Zlikwidowano Komunalkę

25 Cze 2015

Głos 006.1 (mp3cut.net) Rada Gminy podjęła uchwałę o likwidacji ZGK.

już niedługo szersza relacja

 

32 komentarze to Zlikwidowano Komunalkę

Avatar

@100%

Czerwiec 25th, 2015 at 17:16

ciekawe kto przejmie obowiązki komunalki. A może kogoś przeniosą do UG ?

Avatar

do P. Pawła

Czerwiec 25th, 2015 at 18:57

Panie Pawle nie wiem, czy Pan dysponuje nagraniem z dzisiejszej sesji, jeżeli tak, to dobrze by było zamieścić całe wystąpienie P. Zagorowicza, P. Wójta i …..jeszcze jednego pana, pana …Przewodniczącego Rady Gminy. Prawdę mówiąc pokazał na co go stać! Tragedia !!!

Avatar

Paweł Gębicz

Czerwiec 25th, 2015 at 21:04

Z uwagi, że dysponuję tylko nagraniem dźwięku. Postaram się zamieścić stenogram z najciekawszych momentów sesji, ale to trochę potrwa.

Avatar

do @100%

Czerwiec 26th, 2015 at 11:04

Ale w gminie powstały referaty i tam już jest dużo ludzi.Wykaże się KIEROWNIK REFERATU KOMUNALNEGO, OCHRONY ŚRODOWISKA, ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO i cały zespół.może trochę teraz popracują no i kierownik referatu organizacyjnego (odebranie telefonu to chyba za mało z pewnością na wynagrodzenie kierownika)bo przecież za coś trzeba brać pieniądze a nie tylko za przychodzenie do pracy.

Avatar

Igor

Czerwiec 26th, 2015 at 20:25

Widać,że nie którzy osiągneli wiek emerytalny to niech zwolnią miejsca innym a nie grzeją stołki ,widać że wójt konkretnie i dobrze bo oto chodziło!!!

Avatar

Dziwna

Czerwiec 26th, 2015 at 21:40

Na emerytury wyslac obibokow.

Avatar

realista

Czerwiec 27th, 2015 at 00:13

Ty naprawdę jesteś ,,DZIWNA”.Bardzo jestem ciekawy jak mądruś wójt ogarnie teraz sprawy,którymi do tej pory zajmowali się ludzie znajacytemat gospodarki komunalnej.Oj panie wójcie-nie tędy droga!!!!!!

Avatar

Dziwna

Czerwiec 28th, 2015 at 20:16

Nie ma ludzi niezastapionych. Realista pewnie tam pracowal albo ktos z rodziny.

Avatar

realista

Czerwiec 29th, 2015 at 01:01

Mylisz się,bo od kilkunastu lat nie mieszkam w Gomunicach i jest mi obojętne jak dalej będzie wyglądało Wasze życie pod rządami nowej władzy. Jak słucham wypowiedzi pana przewodniczącego rady,to cieszę się że nie jest reprezentantem mojej miejscowości-wstyd i całkowity brak kultury-słoma z butów całymi snopkami wychodzi!!!Mam jeszcze pytanie do pana radnego Urbańskiego-co z lojalnością pani radnej,którą tak pan promował w ostatnich wyborach?

Avatar

@

Czerwiec 29th, 2015 at 09:37

No niestety w naszej gminie ,jak ktoś dobrze robi to piszą że mu słoma wystaje ale jak brniemy w marazm to dobrze niektórzy zapominają co mówią na początku mieli leczyć gmine z marazmu a teraz krytykują .

Avatar

FMG

Czerwiec 29th, 2015 at 12:23

Panie Pawle a może tak trochę wyjaśnień z Pańskiej strony jak to było z likwidacją FAMEGu w Radomsku i ze zwolnieniami pracowników. Dlaczego Pan dostał wypowiedzenie,kto się obawiał by Pan pozostał. Obserwuję te wpisy i widzę samą złość i nienawiść. Jedni piszą o kulturze bez kultury,drudzy widzą wszystko to czego u siebie nie zauważają,etc.

Avatar

Pawel Gębicz do FMG

Czerwiec 29th, 2015 at 15:32

1. Fameg nadal działa i ma się coraz lepiej
2. Z Famegu odszedłem sam i poszedłem na zastępstwo za moją żonę uczyć w Drzewniaku
3. Nie widzę złośći w komentarzach tylko rozgoryczenie, przez które przelewa się szara rzeczywistość.
4. Mój temat do likwidacji ZGK ma się tak jak miód do kaszanki.
ale pozdrawiam FMG i życzę optymizmu, zacznijmy od siebie i ile kto może dobrego niech wniesie w naszą wspólnote.

Avatar

Gomunice

Lipiec 11th, 2015 at 19:06

Widzę że spokojnie tu Znowu Mam pytanie Czemu na naszej wsi nie ma Dino, Biedronki albo Netto?

Avatar

do Gomunice

Lipiec 14th, 2015 at 11:39

Nie ma,bo u nas muszą zarobić miejscowi byznesmeni-sklepikarze, daja takie ceny,że śmiech na sali i dlatego pół Gomunic jeździ do Kamieńska na zakupy.

Avatar

Gomunice2

Lipiec 14th, 2015 at 13:51

Bardzo dobrze by było,żeby była Biedronka i plac targowy z prawdziwego zdarzenia.

Avatar

do "Biedronkowiczow "

Lipiec 15th, 2015 at 17:41

Proszę lokalizację : placu targowego/ z prawdziwego zdarzenia/ czyli dużego,pokaznego i Biedronki.A tak na marginesie to ceny na rynkach wcale nie różnią się od tych sklepowych, to tylko mentalność ludzi (zwłaszcza na wsiach ) dalej podpowiada, że tam jest taniej a to bzdura!

Avatar

Anna

Lipiec 15th, 2015 at 21:20

Pan Paweł Gębicz mówił o placu targowym i nie tylko, miał wiele propozycji, znał środowisko ale woleliście wybrać obcego,który nie patrzy na dobro zwykłych szarych ludzi…

Avatar

Gomunice

Lipiec 16th, 2015 at 19:15

Zgadzam się z przedmowcami Panie Pawle proszę założyć wątek Co należy u nas zrobić? Może władza przeczyta i coś się ruszy

Avatar

Fan Harcerstwa

Lipiec 17th, 2015 at 14:25

Mamy nowego Wójta pewnie ma mnóstwo pomysłów, tylko cyka się jeszcze, bo na razie tylko niszczy: wyciął drzewa, zlikwidował Komunalkę, zniszczył place zabaw a Ci którzy je budowali musieli się tłumaczyć w prokuraturze, a to dopiero pierwszy rok urzędowania.
Może nie jestem obiektywny, ale jakoś nie widzę zmian na lepsze.

Avatar

Anonim

Lipiec 17th, 2015 at 14:35

Ci ,którzy zeznawali w prokuraturze nie budowali .To Oni są odpowiedzialni za taki stan rzeczy.

Avatar

do anonim

Lipiec 17th, 2015 at 14:44

Tak na pewno pani sołtys z Chrzanowic budował plac zabaw.

Avatar

do: do "Biedronkowiczów"

Lipiec 17th, 2015 at 17:22

No bez przesady-miejsca u nas jest dosyć- i na plac targowy(z prawdziwego zdarzenia) i Biedronkę.A od decyzji- GDZIE – mamy nowe władze. A co do cen, to różnic nie widzi chyba tylko ten, co ma dużo pieniędzy, albo liczyć nie umie.

Avatar

adnelom

Lipiec 17th, 2015 at 17:26

Był taki jeden co chciało zrobić plac targowy, ale mieszkańcy jego wizję gminy odrzucili,więc po co wracać do tematu.

Avatar

Gomunice

Lipiec 17th, 2015 at 20:40

Wszystko można zorganizować jak się chce Jeżdżąc po powiecie widzę, że można postawić sklep (np. Dino) w łąkach. Co do cen to podam przykład banan w „biedrze” 3,49 a u nas 5,5. Ma korzyść sklepu „B” przemawia fakt że są tam świeże produkty, bo schodzą na bieżąco, a u nas w większości sklepów śmierdzi i muchy na wszystkim siadają, a ekspedientki nie wiedzą do czego służą rękawiczki Pozdrawiam gomuniczan 🙂

Avatar

Gomunice

Lipiec 17th, 2015 at 20:44

Wie może ktoś kiedy budynek koło Millennium przestanie straszyć swą brzydotą ? Wieść gminna niesie, że miało być centrum rehabilitacji, a tu ani widu ani słychu

Avatar

@

Lipiec 17th, 2015 at 21:29

Ha ha chyba chcecie zeby Gs pana Krokowicza zbankrutował i gdzie bedzie radna pracować ona nie dopuści do tego….

Avatar

do adnelom

Lipiec 17th, 2015 at 21:45

Też uważam,że temat już był,ale Paweł został „olany”.Teraz napawajmy się widokiem wójta i jego modnego looku na wszystkich uroczystościach szkolno-gminno-kościelnych,bo wcześniej tego nie mieliśmy.Na razie to by było na tyle…

Avatar

JA

Lipiec 17th, 2015 at 23:42

Stonki niech sobie budują w Portugalii i tam sprzedają swój wątpliwej jakości towar. W dużych miastach ludzie już się o tym przekonali, dlatego mamy teraz ekspansję stonki na Wiochy. Jestem Polakiem kupuje w polskich sklepach. Co do placu targowego po jaką choler…. nam potrzebne są inwestycje w kanalizację , drogi, chodniki bo tu mamy duże potrzeby.

Avatar

do anonima

Lipiec 17th, 2015 at 23:45

Jeżeli anonim to ta sama osoba, która się kiedyś przedstawiła, to muszę przyznać, że wiedza w danym temacie żadna. przykryte jest to, że w społeczeństwie polskim jest tyle oportunizmu , złości i głupiej zawiści , nie chcę nikogo ani bronić, ani popierać, ale wiem,że błąd popełniono, uważam, że nieumyślnie, ale wiem też Napewno , że place zabaw niekoniecznie trzeba było rozbierać czy przenosić za remizy,można było załatwić to inaczej, jednak takiego oto wyboru dokonała nasza nowa władza. Na mój nos uważam, że bardziej chodziło o zrobienie większego szumu wokół tej speawy. No cóż trzeba zrobić show, to się robi !!!

Avatar

do adneloma

Lipiec 18th, 2015 at 00:06

Warto wracać do tematu,bo to ważny temat dla wszystkich.

Avatar

do ja

Lipiec 20th, 2015 at 00:56

popieram, ją również kupuję w naszych sklepach, naszą żywność i daję zarobić naszym ludziom, Ci, którzy chcą marketów, proszę bardzo „Dino” – rzut kamieniem, „Biedronka” – też niedaleko, więc nie wyszukujcie problemów , których nie ma,zajmijcie się wazniejszymi sprawami , które dzieją się na waszych oczach.

Avatar

do do ja

Lipiec 20th, 2015 at 08:32

A jakie to sprawy dzieją się na naszych oczach, oświeć mnie proszę bo dla mnie nic się nie zmieniło
Antoni

Dodaj komentarz

  • Poinformowany: Połowa to zawsze więcej niż nic.. To raz, dwa to jest dotacja nie prezent.. Czy zawsze musi się [...]
  • Poinformowany: Oczywiście, na profilu Pana Wójta jest stosowna informacja [...]
  • I co ???: chce zaznaczyć, że mamy połowe pieniązków i to zasługa pracownika który siedzi nad wnioskami [...]
  • Asia do zadowolonego: A skąd taka wspaniała wiadomość -gdzie o tym napisali [...]
  • zadwolony: Najważniejsze, ze mamy pieniążki na Wojska Polskiego :) małymi krokami do przodu ! :) [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 259026Gości razem:
  • 20Gości dzisiaj:
  • 414Gości miesięcznie:
  • 56Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online: