Zaproszenie do dyskusji

12 Lut 2015

Jakiego wyboru dokonają mieszkańcy okręgu nr 4? Jakie argumenty przeważą i jaka będzie frekwencja?

Oto kluczowe pytania, na które brak w dniu dzisiejszym odpowiedzi.

Sądzę, że blog może stać się miejscem jeszcze bardziej otwartym. Otwartym również dla pozostałych kandydatów, ubiegających się o funkcję Radnego. Dlatego też, zapraszam Panią Jolantę Cebulską i Panią Elżbietę Lech, do zaprezentowania swoich przemyśleń oraz planów związanych z pełnieniem funkcji Radnego. Zapewniam, że umieszczę cały tekst, który otrzymam, bez najmniejszej korekty. Myślę, że Wyborcy chętnie zapoznają się z taką informacją. Wpisy proszę przesłać w formie komentarza, najpóźniej do 20-stego lutego. We wpisie proszę umieścić swój nr telefonu, abym mógł się skontaktować i potwierdzić, że wpis pochodzi właśnie od Pań – nr telefonu nie będzie publikowany.

Jako pierwszy, pragnę odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego ja biorę udział w wyborach?

Główne przesłanie, to dzielenie się informacją – społeczeństwo obywatelskie, to społeczeństwo świadome.

W dzisiejszych czasach, mało kto ma czas na chodzenie na posiedzenia Komisji Gminnych, czy branie udziału w sesjach Rady Gminy. Dzięki blogowi, wielu z Państwa ma możliwość zdobycia informacji na temat tego, co dzieje się w naszej Gminie. Radny, będąc osobą biorącą czynny udział w życiu Gminy, ma dostęp do pełnej wiedzy na temat tego, co dzieje się w Gminie. Tą wiedzą, będę chciał się z Państwem dzielić. Oczywiście pojawią się głosy, że będę przeszkadzał Wójtowi – ale takie myślenie jest błędne i bardzo naiwne – sam poparłem P. Olejniczaka, w walce o fotel Wójta, przed II turą wyborów.

Zapewniam – jako Radny, będę wspierał wszystkie pozytywne działania, mające na celu poprawę  życia mieszkańców Gminy Gomunice.

 

 

2 komentarze to Zaproszenie do dyskusji

Avatar

@100%

Luty 12th, 2015 at 19:38

Nie łudź się Paweł że któraś z Pań wypowie się na forum. Ja osobiście cieszę się że można tu poczytać co ciekawego dzieje się na sesjach. Powodzenia, szkoda że nie mogę głosować.

Avatar

@100%

Luty 17th, 2015 at 17:18

Żeby brać udział w dyskusji trzeba najpierw mieć coś mądrego do powiedzenia. Niektórzy chcą tylko podnosić rękę i brać kasę.

Dodaj komentarz

  • Jan: Ta pogotowie nie trafi ????to co nie mają świateł w samochodzie ,ps już widzę te tłumy spaceru [...]
  • Ula: Wójt to ma pomysly [...]
  • Józef: Zachowanie typowo kodziarski nic dodać nic ująć [...]
  • Fredi: To jak nauczy się suahili to w Gomunicach będziemy mówić tak Habari ya Siku!: Dzień dobry! [...]
  • Kierowca "ERKI": Argument że pogotowie nie dojedzie to bzdura.. Jeździmy na nawigacji, plus mamy latarki i naprawd [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 232109Gości razem:
  • 11Gości dzisiaj:
  • 2094Gości miesięcznie:
  • 102Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online: