , czas na zmianę aby nie było za późno ,apropo jak widzę Pana na [...]
  • do Kasi Znudzony: Najgorsze, że jaśnie panujący traktuje mieszkańców jak ciemny lud, natomiast pytanie - jak moż [...]
  • Znudzony: Super pomysł! W wielu gminach ciągle widać ludzi porządkujących teren i jest tam czysto, a ludz [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 205557Gości razem:
  • 63Gości dzisiaj:
  • 4639Gości miesięcznie:
  • 329Gości dziennie:
  • 1Goście obecnie online: