Wybory 1 marca wyniki

1 mar 2015

Wyniki Wyborów – nieoficjalne

Gratuluje pani Cebulskiej i życzę powodzenia

1. Jolanta Cebulska – 59

2. Ela Lech – 39

3. Paweł Gębicz – 34

Dziękuję wszystkim którzy na mnie głosowali.

Paweł Gębicz

36 komentarzy to Wybory 1 marca wyniki

Avatar

Halina

marzec 1st, 2015 at 18:17

Ludziska idźcie na wybory, bo później znów będziecie żałować

Avatar

@100%

marzec 1st, 2015 at 20:14

O której będą wyniki?

Avatar

Jurek

marzec 1st, 2015 at 20:38

Dzisiaj

Avatar

@100%

marzec 1st, 2015 at 21:33

To jest chore społeczeństwo. Wyprowadza się!

Avatar

mieszkaniec

marzec 1st, 2015 at 21:41

Ta gmina dąży do samozagłady

Avatar

gomuniczanin

marzec 1st, 2015 at 21:50

ja pierdziu, co za ludzie, ech szkoda słów!!!!!

Avatar

Eryk

marzec 2nd, 2015 at 08:27

Gdyby Gębicz nie startował to nasza Ela byłaby w Radzie, wszystko przez Pana

Avatar

ktoś

marzec 2nd, 2015 at 08:49

a co reprezentuje wasza Ela ? Program jej czego dotyczy ?

Avatar

jaca

marzec 2nd, 2015 at 09:30

uwaga stara gwardia czyha, to ich mały sukces…

Avatar

Anonim

marzec 2nd, 2015 at 10:29

taki mały pstryczek dla obecnej władzy…

Avatar

zorientowana

marzec 2nd, 2015 at 12:58

Widać,że ” Wasza” a nie nasza Ela ,bo przegrała!.To nie była wina Pana Gębicza .Skąd wiecie jakby nie startował Gębicz kto jak by głosowałł? Może wielu na naszą JOLĘ.Sprawy rodzinne zostawcie w domu.A gęba otwarta na oścież nich nikomu nie mówi jak robić .Gomunice ma też mądrych ludzi i pod czyjeś dyktando nie będą glosować. Własnie się obudzili i wiedzą co się dzieje!

Avatar

gęba otwarta na oścież

marzec 2nd, 2015 at 15:06

Zorientowana – ja mówię o tych, którzy nie idą. I będę darł gębę na śmierdzących obywatelskich leni, którzy mają w tyle los własnego obejścia.
Z Twojej wypowiedzi wynika, że mądrzy to ta 60-tka, która głosowała na 3 kadencję Radnej. Zapewniam Cię, że będę się uważnie przyglądał poczynaniom tej Pani. Zauważę i napiszę o każdym jej odważnym wystąpieniu na Radzie. Obawiam się jednak, że się nie doczekam. Za dużo zależności zawodowej, żeby wychyliła nos. Będzie grzecznie podnosić łapkę, kiedy Wójt zechce. Tyle zdziałali, ci wg Ciebie obudzeni wyborcy…

Avatar

menda

marzec 2nd, 2015 at 15:50

Zorientowana niezorientowana.Lepiej sie zorientuj. Ludzie ktorzy tak głosowali. .Mocherowe berety.

Avatar

menda

marzec 2nd, 2015 at 16:05

Zorientowana jest niezorientowana.

Avatar

menda

marzec 2nd, 2015 at 16:07

Panie Gebicz dlaczego jest tak zle.Nigdzie pana nie wybrali.

Avatar

menda

marzec 2nd, 2015 at 16:09

Kto cenzuruje wpisy?

Avatar

menda

marzec 2nd, 2015 at 16:11

Faktem jest ze pan Gebicz pisze do siebie.

Avatar

kleryk niedoszły

marzec 2nd, 2015 at 21:18

Z dziejów Apostolskich (28,17-27) św. Paweł:
Trafnie rzekł Duch Święty do ojców waszych przez proroka Izajasza:
„Idź do tego ludu i powiedz:
Usłyszycie dobrze, ale nie zrozumiecie,
i dobrze będziecie widzieć, a nie zobaczycie.
Bo otępiało serce tego ludu.
Usłyszeli niechętnie i zamknęli oczy,
aby przypadkiem nie zobaczyć oczami
i uszami nie usłyszeli,
i nie zrozumieli sercem i nie nawrócili się,
i abym ich nie wyleczył”

Avatar

Mieszkanka

marzec 2nd, 2015 at 23:14

Panie Gębicz prawda jest brutalna ale czas ją w końcu napisać…. Podjął Pan już kilka prób w staraniach o fotel wójta nie udało się, radnym też Pan nie został, więc rozumiem że po tych porażkach wyciągnie Pan jakieś wnioski i skończy z polityką gminną. Jak widać za wysokie progi…. choć jak widzę nic Pana to nie nauczyło. Może warto zająć się czymś zupełnie innym, np.inną branżą lub jeżeli nadal za cel stawia sobie Pan władzę, spróbować swoich sił w sąsiednich gminach

Avatar

Pawel Gębicz

marzec 3rd, 2015 at 05:52

Jak z pewnością „mieszkanka” zauważyła z polityką gminną jeszcze nie zacząłem bo nie jestem radnym ani Wójtem, a co będzie za 4 lata tego nikt nie wie, może będę brał udział w następnych w wyborach, może nie.
Z pewnością gdybym zamknął bloga i przestał interesować się tym co dzieje się w Gminie nie jeden by się ucieszył. Odnośnie władzy – władza sama w sobie nigdy nie była dla mnie celem, tylko chęć zmian na lepsze.

Avatar

taki tam

marzec 3rd, 2015 at 19:18

Wszyscy tak zajęci są wyborami, że nie wiedzą jak nowy Wójt wywiązuje się z oszczędności ! Zatrudnia nowych pracowników na wyższych stanowiskach z wysokim wynagrodzeniem , stwarza referaty i nowych kierowników a zwalnia trzech zwykłych roboli, chyba będą dalsze zwolnienia bo zamiast oszczędności będą zaległości ! ha ha wszyscy u władzy są po tych samych pieniądzach, obudzą się wyborcy z ręką w nocniku!

Avatar

Mieszkanka

marzec 3rd, 2015 at 21:07

I chce się Panu znowu startować za 4 lata? Po co? Szkoda nerwów, zdrowia… A dodatkowo będzie Pan musiał poprawiać działania obecnego wójta, co na pewno nie uda się zrealizować w ciągu całej kadencji, tak jak i nowemu wójtowi odbudować tego co namieszał stary. Jest Pan obecnie Dyrektorem Biura Poselskiego więc myślę że takie stanowisko jest w pełni zadowalające. Ja wiem jest Pan ambitny, ale same chęci zmian na lepsze nie wystarczą. Pamiętam Pana oba programy wyborcze jako kandydata na wójta. Byłam na spotkaniach przedwyborczych, które Pan organizował i przyznam nie przekonał mnie Pan do siebie.Zapyta Pan pewnie dlaczego lub powie że każdy ma prawo do własnego wyboru, owszem, ale proszę pamiętać, że cele które Pan stawiał nie były realne do zrealizowania, a dodatkowo „grał” Pan wyjątkowo nie fair oczerniając starego wójta (choć nie byłam jego zwolenniczką). Mógł Pan pokazać się od innej lepszej strony tak jak to zrobił Pan Olejniczak i proszę zobaczyć potrafił pierwszy raz kandydować na stanowisko i od razu osiągnąć sukces. A co do bloga nikt nie zmusza Pana by go zamknąć, bo dzięki niemu wielu dowiaduje się co dzieje się w naszej gminie

Avatar

Paweł Gębicz

marzec 3rd, 2015 at 21:19

1. Co będzie za 4 lata nie wiadomo.
2. Nigdy nie oczerniałem byłego Wójta jako człowieka, bo jako człowiek zawsze twierdziłem, że to swój chłop, natomiast zarzucałem mu niekompetencję i brak wizji rozwoju gminy.
3. Sukces pana Olejniczaka został zbudowany na podwalinach moje pracy, życzę mu sukcesów i zrealizowania planów.
4. Cieszę się że martwi się Pani o moje zdrowie, ale nie potrzebnie. Odrobina adrenaliny zawsze się przyda.

Avatar

takie tam też

marzec 3rd, 2015 at 21:45

Też uważam że niedopuszczalne jest milczenie o zmianach w urzędzie. Zwolniony został wieloletni pracownik któremu do emerytury/zasiłku brakuje roku lub dwóch. Wiecie co myślę o takich reformach…
Człowiek pracował w świątki piątki i niedziele. Nikomu krzywdy nie zrobił, w ogóle fajny chłop… I niech mi tu nikt nie mówi o oszczędnościach. Bo jest kasa na dodatki dla nowych kierowników i dla nowego sekretarza???.
Coś mi tu śmierdzi zemstą.

Avatar

do mieszkanki

marzec 3rd, 2015 at 21:54

były Wójt taki, p. Gębicz taki a p. Oliejniczak według mnie zwykły karierowicz, póki co robiący to, co robi się najprościej, każdy by tak potrafił …..

Avatar

Andrzej M.

marzec 4th, 2015 at 10:19

do „mieszkanki” Gębicz jest roztropny, bowiem jest napisane
Słowa Ewangelii według św. Łukasza (Łk 12,13-21)
„Pewnemu zamożnemu człowiekowi dobrze obrodziło pole. I rozważał sam w sobie: Co tu począć? Nie mam gdzie pomieścić moich zbiorów. I rzekł: Tak zrobię: zburzę moje spichlerze, a pobuduję większe i tam zgromadzę całe zboże i moje dobra. I powiem sobie: Masz wielkie zasoby dóbr, na długie lata złożone; odpoczywaj, jedz, pij i używaj! Lecz Bóg rzekł do niego: Głupcze, jeszcze tej nocy zażądają twojej duszy od ciebie; komu więc przypadnie to, coś przygotował? Tak dzieje się z każdym, kto skarby gromadzi dla siebie, a nie jest bogaty przed Bogiem. ”
Gębicz został wyautowany i nie myśli nad tym co będzie za 4 lata, nie snuje dalekosiężnych planów.
Teraz natomiast nadszedł czas patrzenia nowej władzy na ręce, Gębicza podobnie jak Sewerynka nie ma na scenie, zostawcie ich w spokoju, oni na ten czas się nie liczą.
Pytanie które się nasuwa – kiedy będzie upubliczniony audyt gminy. I czy nie zamienił Stryjek siekierki na kijek.

Avatar

mieszkaniec

marzec 4th, 2015 at 12:50

A co do nowego sekretarza to czy gdzieś ukazała się informacja na temat konkursu -cytat:Od 1 września 2013 r. do polskiego systemu prawnego wchodzą nowe zasady powoływania niektórych pracowników samorządowych. Zgodnie z nowelizacją wprowadzoną ustawą z dnia 10 maja 2013 r. o zmianie ustawy o pracownikach samorządowych oraz niektórych innych ustaw, od tej daty zmieniają się zasady procedury powoływania sekretarzy w jednostkach samorządu terytorialnego.Zgodnie z nowym brzmieniem art. 5 w/w aktu prawnego, w urzędzie gminy, starostwie powiatowym i urzędzie marszałkowskim tworzy się odpowiednio stanowisko sekretarza gminy, powiatu i województwa. Nabór kandydatów na wolne stanowisko sekretarza przeprowadza się nie później niż w ciągu 3 miesięcy od zwolnienia stanowiska. Obsadzenie stanowiska sekretarza nie może nastąpić w drodze powierzenia pełnienia obowiązków. Od 1 września 2013 r. pracownikowi samorządowemu nie będzie można powierzyć, nawet na okres do 3 miesięcy w roku kalendarzowym, wykonywanie innej pracy niż określona w umowie o pracę, zgodnej z jego kwalifikacjami – oczywiście w odniesieniu do stanowiska sekretarza w konkretnej jednostce samorządu terytorialnego. Nowością jest zatem zlikwidowanie stosowanej powszechnie zasady wyboru sekretarzy w ramach tzw. „wewnętrznego naboru”, a zatem z pominięciem procedury konkursowej. Takie rozwiązanie było bowiem wysoko niestosowne i rodziło szereg podejrzeń co do rzetelności wyboru pracownika na przedmiotowe stanowisko. Mając na celu przejrzystość zasad zatrudniania w administracji publicznej, ustawodawca zdecydował się na wprowadzenie odpowiedniej procedury konkursowej również i w tej materii. A i pochodzenie nowego radcy prawnego również budzi wątpliwości

Avatar

@

marzec 4th, 2015 at 13:12

Dla mnie to tu są same nie spełnione ambicje,dobrze że są zwolnienia skoro niektórzy nie dają sobie rady pozatrudniani na siłę …

Avatar

OBSERWATOR

marzec 4th, 2015 at 14:01

Uważam że, WÓJT robi dobrze wymieniając ludzi którzy brali pieniądze za 2 etaty amało robili lub siedzieli po to by odbębnić 8 godzin.WÓJCIE rob co masz robić bo za 4-lata czytelnicy tego BLOGA będą cię rozliczać.

Avatar

niezorientowany

marzec 4th, 2015 at 16:43

możecie napisać kto brał kasę za dwa etaty, ciekawy temat?

Avatar

do obserwatora

marzec 4th, 2015 at 17:10

proponuję zacząć edukację, zwłaszcza zasady pisowni- ortografii, myślę, że należy zacząć od „O „.

Avatar

@100%

marzec 6th, 2015 at 08:30

Bo my uwielbiamy stawiać na obcych, byle nie dać szansy swojemu. Patrz przykład Gębicza

Avatar

Terminator

marzec 6th, 2015 at 11:07

Hej ludziska co za wybór mam nadzieje, że pani J.C. pokaże przez 4 lata co potrafi, ha ha ha szkoda że nie pan Gębicz….ale i tak pan wygrał ,rozbił pan tą świtę hmmm mógł pan jeszcze rozbić świtę ośrodkową dla większości mieszkańców to pan jest tym wygranym, może za cztery lata pan zwycięży,ludziska wreszcie przejrzą na oczy…….chyba , że ciemnogród nadal będzie trwał w stereotypach, panie pielegniarki w białych pelerynach będą paradowały w białych pelerynach po sklepach …,żenada…a na rowery i po pacjentach w plenery…….Panie Pawle jest pan zwycięzcą !!!!!!!

Avatar

Arabella

marzec 6th, 2015 at 11:12

Tak pan Gębicz pokazał klasę , proszę sie nie przejmować dla większości mieszkańców jest pan bohaterem…za 4 lata się uda…..pani J.C. juz podziekowaliśmy hmmm gdyby wiekszosć głosowała na pewno pan by wygrał,a tak to cóż sie spodziewać się po blokach ha ha ha

Avatar

Morda Jeża

marzec 6th, 2015 at 11:16

Ech ludkowie w morde Jeża kogo żeście wybrali …..4 lata siedzenia i brania kasy ….ludzkiej kasy…..a tyle osób nie ma pracy hmmm a pani J.C. gaża w pożal się…….Ośrodku i jeszcze z kasy gminnej no no…..bravo ludziska ….dobrze ,że pan Paweł otworzył niektórym oczy na oscież

Avatar

Taka gmina

marzec 6th, 2015 at 16:42

Trzeba eksportować obcych jak ludziska w gminie słabe.

Dodaj komentarz

  • smieci: czy cos już wiadomo o cenach smieci na ten rok u nas, bo są gminy gdzie od paru lat oplaty nie ros [...]
  • Gomunice: Nasz pan wielmozny P. O. Zatrudnia tylko ludzi po znajomość nawet spojrAc na referat komunalny kob [...]
  • Gomunice: Brawo wojcie za to co robisz ale jednocześnie nie myśląc że przez te twoje inwestycje gmina jest [...]
  • Poinformowany: Połowa to zawsze więcej niż nic.. To raz, dwa to jest dotacja nie prezent.. Czy zawsze musi się [...]
  • Poinformowany: Oczywiście, na profilu Pana Wójta jest stosowna informacja [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 299000Gości razem:
  • 36Gości dzisiaj:
  • 1602Gości miesięcznie:
  • 66Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online: