1 września – rozpoczęcie roku szkolnego i 76 rocznica wybuchu II Wojny Światowej

1 Wrz 2015

1 września jak co roku z dzieckiem byłem na rozpoczęciu roku szkolnego. Podczas przemówienia pan Wójta pochwalił się inwestycjami w szkole (łazienki, ogródek ekologiczny, wykonano również bezpieczną nawierzchnie pod częścią placu zabaw przy przedszkolu – od strony bloków) w sumie wydano łącznie ponad 200 000 złotych.  Chcąc być obiektywnym muszę dodać, że remont łazienek był planowany już od dawna (mam na myśli poprzednią władzę). Wszystko super – tak jak wielokrotnie pisałem na dzieciach nie wolno nigdy oszczędzać, a szkoły nie należ traktować jako koszt, lecz jako inwestycję. A teraz łyżka dziegciu –  zlikwidowano ZAJECIA Z GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ- jest to bardzo zła wiadomość, gimnastyka korekcyjna to podstawa dla dzieci mających problem z wadą postawy, płaskostopiem itp. Warto wiedzieć, że w ubiegłym roku na zajęcia z gimnastyki korekcyjnej uczęszczało ok. 50 dzieciaków a drugie tyle nie załapało się na zajęcia. Mam nadzieję, że gimnastyka korekcyjna zostanie przywrócona – bo cóż nam po inwestycjach materialnych jak będziemy mieli „krzywe społeczeństwo”. Wszystko w rękach radnych – bo to oni dzielą pieniądze.

4 komentarze to 1 września – rozpoczęcie roku szkolnego i 76 rocznica wybuchu II Wojny Światowej

Avatar

tylko do moderatora

Wrzesień 1st, 2015 at 16:02

Panie Pawle myślę, że nie o wszystkim jeszcze Pan wie, znacznie więcej zajęć i godzin zniesiono i ograniczono , ale o tym rodzice dowiedzą się z czasem ….. pozdrawiam

Avatar

Anonim

Wrzesień 1st, 2015 at 22:44

A o czym myślisz,o jakich zajęciach…powiedz. ciekawe co radni za te zaoszczędzone na dzieciach fundusze zrobią. W naszej gminie jak w naszej Ojczyźnie. masz dziecko jedz na korekcyjna prywatnie….nie stac Cię martw się albo pisz do Wójta. Moze przychyli sie do Twojej prosby. Mielismy jux wojta ktory nie sluchal zapragnelismy zmian .moze trzeba wojtowi pokazac ze nie tu nalezy w oswiacie oszczedzac. W sumie za 3 lata wybory….

Avatar

Anonim

Wrzesień 4th, 2015 at 21:41

Za trzy lata wybory i do trzech razy sztuka, panie Pawle. Myślę, że trzeci raz będzie sukcesem.

Avatar

Paweł Gębicz

Wrzesień 5th, 2015 at 18:33

Do anonim. Nie myślę o tym. Teraz mam na głowie kampanię Posła Maciejewskiego, jeśli wszystko pójdzie dobrze to na Koninie i jabłkach się nie skończy. Liczę na udział i wdzięczność mieszkańców.

Dodaj komentarz

  • Piotr: Powiedzcie mi czy człowiek, który zmienia poglądy jak rękawiczki może być wiarygodny i uczciwy [...]
  • Rudy Rydz: Super [...]
  • Gęba otwarta na oścież: Do Anonima, wybacz chłopie nie mogłem się oprzec:) https://www.youtube.com/watch?v=LqAkLnZ4BTI [...]
  • Czystość: To czy jest czysto czy nie to zależy od tych ktorzy dany teren zamieszkują, wystarczy zeby każdy [...]
  • Nowy: Zawiodłem się panie wójcie , czas na zmianę aby nie było za późno ,apropo jak widzę Pana na [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 205752Gości razem:
  • 258Gości dzisiaj:
  • 4834Gości miesięcznie:
  • 329Gości dziennie:
  • 8Goście obecnie online: