W sobotę uczniowie mieli wolne

7 Wrz 2015

Jak podaje portal radomsko.naszemiasto.pl  Wolny dzień w szkołach odwołany… przez skargi czy błędy? Zachęcam do lektury

www.radomsko.naszemiasto.pl/artykul/gmina-gomunice-wolny-dzien-w-szkolach-odwolany-przez-skargi,3501921,art,t,id,tm.html

19 komentarzy to W sobotę uczniowie mieli wolne

Avatar

rodzic

Wrzesień 7th, 2015 at 14:16

Czy ktoś w ogóle panuje nad tym co dzieje się w gminie. Wójt wydaje zgodę bez wszystkich potrzebnych dokumentów – poprzednik podpisywał wszystko jak leciało i o mało nie było biogazowni. „Godny Następca” ktoś powie.

Avatar

do rodzica

Wrzesień 7th, 2015 at 15:02

Byłaś przy Wójcie / którymkolwiek/ -widziałaś ? wiem, że nie, więc uważaj co piszesz i nie obrażaj ludzi, zapewniam cię, że każdy z nich /wiedział- wie / co podpisuje, a co do biogazowni to twoja wiedza jest żadna !!! myślę, że jesteś jedną z tych osób, które chciały tym zagrać przeciwko wójtowi, na szczęście im się to nie udało -ale to już przeszłość . Myślę, że niektórzy nie dążą do poznania prawdy, ale uwielbiają posiłkować się swoimi domysłami, ” swoim i tylko swoim” widzeniem rzeczywistości i na tej podstawie : obrażać innych , siać zamęt, robić ferment, robić niezłą zadymę itp.tacy ludzie po prostu nie umieją, nie potrafią i nie mogą inaczej ŻYĆ !!! Należy im tylko WSPÓŁCZUĆ …. Pozdrawiam

Avatar

Stara matka

Wrzesień 7th, 2015 at 16:43

No właśnie, siać zamęt, robić ferment i zadymę, to ulubione zajęcia niektórych przewrażliwionych rodziców. Co komu przeszkadzało, że uczniowie odpracują w sobotę inny dzień. Wiele takich przypadków dawniej miało miejsce i nikomu nie przyszło do głowy lecieć z tym do prasy Notabene żenujący poziom współczesnego dziennikarstwa, rzeczywiście materiał godny pierwszej strony, wyrazy współczucia dla inteligencji autorki artykułu. A wracając do sprawy, to zdenerwowana mamusia mogła najpierw zaczerpnąć informacji u źródła czyt. u dyrekcji, czy jej księciunio lub księżniczka będą miały zapewnioną opiekę, zazwyczaj tak przecież bywa. No, ale o ileż więcej satysfakcji przyniosło zrobienie zadymy.

Avatar

Gość

Wrzesień 7th, 2015 at 18:03

W kraju dzieje się tyle poważnych spraw, a ten głupi dziennik krzyczy na pierwszej stronie o takiej bzdurze. Każda normalna gazeta pisze o referendum, uchodźcach itp. Widocznie właśnie skończył im się temat matki Madzi.

Avatar

do gościa

Wrzesień 7th, 2015 at 19:00

Dla mnie ważne są moje dzieci, a nie uchodźcy poza tym kiedy w końcu zrobią plac zabaw w Słostowicach. Miał być już dawno a nadal tam rosną chwasty.

Avatar

Gość

Wrzesień 7th, 2015 at 20:07

Dla każdego mądrego rodzica najważniejsze jest jego dziecko, ale jaka krzywda im się stała? Mieli odpracować dzień, którego nie musieli odpracowywać. Mamy nadgorliwych nauczycieli? Lokalna prasa to żenada. O budowie placu zabaw nic nie wiadomo.

Avatar

Pan X

Wrzesień 7th, 2015 at 21:05

A ta wycieczka to opłacona przez gminę ? Podobno tniemy koszty i oszczędzamy to jak to właściwie jest , jeszcze rok szkolny się dobrze nie rozpoczął a już nagroda w formie wycieczki ?

Avatar

do Pana X

Wrzesień 7th, 2015 at 22:12

Wycieczka, rzecz normalna a opłacona z funduszu socjalnego – żadna rewelacja

Avatar

do Pana X

Wrzesień 7th, 2015 at 23:01

Pan X, jak i większość społeczeństwa Gomunic myśli, że nauczycielom sponsoruje wyjazdy gmina. Otóż w zakładach pracy istnieje tzw. fundusz socjalny, na konto którego odprowadzane są odpisy od każdego pracownika. Z takiego funduszu przyznawane są zapomogi, paczki dla dzieci, finansowane są wycieczki pracownicze etc. Ponadto za każdą wycieczkę nauczyciele dopłacają ze swojej kieszeni określoną kwotę. Tak więc cięcie kosztów i oszczędności gminy nijak się mają do wycieczek nauczycieli, ani owe wyjazdy nie są żadną formą nagrody. Niektórym ludziom żółć mózg zalewa z zawiści.

Avatar

Anonim

Wrzesień 8th, 2015 at 10:20

dziwne… artykuł w prasie spowodował, że szybko wycofano się z tego pomysłu? nie wierzę. Coś musiało być na rzeczy, skoro w piątek nauczyciele osobiscie dzwonili do rodziców informując o zmianie decyzji. Gdyby wójt i dytekcja byli pewni, że racja jest po ich stronie, to gazeta mogłaby im, za przeproszeniem, skoczyć.
poza tym, o takich tematach informuje sie rodziców wczesniej, a nie trzy dni przed.(moderator)

Avatar

Do rodzic

Wrzesień 8th, 2015 at 10:34

W gminie chyba nikt nie panuje nad tym co się dzieje! Miało być lepiej, są referaty i od oświaty też jest przecież KIEROWNIK ! i pewnie z dużym wynagrodzeniem, szkoda tylko,(moderator)!

Avatar

Gość

Wrzesień 8th, 2015 at 11:55

Ktoś tłumaczy takie zawiłości prawne nie biorąc pod uwagę , że przedmówca nie rozumie prawdopodobnie nawet prostych przepisów.

Avatar

gomuniczanin

Wrzesień 15th, 2015 at 17:25

Apelowałem prawie rok temu do pani dyrektor o zgłoszenie naszej szkoły w konkursie domestosa, to w tym roku jak kadencja dyrektorska dobiego końca -włala- zgłoszenie, aczkolwiek proszą Was o oddawanie głosów na naszą szkołę. Można oddać wiele głosów z tym, że na różne adresy mailowe. Pozdrawiam

Avatar

Paweł Gębicz

Wrzesień 15th, 2015 at 19:56

Proszę podać link w poście to umieszczę to jako wpis – wówczas może się uda

Avatar

gomunicznin

Wrzesień 16th, 2015 at 14:25

Avatar

gomunicznin

Wrzesień 16th, 2015 at 14:28

wzorowalazienka.pl i tam trzeba wejść kolejno :
GŁOSUJ>ZNAJDŹ SWOJĄ SZKOŁĘ I GŁOSUJ> ŁÓDZKIE> GOMUNICE itd…

Avatar

kasia

Wrzesień 17th, 2015 at 11:48

Wydane pieniądze na remont łazienek-tyle krzyku i chwalenia się ale NIESTETY NIEODEBRANE PRZEZ INSPEKTORA NADZORU!!!

Avatar

gomuniczanin

Wrzesień 17th, 2015 at 13:58

LINK:
„http://www.wzorowalazienka.pl/lista-galerii?province=%C5%81%C3%B3dzkie&city=Gomunice&school=1181”

Avatar

gomuniczanin

Wrzesień 17th, 2015 at 17:37

Kasia a jaki jest powód nieodebrania łazienek? Masz jakieś informacje na ten temat, to podziel się z nami.

Dodaj komentarz

  • Poinformowany: Połowa to zawsze więcej niż nic.. To raz, dwa to jest dotacja nie prezent.. Czy zawsze musi się [...]
  • Poinformowany: Oczywiście, na profilu Pana Wójta jest stosowna informacja [...]
  • I co ???: chce zaznaczyć, że mamy połowe pieniązków i to zasługa pracownika który siedzi nad wnioskami [...]
  • Asia do zadowolonego: A skąd taka wspaniała wiadomość -gdzie o tym napisali [...]
  • zadwolony: Najważniejsze, ze mamy pieniążki na Wojska Polskiego :) małymi krokami do przodu ! :) [...]

Ankieta

Statystyki odwiedzin

  • 259026Gości razem:
  • 20Gości dzisiaj:
  • 414Gości miesięcznie:
  • 56Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online: