Frekwencja i Gmina

12 Maj 2015

Zakończyła się I tura wyborów na Urząd Prezydenta RP

Serdecznie gratuluje wszystkim którzy poszli i zagłosowali na swojego kandydata

Wysoka frekwencja jest sukcesem w Gminie Gomunice, myślę nieskromnie , że mam w tym swój mały udział warto wiedzieć, że w naszej pięknej gminie mamy najwyższą frekwencje w powiecie 39,08% .

Moja Komisja Obwodowa mieści się w Urzędzie Gminy – który poddawany  jest „ociepleniu” – dawno w Urzędzie nie byłem i powiem szczerze wybór tak smutnego przygnębiającego koloru nie ożywi szarej rzeczywistości Gomunic. Kolor ten w moim odczuciu jest zimny i zniechęcający do wejścia do środka .

Ciekaw jestem, kto wybrały tak szałowy kolor. Dla przykładu więzienie w Piotrkowie ma żywsze kolory niż nasza gmina, a byłem pewien, że kolory będą tak ładna jak na blokach, no cóż praca to praca.

frekwencja 2015

4 komentarze to Frekwencja i Gmina

Avatar

gęba otwarta na oścież

Maj 12th, 2015 at 08:36

Ponad 15mln Polaków nie poszło do urn. Jako społeczeństwo kończymy się. Ludzie są ubezwłasnowolnionymi manekinami a sukces tych, którzy nami sterują polega na tym, że te manekiny, nie mają sobie nic do zarzucenia. Ci którzy idą, to też w 2/3 bezmyślna masa, którą spełnienie obywatelskiego obowiązku, zwalnia z myślenia na kogo i dlaczego oddaje głos.
W tych wyborach ujawnił się tzw. elektorat protestu. Ja bardzo chciałbym wierzyć, że Kukiz, który porwał tłum swoją bezinteresownością i patriotycznymi hasłami, nie zmarnuje tego potencjału. Tylko że to żółtodziób, a po drugiej stronie stoi armia cynicznych cwaniaków. Jeżeli nie porozumie się z resztą (Korwin, Braun, Kowalski, Wilk), okaże się że to był jednorazowy fajerwerk. Wierzę, że nie zaślepi go wiara we własny sukces i podejdzie do sprawy na chłodno. Ja chciałbym poznać program, bo póki co poza wykrzyczanym „Polsko idziemy po Ciebie” i „TVN kłamie”, to mało konkretnie jest.

A co do JOW, które podobno są lekiem na całe zło. Przy tych wynikach, które mieliśmy w I turze, 20% elektoratu Kukiza, nie byłoby w sejmie w ogóle reprezentowane. Przy takiej „inteligencji” narodu, to nam jest potrzebna monarchia. Pomarzyć dobra rzecz…

Avatar

pedek

Maj 12th, 2015 at 18:48

pewnie gmina powinna mieć wszystkie kolory tęczy, wtedy było by gdzie chodzić na pochody, po co jechać do Warszawy

Avatar

do pedek

Maj 13th, 2015 at 07:03

Pedek spokojnie Andrzej by na to nie pozwolił

Avatar

xyz

Maj 20th, 2015 at 16:11

A nam(mojej rodzinie i znajomym) bardzo się te kolory podobają!Elegancko,nowocześnie,z klasą…

Dodaj komentarz

  • bezrobotna: A ja z innej beczki wiem że ktoś zbieral podpisy by wrócimy autobusy mpk w niedziele i święta c [...]
  • do przedstawiciel: jak nie strach! wynika z tego,że jak nie podniose ręki tak jak trzeba ,to na swoim terenie nic ni [...]
  • Przedstawiciel: Układziki albo są albo szybką powstaną. Chcesz ulicę, oświetlenie, chodnik dla swoich wyborcó [...]
  • zdegustowany: A ja mam pytanie do większości, powtarzam większości radnych/ bo 3 może 4 by się znalazło tak [...]
  • KLUB RADNYCH: Przykro nam ale uchwały proponowane przez nasz klub nie uzyskały poparcia większości rady i nie [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 167537Gości razem:
  • 34Gości dzisiaj:
  • 2733Gości miesięcznie:
  • 117Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online: