Zaproszenie do dyskusji

12 Lut 2015

Jakiego wyboru dokonają mieszkańcy okręgu nr 4? Jakie argumenty przeważą i jaka będzie frekwencja?

Oto kluczowe pytania, na które brak w dniu dzisiejszym odpowiedzi.

Sądzę, że blog może stać się miejscem jeszcze bardziej otwartym. Otwartym również dla pozostałych kandydatów, ubiegających się o funkcję Radnego. Dlatego też, zapraszam Panią Jolantę Cebulską i Panią Elżbietę Lech, do zaprezentowania swoich przemyśleń oraz planów związanych z pełnieniem funkcji Radnego. Zapewniam, że umieszczę cały tekst, który otrzymam, bez najmniejszej korekty. Myślę, że Wyborcy chętnie zapoznają się z taką informacją. Wpisy proszę przesłać w formie komentarza, najpóźniej do 20-stego lutego. We wpisie proszę umieścić swój nr telefonu, abym mógł się skontaktować i potwierdzić, że wpis pochodzi właśnie od Pań – nr telefonu nie będzie publikowany.

Jako pierwszy, pragnę odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego ja biorę udział w wyborach?

Główne przesłanie, to dzielenie się informacją – społeczeństwo obywatelskie, to społeczeństwo świadome.

W dzisiejszych czasach, mało kto ma czas na chodzenie na posiedzenia Komisji Gminnych, czy branie udziału w sesjach Rady Gminy. Dzięki blogowi, wielu z Państwa ma możliwość zdobycia informacji na temat tego, co dzieje się w naszej Gminie. Radny, będąc osobą biorącą czynny udział w życiu Gminy, ma dostęp do pełnej wiedzy na temat tego, co dzieje się w Gminie. Tą wiedzą, będę chciał się z Państwem dzielić. Oczywiście pojawią się głosy, że będę przeszkadzał Wójtowi – ale takie myślenie jest błędne i bardzo naiwne – sam poparłem P. Olejniczaka, w walce o fotel Wójta, przed II turą wyborów.

Zapewniam – jako Radny, będę wspierał wszystkie pozytywne działania, mające na celu poprawę  życia mieszkańców Gminy Gomunice.

 

 

2 komentarze to Zaproszenie do dyskusji

Avatar

@100%

Luty 12th, 2015 at 19:38

Nie łudź się Paweł że któraś z Pań wypowie się na forum. Ja osobiście cieszę się że można tu poczytać co ciekawego dzieje się na sesjach. Powodzenia, szkoda że nie mogę głosować.

Avatar

@100%

Luty 17th, 2015 at 17:18

Żeby brać udział w dyskusji trzeba najpierw mieć coś mądrego do powiedzenia. Niektórzy chcą tylko podnosić rękę i brać kasę.

Dodaj komentarz

  • Jan Wiśniewski: Widziałem zdjęcia na FB u Wójta. Jedno wspólne wejście do mieszkań socjalnych. Pytanie kto bę [...]
  • Paweł Gębicz: Sprawa Kanalizacji z pewnością jeszcze wróci. Sprawa "kasy" w mojej ocenie nie istnieje z prostej [...]
  • Powstały z kolan: Panie Pawle, nie odniesie się Pan do upublicznionej przez Wójta korespondencji email z Panem Dawid [...]
  • Mieszkanka gorszych Gomunic: Dlaczego ulice w naszej gminie przypominają uzębienie człowieka, który nie dba o higienę jamy u [...]
  • abc: Oczywiście. Pasy przeciwpożarowe i zagrożenie upadku drzewa na sieć trakcyjną. Niestety nasze p [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 184245Gości razem:
  • 49Gości dzisiaj:
  • 1883Gości miesięcznie:
  • 116Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online: