Wybory na Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej- sondaż gminny

21 Kwi 2015

Pozwoliłem sobie na zamieszcznie ankiety- sondażu poparcia kandatury na Urząd Prezydenta. W końcu wybory już 10 maja.  Nie będę ukrywał, że jestem ciekaw kogo najbardziej obdarzą zaufaniem czytelnicy bloga. Zachęcam do udział w głosowaniu. Ankieta znajduja się pod licznikem odwiedzin.

41 komentarzy to Wybory na Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej- sondaż gminny

Avatar

Hania

Kwiecień 21st, 2015 at 23:33

Ten Gębicz to jest jednak Gość, zawsze coś wymyśli.

Avatar

Gomunice2

Kwiecień 21st, 2015 at 23:51

Dobry pomysł z tą ankietą.

Avatar

Stefan

Kwiecień 22nd, 2015 at 14:18

Jak można głosować na Komoroskiego, który podpisał usawy podwyższające podatki i wiek emerytalny
TVN zrobił swoje

Avatar

Zulu Gula

Kwiecień 22nd, 2015 at 15:12

Paweł Kukiz – Pierwszy Obywatelski Prezydent Polski! Ma mój głos.

Avatar

myślący ekologicznie

Kwiecień 22nd, 2015 at 19:06

NA NIKOGO NIE MAM FAWORYTA TO CO NAM PROPONUJĄ TO BAGNO KTÓRE PCHA SIĘ DO KORYTA . NAJWAŻNIEJSZE ABY PO NIE WYGRAŁO BO TO OZNACZAĆ BĘDZIE ŻE POLSKI JUZ NIE MA -SPRZEDANA

Avatar

Gomunice2

Kwiecień 22nd, 2015 at 21:37

Paweł Kukiz nie gości zbyt często w TV.Nie jest zapraszany,bo mówi rzeczy niewygodne dla rządzących.Posłuchajcie go w internecie np.na YOU TUBE.To naprawdę mądry człowiek i chyba nie zależy mu na karierze, bo ją już miał jako piosenkarz.Myślę,że warto na niego głosować.

Avatar

warto posłuchać:

Kwiecień 23rd, 2015 at 16:42

Avatar

Zulu Gula

Kwiecień 23rd, 2015 at 17:22

Avatar

Gordaanbarf

Kwiecień 24th, 2015 at 14:21

Ida wybory 2015. Polska potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim wyjdźcie z domu i zagłosujcie. 60% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko jedno kogo tylko nie na tych którzy rządzą nami od ćwierćwiecza. Potrzebny jest nam prezydent nie uwikłany w zadne uklady. Wklejajcie to na swoim FB, w komentarzach, gdziekolwiek się da. Wykorzystajmy potęgę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 – Wszystko tylko nie ci którzy rządzą nami od ćwierćwiecza. !

Avatar

Gomunice2

Kwiecień 24th, 2015 at 22:25

Popieram i dziwię się,że jeszcze są ludzie,którzy deklarują oddanie głosu na Bronisława Komorowskiego.Chyba telewizja na dobre wyprała im mózgi.

Avatar

@100%

Kwiecień 25th, 2015 at 20:59

złą władzę wybierają ci co na wybory nie idą. Koniec chamstwa, cwaniactwa i oligarchii w Polsce!!!

Avatar

gęba otwarta na oścież

Kwiecień 26th, 2015 at 10:51

Z zaciekawieniem obserwuję sondaż w naszej mikrospołeczności. W tym krótkim wpisie, chciałbym odnieść się do Siedmiu Wspaniałych, którzy do tej pory oddali głosy na obecnego Prezydenta, przez niektórych świadomych obywateli, zwanego Bronkiem Kłamczuchowskim. Na potwierdzenie zasadności tego wydawałoby się obraźliwego przekręcenia nazwiska, załączam dowód:
Tak wyglądała budowa obwodnicy Inowrocławia w dniu „wizytacji” Bronka i chwilę po wizycie:
https://www.youtube.com/watch?v=zo0yBhkTzPw&feature=iv&src_vid=-ganhAHlAkk&annotation_id=annotation_1398350267
Wyobraźcie sobie drodzy Wspaniali w liczbie Siedmiu, że tak właśnie wygląda zarządzanie Polską. Macie jeszcze czas, żeby przemyśleć swój wybór. Otwórzcie umysły! Jest kilku wartościowych kandydatów, którzy nie robią z gęby szmaty…

Avatar

@100%

Kwiecień 26th, 2015 at 12:15

tak właśnie wygląda jego prezydentura. Prowizoryczny plac budowy. Przecież to jego inwestycja. A idioci będą na niego głosować

Avatar

gęba otwarta na oścież

Kwiecień 26th, 2015 at 17:33

Kolejny ósmy pasażer Nostromo, zagłosował na Bronka. Proszę Was – uzasadnijcie swój wybór, jestem szczerze ciekawy, co Wami kieruje…

Avatar

Halina

Kwiecień 26th, 2015 at 20:06

Zagłosują na Bronka bo:
1. Podniósł mi podatki
2. Dzięki niemu mogę pracować do śmierci
3. Podniósł Vat
4. Dzięki niemu zabrali mi pieniądze z OFE
wybaczam mu to wszystko ,bo powstało 200 000 nowych miejsc pracy a to że w administracji to szczegół

Avatar

gęba otwarta na oścież

Kwiecień 26th, 2015 at 22:25

Halino,
Uważaj, głosujący na Bronka mogą potraktować serio Twoją wypowiedź i jeszcze ogłoszą Cię Bronkosławioną:)

Avatar

gomuniczanka

Kwiecień 27th, 2015 at 14:54

Zagłosuję na Bronisława Komorowskiego i nikomu nic do tego.Wiem,że nie zwycięży Duda ,bo to tylko jest obłuda!! Nie lubię PiSu !!!

Avatar

@100%

Kwiecień 27th, 2015 at 19:49

pani H.W. tylko rymuje. A tu nie ma się z czego cieszyć

Avatar

gęba otwarta na oścież

Kwiecień 27th, 2015 at 19:53

Napisz mi proszę Gomuniczanka – odpowiada Ci obecna sytuacja gospodarcza w Polsce? Pracujesz w administracji państwowej, czy wytwarzasz dochód narodowy? Jakie argumenty za BK poza „bo tak”, możesz położyć na stole, by uzasadnić swój wybór.
Pytania są na serio, nie mają ośmieszać i dyskredytować – bardzo chcę zrozumieć, czym tacy ludzie jak Ty się kierują.
Pierwszy argument przeciwko innej opcji – nie lubię PiSu, bo obłuda, jak najbardziej racjonalny. A pozostali kandydaci spoza rządzących nami od 25 lat? Oni też są obłudni? Nie lubisz ich?
Liczę na dalszą dyskusję z Tobą…

Avatar

Zulu Gula

Kwiecień 27th, 2015 at 21:29

a co dało PO 🙁 zapewne wszystko co obiecało. Naiwniacy

Avatar

OBSERWATOR

Kwiecień 28th, 2015 at 16:33

Panie Gębicz proszę o sprawdzenie tej infomacji ? Sekretarka Sewerynka zostala zwolniona z pracy z naruszeniem KODEKSU PRACY,sprawę z WÓjtem wgrała w sądzie pracy i będzie BARDZO wysokie odszkodowanie ,czy już wiadomo jak duże ?
P.S.Proszę sprawdzić i poinformować CIEMNOGRÓD?

Avatar

gomuniczanka

Kwiecień 28th, 2015 at 16:37

Kazdy ma swoje zdanie i prawo do wybotu prezydenta.Szkoda tylko,ze nie spostrzega sie,ze w naszej gminie jest tylu poetow a dzis ich nikt nie pamieta jak rymowali glosujac za zmianami w gminie,.glosuj jak chcesz ,nie masz wplywu na wybór innych i to jest demkkracja.

Avatar

Anonim

Kwiecień 28th, 2015 at 17:52

Gomuniczanko, to co napisałaś nie jest odpowiedzią na moje pytania. Oczywiście zgadzam się z Tobą (już drugi raz), że każdy ma swoje zdanie i prawo głosu. I znowu masz rację – tak to jest demokracja. Ja chciałbym poznać tajniki Twojego sposobu dochodzenia do przekonania, że najlepszym wyborem w nadchodzącym głosowaniu, jest BK. Ponownie proszę Cię o odpowiedź na moje pytania.

Avatar

@100%

Kwiecień 28th, 2015 at 18:54

do gomuniczanki. Wierszokleci czy poeci, bo to róźnica znaczna. Takie rymy częstochowskie słychać w każdej wiosce.
Komorowski i cała jego banda okrada nas, dziwię się ludzią, którzy tego nie widzą.

Avatar

xyz

Kwiecień 28th, 2015 at 18:58

Każdy wójt,burmistrz czy prezydent ma prawo zatrudnić nowa sekretarkę,takie prawo!! To po pierwsze, a po drugie zwolnienie tej pani to nawet nie obowiązek,bo po tym co robiła i jak się zachowywała(nieuprzejmie to delikatnie powiedziane) to czysta ludzka przysługa dla nas petentów!!

Avatar

do obserwatora

Kwiecień 28th, 2015 at 21:35

Nigdy nie miała stanowiska sekretarki, sprawy nie wygrała, sprawa jest odroczona, a to,że ta pani odszkodowanie CHCE to prawda, ale to już w rękach sędziego jakie ono będzie i czy wogóle będzie .

Avatar

gomuniczanka

Kwiecień 29th, 2015 at 08:17

Ludziom pisze sie w liczbie mnogiej przez om.Dyskusja zbedna i niecelowa.

Avatar

gęba otwarta na oścież

Kwiecień 29th, 2015 at 19:49

Gomuniczanka, to doskonały przykład partyjnego żołnierza omamionego strachem o własny zadek, ewentualnie ogłupiona przez mainstream, bezwolna istota. Nie ma argumentów za Bronkiem, ale będzie na niego głosować. Dlaczego? Wersje są dwie:
1. Gomuniczanka żyje z naszego Państwa. Nie jest w jej interesie oddawanie pieniędzy w ręce obywateli. Jeżeli Oni sami będą decydować o tym, na co je wydać, armia urzędasów przestanie być potrzebna. Jeżeli prawo będzie proste i nie będzie miejsca na interpretacje urzędnicze, armia urzędasów przestanie być potrzebna. Jeżeli zostaną uwolnione zawody, znikną tysiące pozwoleń, które w Polsce są już praktycznie na wszystko, armia urzędasów przestanie być potrzebna. 600tys. takich żołnierzy + ich rodziny.
2. Gomuniczanka to poczciwa kobieta, ale ogłupiona przez mainstreamowe media. Tacy ludzie, to żelazny elektorat jedynie słusznych dwóch obozów partyjnych. Jedni straszą drugimi, wywołując w ludziach święte przekonanie, że nie ma wyboru.

Nie wiem, który portret psychopolityczny pasuje do naszej Gomuniczanki, ale na pewno któryś pasuje. Tymczasem w tych wyborach jest alternatywa. Jest Korwin, który jest moim faworytem. Wiem, wiem, zaraz polecą argumenty, że kocha Putina, Hitlera, podstawiać nogę kulawym i gwałcić kobiety. Nie każdy musi rozumieć, że ta krótka charakterystyka, to wielka manipulacja. Kto nie rozumie i nie chce zrozumieć, ma do wyboru kolejnego wolnościowca – Grzegorz Braun. Zupełnie nie moja bajka ideologiczna, ale w tej walce idzie przede wszystkim o gospodarkę, a na nią Braun ma poglądy praktycznie takie same, jak JKM. Jest jeszcze Kukiz, Kowalski. JEST ALTERNATYWA.

Mechanizm jest prosty – na kandydatów dwóch nibyzwalczających się obozów partyjnych PO i PIS, zagłosuje 12mln ludzi. 3mln zagłosują na tych, którzy faktycznie chcą pomóc szaremu Polakowi. Zostaje 15mln obywateli, którzy święcie wierzą, że ich głos nic nie zmieni. Oni są jak świnie w rzeźni, gdzie jedna mówi do drugiej – dzisiaj będą robić pasztet. A druga odpowiada – nie interesuję się polityką.

Pamiętaj – nie idąc na wybory 10 maja zachowujesz się, jak ofiara, która straciła instynkt samozachowawczy i ukształtowana przez media, zrezygnowała z walki o swoje. Zrobili z Ciebie bezwolne zwierzę do pracy, z której urzędasy a nie Ty, czerpią korzyści. Wmówili Ci, że Twój głos nic nie zmieni. Są na tyle skuteczni, że Ty głęboko wierzysz w to, że Twój głos nic nie zmieni. Obudź się, 6-7 mln takich jak Ty może sprawić, że złapiemy przyczółek, do naprawiania naszej Ojczyzny!!!

Avatar

@100%

Kwiecień 30th, 2015 at 08:11

do gomuniczanki. A demokracja, czy demkkracja. O polskich znakach nie wspominając

Avatar

gomuniczanka

Kwiecień 30th, 2015 at 15:13

W slowie demokracja nie ma bledu ortograficznego po prostu przy pisaniu zamiast jednej litery k naciskajac wpadly dwie ale 100 procentowy to winien nie robic błędow.

Avatar

Halina

Maj 1st, 2015 at 06:13

Avatar

Paweł

Maj 1st, 2015 at 07:41

Wszystkie Pawły głosują na Pawła

Avatar

@100%

Maj 1st, 2015 at 14:38

Gimnazjaliści w Gomunicach uczyli się, jak głosować. Super pomysł!. Ponoć wygrał Duda, a tuż za nim uplasował sìę Korwin

Avatar

Znalezione w Sieci

Maj 1st, 2015 at 23:39

Avatar

do @100%

Maj 1st, 2015 at 23:40

Ten pomysł realizowany jest od kilku lat, nie jest to nic nowego …

Avatar

warto posłuchać:

Maj 2nd, 2015 at 23:41

Avatar

Dzięki

Maj 3rd, 2015 at 08:42

w imieniu KORWINa, dzięki za poparcie!!!

Avatar

@100%

Maj 5th, 2015 at 21:24

super debata była, szkoda że Pan prezydent się nie pojawił. Byłem pewien że się wystraszy.

Avatar

Aktoreczka

Maj 6th, 2015 at 13:29

Nie rozumiem kto jeszcze może glosować na Komorowskiego.. chyba ktoś skrajnie durny.

Avatar

Igor

Maj 7th, 2015 at 21:05

Nie rozumiem jak można powielać to co juz jest ,dajmy szanse człowiekowi kory deklaruje to co straciliśmy wcześniejsze emerytury,kto z nas jej doczeka umowy śmieciowe to jest pierwszy fundament do budowania Państwa ,głosujmy na Dudę ja ryzykuje nie chcę kolejnych oszołomów co ośmieszają ten kraj.

Avatar

gęba otwarta na oścież

Maj 8th, 2015 at 20:41

Jako Polak świadomy swoich praw i obowiązków wynikających z bycia obywatelem tego pięknego kraju, którym rządzą farbowane mendy, wzywam Was – czytelników, do wypełnienia niedzielnego obowiązku wobec Ojczyzny. Dostałem w moją otwartą ze zdziwienia gębę, od naszego Społeczeństwa nie raz. Nie tylko przy okazji ostatnich wyborów lokalnych, w których to jak wiemy i widzimy na co dzień, by nie zmieniło się nic, zmieniło się bardzo wiele. Przestańcie patrzeć w sondaże i zacznijcie samodzielnie myśleć, macie całą sobotę na to, by przeglądać internety w poszukiwaniu fałszowania rzeczywistości, przez jedynie słusznych kandydatów, promowanych przez telewizyjny ściek.

Apel do tych, co widzą co się dzieje – porozmawiajcie w swoich rodzinach, wytłumaczcie tym, którzy ufają TV, że jest inaczej. Namówcie tych, którzy są zniechęceni, by poszli i zagłosowali. Niby nic, ale 5 milionów nic nieznaczących głosów może zdziałać dużo więcej niż nic. Pierwszy z 5 milionów nic nieznaczących głosów, jest w jednym z domów w Gomunicach. Czujecie to ciśnienie…?

Wszystkim nam życzę, by w poniedziałek główny ściek, trąbił o sensacji i obrzucał antysystemowego kandydata, który ośmielił się wejść do II rundy błotem. Czekam na to już ćwierć wieku, jako świadomy wyborca. Pamiętajcie, w niedzielę to preludium. Ma wypaść okazale, bo główna rozgrywka o wolność czeka nas jesienią…

Dodaj komentarz

  • Asia do zadowolonego: A skąd taka wspaniała wiadomość -gdzie o tym napisali [...]
  • zadwolony: Najważniejsze, ze mamy pieniążki na Wojska Polskiego :) małymi krokami do przodu ! :) [...]
  • !!!: Sporny artykuł opublikowany na portalu internetowym twojegomunice.pl ma wydźwięk nieprzychylny dl [...]
  • absurdy Gomunic: Żałosne jest to że mieszkańcy po raz kolejny dają się zmanipulowac,może to już taka przypad [...]
  • Paweł Gębicz: Jak w Gomunicach będzie ładnie to wtedy zastanowię się i może odpuszczę, póki co jest jeden w [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 238352Gości razem:
  • 7Gości dzisiaj:
  • 1910Gości miesięcznie:
  • 87Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online: